Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Carletto widac ze juz po kilku głębszych.Ewidetny faul Nacho na żółtą kartke.
5
@Pedri16Future To było lepiej zagrać.Rozumiem krytyke sędziów ale Bayern nie istniał w drugiej połowie.Krytykujemy sędziom ale krytykujmy tez swoją druzyne.
4
Jadon fur deutschland
1
@Matheu12 Ale to nie liniowy go załatwił czasem?
0
Najgorzej @BartqRKO
0
@betonito Ale nie mogl tego sprawdzic
4
@P33ck Bezpieczna perspektywa na next sezon bo nikt im nie zagrozi
6
@Michael24 Tak naprawdę tej akcji nie powinno być bo było doliczonych 9 minut a nie 15
5
Borussia aktywna na twittku.
4
@kuz Jest @MesQueUnClub96
5
A było siedzieć Harry w Tottenhamie bo przynajmniej sobie w PL kopałeś.
12
Nie jestem zwolennikiem takiego języka ale zawsze bawi ten filmik xd
https://x.com/Rozglosnia3/status/1788305252002800097
25
Bayern
0
@HighestInTheRoom On gwizdnal przed akcja
0
@QQL5 Jak to jeden z najlepszych sędziów xd
0
@zaba107 Bo Bayern strzelil gdy mecz się skończył
0
@mekston Zła informacja dla Kyliana bo madryciaki faworytami do ZP (Vini i Jude)
0
@mekston I tak za duzo tych minut było
3
Więcej bramek powinien dostać dzis Bayern.To nie był Bayern wielkiego Juppa Heynckes'a.
1
@MesQueUnClub96 80/20 dla Realu
8
Real był lepszy i zasłużenie awansował.Bayern w tej drugiej połowie słabiutki.Mało konkretów.
4
@Hawajczyk Chociaz Real był lepszy w tym meczu i zasluzenie awansował
0
@shinthps Dla Barcelony kazde zwyciestwo Realu jest demotywujące
1
Wszystko przez @MesQueUnClub96 .Tak dodi hajpowałes ten Bayern a jak przyszło co do czego to wiadomo out.
4
Mozna wierzyć w Borussie ale wiemy jak to się skończy.City powinno wyeliminować Real. @mekston @macio_944
0
@mekston Vini ze ZP albo Jude bo hype Anglik
1
Wszyscy graja a na koncu i tak wygrywa Real
0
Real ich zje w dogrywce,tylko cud moze uratować Bayern niestety
0
Tuchel nie będzie już trenerem Bayernu a z wygraną LM pewnie ładne oferty dostanie na stole.
2
@mekston Miał taką sete w 1 polowie ze ciezko bylo tego nie trafić