0

@Colon Lubisz Kanadyjczyka Colonie?Porywa cie jego gra?

0

Po poprzednich play offach myślalem ze w Cavs się coś zmieniło a mam wrazenie ze jest gorzej niz rok temu.Jak Donovan nie przedłuzy to chyba bedzie trzeba isc w przebudowe.

1

@MesQueUnClub96 Nowe pokolenie ogólnie jest znowu na topie w NBA,zmiana warty przejdzie a nikt nie zauwazy straty na jakości

1

Ładnie Banchero pali siatke.Jego drugi sezon w NBA a już gotowy do wielkiej gry.

0

@MesQueUnClub96 Rzadko ale zgadzam się.Chciałbym Orlando ale niestety czuje Cavs

2

Za kilka minut zaczyna się G7 Cavs vs Orlando.Fajne widowisko moze byc.


1

Rublov chyba w szoku że Felix tak potrafi grać.

0

@MesQueUnClub96 To nie ich wina że sędzia ich przekręcił

2

@AFA Tottenham troche w pigulce.Dobre momenty,niezly start sezonu,kryzys,wyjazd z top4 i dogranie sezonu

1

@P33ck Czasem zobacze ale no nie interesuje sie zbytnio.Nikomu tez nie kibicuje więc obojętnie kto wygrywa.Za Motor trzymam kciuki w 1 lidze bo to jednak klub z mojego miasta w którym grałem jak bylem w juniorach

1

@P33ck Ostatni mecz obejrzałem z 10 lat temu ale wyświetlilo sie na twitterze to mówie zobacze

5

A ja bym dał mocną żółtą.Atak w nogi ale czy na czerwień ;v
https://x.com/polski_ligowiec/status/1787144888632459378

0

Tylko w siatkówce gdy wygrywasz LM i nie masz miejsca na next sezon XD

1

@Ojciec5tkidzieci Zaksa jednak była jedyna w swoim rodzaju

0

Trentino wygrywa LM w siatkówce w sezonie 2023/2024.Szkodaaaa.

5

Szkoda tego finału.Zdominowany przez Włochów pod każdym względem.Troche więcej emocji by się oczekiwało po finale.

0

Nasi atakujący to dzisiaj paraliż lekki jak widzą Micheletto 1vs1

3

@budel17 Fornal troche samotny dzis w ataku

0

Ten mecz pokazuje jak warto mieć w składzie kogoś kto dobrze sobie radzi na wysokich piłkach.Fornal i Szymurka to technicy a dzisiaj nie ma jak sforsowac tego bloku a na te kiwki Włosi się nie nabierają.

0

@FCB24 No takich warunków fizycznych nikt nie ma na przyjęciu

0

@MesQueUnClub96 Blok Włochów jest giga

0

Póki co to nasi bez podejscia.Trentino na bloku petarda.

0

@kulek22 Aaa oni 2x byli z Zaksa

0

Trentino chyba najlepiej zarządzany siatkarski klub we Włoszech.Mądre kontrakty,stawianie na swoich i ida za tym sukcesy pucharowe.

2

Rudy nie do poznania.


1

@mekston Będzie głodny suckesu

2

Fatalny dzien @FcPortoFan1999 @mekston


2

O proszę zaraz finał siatkarskiej LM.Fajnie by było podtrzymać passe wygranych 4x z rzędu przez klub z Polski.

5

Pewnie będzie #1 za kilka lat. @mekston @MesQueUnClub96


6

Ant man.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?