- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
0
Oj zobaczyłbym Jimmego znowu z Embiidem ale pewnie przedłuzy z Miami.
0
@Encore 76 nie zasługują na nic, tym bardziej na powrót Butlera. Aczkolwiek jakkolwiek on i Spoestra by nie był to ciężko o mistrzostwo z takim składem
0
@Encore Ta ekipa,poza 1/2 rundę playoffów,nie ma niczego do zaoferowania..mogło być nawet 5-1 dla Knicksów w tej serii,5 gra to był czysty fart..
0
@FcPortoFan1999 I tak i nie bo po pierwszych dwóch meczach powinno być 1:1 gdyby nie sędziowie a pozniej roznie moglo by się potoczyć
0
@Encore Tylko My tutaj mówimy o Knicksach,a co ta ekipa by zagrała na Bucks/Celtics?
0
@FcPortoFan1999 Na Boston wątpie by ktokolwiek obecnie wygral na wschodzie.Murowany kandydat do finału NBA a Milwaukee cóz nie idzie ocenic
2
@FcPortoFan1999 Play offy to jest gra matchupów. Czasami z teoretycznie gorszą drużyną będziesz się męczył, bo ci nie leżą, a pójdziesz grać z Bucks i ich rozniesiesz.
0
@BartqRKO Jako sympatyk drużyny Philli,chciałbym aby trenerem został Mike Budenholzer.Przynajmniej w regularnym sezonie,będą wysoko i zrobią tradycyjnego choke'a w playoffach. @Encore Bucks,wystarczyłby tylko Lillard i Phila by sobie nie poradziła.
0
@FcPortoFan1999 Bez Giannisa Milwaukee by ograło 76?Wątpie.Z Kazdym by mieli problem wygrac serie jak dla mnie.Giannis zbyt duża roznica robi po obu stronach parkietu.
0
@Encore Phila,uważam że na takie Bucks by przegrała po 6/7 meczach.To jest klub,znany z notorycznego choke'a.Coś jak Tsitsipas.Jednak brak finałów choćby konferencji od 24 zaraz lat,robi swoje.
0
@FcPortoFan1999 Bucks bez Giannisa to by nie mieli szans z Sixers.