Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Nico niestety tez czasami ma te przekonanie co Vinicius czyli cały świat jest przeciwko niemu.
5
Okrutne życie piłkarza.
0
@MesQueUnClub96 Licze na Maxa w Mercu i Lewis oczywiscie w Ferrari i bede mogl ogladac f1 ze spokojem a Sainz to se moze kręcic 4-6 miejsce
2
@P33ck Jedyny minus Nico to że ma trochę styl Viniciusa w sprawach wiadomo jakich
0
@MesQueUnClub96 Zaden z nich
0
@Szreko No duzo większy talent niz Rashford
0
Oj sredniawy ten strzał Greenwooda
2
Bilbao tym varem zabierze z 5 minut XD
1
@szkudi7 Raczej nie wróci.Juve podobno ma największe szanse na podpisanie go.
4
Ależ dobrze wygląda Greenwood w tym sezonie.Jest po 2-letniej przerwie od futbolu a jednak talent robi swoje i to w tak przeciętnej ekipie jak Getafe.
0
Mecz na który nie trzeba zapraszać.Wygrana Dallas da im awans do półfinału.
0
I tam powinien grać potężny Tobias @BartqRKO
1
@barcelonaLM Solidna wypłata wpadnie do Felixa
2
@FcPortoFan1999 Czemu nie,i tak to on bierze timeouty XD
4
LeBron postanowił zwolnić trenera.Zobaczymy kogo nowego wybierze.
3
@MesQueUnClub96 Nie,idz spać
0
@BartqRKO W sumie ale też czy SAS zdążą zbudowac taką druzyne zeby kręcił sie w top4 chociaż?
1
Ciekawe czy ktoś kiedyś zdobędzie MVP w wieku 22 lat.To musiałby byc jakiś turbo geniusz.
0
Ence to chyba lubi wynik 0:13 XD
1
@Emhyr Pod kątem skilla jest podobny do Rafy
2
Sporo
0
@FcPortoFan1999 Bez Giannisa Milwaukee by ograło 76?Wątpie.Z Kazdym by mieli problem wygrac serie jak dla mnie.Giannis zbyt duża roznica robi po obu stronach parkietu.
0
@FcPortoFan1999 Na Boston wątpie by ktokolwiek obecnie wygral na wschodzie.Murowany kandydat do finału NBA a Milwaukee cóz nie idzie ocenic
0
@FcPortoFan1999 I tak i nie bo po pierwszych dwóch meczach powinno być 1:1 gdyby nie sędziowie a pozniej roznie moglo by się potoczyć
1
@Comentateiro Oczywiscie ale nie za Frenkiego moim zdaniem
0
Oj zobaczyłbym Jimmego znowu z Embiidem ale pewnie przedłuzy z Miami.
1
@Comentateiro Odejscie Fernandesa tez oznaczałoby postawienie na młodych w stylu Garnacho,Mainoo
0
@MesQueUnClub96 Nie porównuj tamtej Premier League gdzie nie było takiego poziomu do obecnej gdzie masz 3 topowe ekipy Arsenal,City,Live i kilka solidnych
0
@MesQueUnClub96 Wina leży po stronie zawodników i trenera a nie tylko trenera
0
@MesQueUnClub96 Porównywalne wyniki ale za to z Fernandesem byli konkurencyjni w lidze.Potrafili trzymać sie tego 2-3 miejsca.To jest ich jedyny zawodnik za którego mozna wziąć dobre pieniądze.