Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Lubisz Kanadyjczyka Colonie?Porywa cie jego gra?
0
Po poprzednich play offach myślalem ze w Cavs się coś zmieniło a mam wrazenie ze jest gorzej niz rok temu.Jak Donovan nie przedłuzy to chyba bedzie trzeba isc w przebudowe.
1
@MesQueUnClub96 Nowe pokolenie ogólnie jest znowu na topie w NBA,zmiana warty przejdzie a nikt nie zauwazy straty na jakości
1
Ładnie Banchero pali siatke.Jego drugi sezon w NBA a już gotowy do wielkiej gry.
0
@MesQueUnClub96 Rzadko ale zgadzam się.Chciałbym Orlando ale niestety czuje Cavs
2
Za kilka minut zaczyna się G7 Cavs vs Orlando.Fajne widowisko moze byc.
1
Rublov chyba w szoku że Felix tak potrafi grać.
0
@MesQueUnClub96 To nie ich wina że sędzia ich przekręcił
2
@AFA Tottenham troche w pigulce.Dobre momenty,niezly start sezonu,kryzys,wyjazd z top4 i dogranie sezonu
1
@P33ck Czasem zobacze ale no nie interesuje sie zbytnio.Nikomu tez nie kibicuje więc obojętnie kto wygrywa.Za Motor trzymam kciuki w 1 lidze bo to jednak klub z mojego miasta w którym grałem jak bylem w juniorach
1
@P33ck Ostatni mecz obejrzałem z 10 lat temu ale wyświetlilo sie na twitterze to mówie zobacze
5
A ja bym dał mocną żółtą.Atak w nogi ale czy na czerwień ;v
https://x.com/polski_ligowiec/status/1787144888632459378
0
Tylko w siatkówce gdy wygrywasz LM i nie masz miejsca na next sezon XD
1
@Ojciec5tkidzieci Zaksa jednak była jedyna w swoim rodzaju
0
Trentino wygrywa LM w siatkówce w sezonie 2023/2024.Szkodaaaa.
5
Szkoda tego finału.Zdominowany przez Włochów pod każdym względem.Troche więcej emocji by się oczekiwało po finale.
0
Nasi atakujący to dzisiaj paraliż lekki jak widzą Micheletto 1vs1
3
@budel17 Fornal troche samotny dzis w ataku
0
Ten mecz pokazuje jak warto mieć w składzie kogoś kto dobrze sobie radzi na wysokich piłkach.Fornal i Szymurka to technicy a dzisiaj nie ma jak sforsowac tego bloku a na te kiwki Włosi się nie nabierają.
0
@FCB24 No takich warunków fizycznych nikt nie ma na przyjęciu
0
@MesQueUnClub96 Blok Włochów jest giga
0
Póki co to nasi bez podejscia.Trentino na bloku petarda.
0
@kulek22 Aaa oni 2x byli z Zaksa
0
Trentino chyba najlepiej zarządzany siatkarski klub we Włoszech.Mądre kontrakty,stawianie na swoich i ida za tym sukcesy pucharowe.
2
Rudy nie do poznania.
1
@mekston Będzie głodny suckesu
2
Fatalny dzien @FcPortoFan1999 @mekston
2
O proszę zaraz finał siatkarskiej LM.Fajnie by było podtrzymać passe wygranych 4x z rzędu przez klub z Polski.
5
Pewnie będzie #1 za kilka lat. @mekston @MesQueUnClub96
6
Ant man.