0

@tristan87 Carletto widac ze juz po kilku głębszych.Ewidetny faul Nacho na żółtą kartke.

5

@Pedri16Future To było lepiej zagrać.Rozumiem krytyke sędziów ale Bayern nie istniał w drugiej połowie.Krytykujemy sędziom ale krytykujmy tez swoją druzyne.

4

Jadon fur deutschland

1

@Matheu12 Ale to nie liniowy go załatwił czasem?

0

Najgorzej @BartqRKO


0

@betonito Ale nie mogl tego sprawdzic

4

@P33ck Bezpieczna perspektywa na next sezon bo nikt im nie zagrozi

6

@Michael24 Tak naprawdę tej akcji nie powinno być bo było doliczonych 9 minut a nie 15

5

Borussia aktywna na twittku.


4

5

A było siedzieć Harry w Tottenhamie bo przynajmniej sobie w PL kopałeś.


12

Nie jestem zwolennikiem takiego języka ale zawsze bawi ten filmik xd
https://x.com/Rozglosnia3/status/1788305252002800097

25

Bayern


0

@HighestInTheRoom On gwizdnal przed akcja

0

@QQL5 Jak to jeden z najlepszych sędziów xd

0

@zaba107 Bo Bayern strzelil gdy mecz się skończył

0

@mekston Zła informacja dla Kyliana bo madryciaki faworytami do ZP (Vini i Jude)

0

@mekston I tak za duzo tych minut było

3

Więcej bramek powinien dostać dzis Bayern.To nie był Bayern wielkiego Juppa Heynckes'a.


1

@MesQueUnClub96 80/20 dla Realu

8

Real był lepszy i zasłużenie awansował.Bayern w tej drugiej połowie słabiutki.Mało konkretów.

4

@Hawajczyk Chociaz Real był lepszy w tym meczu i zasluzenie awansował

0

@shinthps Dla Barcelony kazde zwyciestwo Realu jest demotywujące

1

Wszystko przez @MesQueUnClub96 .Tak dodi hajpowałes ten Bayern a jak przyszło co do czego to wiadomo out.

4

Mozna wierzyć w Borussie ale wiemy jak to się skończy.City powinno wyeliminować Real. @mekston @macio_944

0

@mekston Vini ze ZP albo Jude bo hype Anglik

1

Wszyscy graja a na koncu i tak wygrywa Real

0

Real ich zje w dogrywce,tylko cud moze uratować Bayern niestety

0

Tuchel nie będzie już trenerem Bayernu a z wygraną LM pewnie ładne oferty dostanie na stole.

2

@mekston Miał taką sete w 1 polowie ze ciezko bylo tego nie trafić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?