Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld To gorzej bo to oznacza ZP dla Viniego albo Jude;a xD
3
Jak ktos obstawił bramki PSG w tym meczu to chyba tylko lina została Xd
1
@mekston Takie mecze tez sie zdarzają,pechowo
1
Psg z xg 2.50 i 24 strzałów nie wyciąga żadnej bramki.Futbol bywa okrutny.
5
@MesQueUnClub96 xd
0
Swoją droga PSG z takiego dwumeczu może zakończyć bez bramki xd
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston A dzisiaj nie był juz jeden?
0
Psg 4-5 słupek w dwumeczu chyba xd
4
Gonzalo Ramos po meczu ze Szwajcarią się skonczył,factos
0
@MesQueUnClub96 Tuchel jest na wylocie,tam morale już opadły
0
@macio_944 A dla mnie Borussia to idealny rywal pod Real
1
@Comentateiro Nie da sie Xaviego wyrzucic
1
@PatrychoO Borussia wygrywająca z Realem..to nie ma prawa się udać
4
Swoją droga Hummels czyli najlepszy piłkarz w Borussi przy stałych fragmentach sobie stoi sam xd
0
@mekston Paryż dziś zapłonie jak odpadnie
0
No i cyk brama dla Borussi
0
No z tego musi byc 1:0.Chyba się zestresował
8
@Comentateiro Czy sie stoi czy się leży posada jako trener w Barcelonie się nalezy
1
@Comentateiro Koszykówka>Piłka nozna
0
@barcelonaLM Vinicius,Jude i Mbappe i moze byc dominacja w La Lidze na długie lata
0
@Kamiloza91 Nie bo gra z Bellinghamem
0
@Emhyr No ktos z Realu Vinicius/Jude
1
@Kamiloza91 Nie widzę Bayernu wygrywającego w Madrycie ale życze im tego
1
Nie porywa ten mecz.Borussia się broni i czeka na kontry a PSG po przekroczeniu połowy gra XaviBall czyli do boku i do tyłu.
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma kto tam namieszac tzn jeszcze jest kolega Jude'a czyli Kane.Reszta nie bedzie sie liczyc bo ich nie ma w LM.Chyba ze Vinicius zaliczy dobrą koncówke.
1
@mekston No Jude tez
1
@Messibestplayerintheworld Bellingham wygra ZP jesli Mbappe dzis odpadnie
4
PSG 60% posiadania piłki.Xavi byłby dumny
6
Dembele co dał w trybuny xd