1

@MesQueUnClub96 No jesli odpadnie z Realem no to średniawy sezon jak na standardy Bayernu

0

Wtedy nie wyglądało to az tak słabo ale teraz...ajaj.


0

@mekston Kane to jedyny piłkarz z Bundes który zasługuje na ZP jak klepnie LM i dobry wynik na ojro

0

@Transu96 I tak to jego sezon debiut a robi liczby na poziomie Lewego

1

Kane dorzuca dzisiaj jeszcze dublecik i robi ten rekord na miękko.

0

@zadafcb Ja również,go ANT

1

Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Wolves.Chyba najbardziej oczekiwana seria.


2

@MesQueUnClub96 Sasza jedyny chyba może zagrozić Novakowi

1

@MesQueUnClub96 No jak tego turnieju nie wygra to troche będzie beczka,tam nikt dobry nie gra poza Novakiem

4

Gdzie Arsenal nie może tam sędzia pomoże,karny z czapy


0

@MesQueUnClub96 A co na to Sentino?

1

@MadafakinGuy Najwiekszy magik w historii Nba.No nikt nie mial takiej techniki połączonej z kordynacja ruchową.

1

@BartqRKO Może gra z kontuzją jak pewien skrzydłowy z Portugalii

1

@BartqRKO Luka gra słabo.On sobie klepie te punkty bo musi je klepac z 30 rzutów ale jego % sa tragiczne.Po tym meczu to bedzie miec jakies 20% zza łuku.

0

@MesQueUnClub96 No bez jego formy by było bardzo ciężko.Kyrie nie oddaje tylu rzutów a trafia bardzo dużo.

1

@MesQueUnClub96 Czemu xd?Kyrie niesie Luke w tych play offach a LAC grają bez swojego najlepszego zawodnika.Fakt czy nie dodi

0

@MesQueUnClub96 Kyrie >Luka

4

Kyrie akcja play offów XD.Jasny gwint.

2

@MesQueUnClub96 To teraz patrz wyjmij najlepszego zawodnika z Dallas tak jak z LAC i jak myslisz ile wygra Dallas meczy bez Luki xd

0

@MesQueUnClub96 W czym?xD 4:2 dla Dallas bez Leonarda dodi

0

@MesQueUnClub96 Porównywac Donte do Irvinga to jak passata do ferrari

0

@MesQueUnClub96 Wtedy jeszcze nie było wiadomo ze Leonard nie jest wstanie wgl grać

0

@MesQueUnClub96 Brunson jakby miał Kyriego to by nie musial grać hero ball

1

Kyrie rozgrywa potężne play offy.Chłop sobie klepie 25pkt srednio na mecz na 50% z gry i 40% zza łuku.Jest mocny.

0

@MesQueUnClub96 Bo oddaje mase rzutów,najwięcej na parkiecie.Jak on się nie ogarnie to OKC ich klepnie na luzie

0

@MesQueUnClub96 Luka rekord nietrafionych trójek w play off?

0

@BartqRKO Nowa hala,nowy Leonard

1

@BartqRKO Dlatego podpisany na kolejne 3 lata za 150 baniek

0

@BartqRKO No i wtedy Leonard był świetny a na play offy jak zwykle go nie ma

0

Clippers bez swojego najlepszego zawodnika a i tak Dallas się męczy.Szkoda ze Leonard nie jest w stanie grać.Z nim zdrowym pewnie seria by się skonczyła na 4:1 albo 4:2 max.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?