Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos @budel17 A dopiero ma 30 lat...
3
Szkoda jak zakonczy kariere ale z drugiej strony chyba sam wie ze juz nie jest w stanie wrócic do powaznej gry. @mekston @barcelonaLM
0
Pytanie ile Borussia wytrzyma bez straty bramki bo pewnie mocno defensywnie zagrają.
2
@michal199500hehe Przeciez następne bramki to była kwestia czasu i Xavi nic tu nie ma do tego xd
0
@michal199500hehe Jaki wynik otwarty,w momencie czerwa ten mecz sie zakończył
9
@michal199500hehe Przeciez to Araujo a nie sędzia
1
Wielki Josh Hart.
0
@MesQueUnClub96 Napisałem podobny komentarz x czasu a nie identyfikuje się z toba pod zadnym względem,przestan dodi
0
@MesQueUnClub96 Hmm chyba będe delikatnie za Dallas ale kto nie awansuje to i tak będzie dobry finał konferencji
0
@takisobiektos Wemby będzie to wygrywał wielokrotnie ale potrzebuje lepszej druzyny
0
@blakkudium Mbappe na skrzydle,w koncu Luczo ogarnął
6
Rafa Nadal na mączce. @mekston @barcelonaLM
0
@FcPortoFan1999 Mysle ze Gobert zdominuje w głosach.Troszke dostanie Victor i pewnei kilka Bam.
1
@MesQueUnClub96 Jak to nie ma XD
1
@MesQueUnClub96 Nie moze wygrac nagrode obronce roku zawodnik z najgorszej druzyny w lidze i najgorszą obrona xd
0
Zwycięsca moze byc tylko jeden i musi być to Rudy.
1
@mekston Musi bo to ostatnia szansa.Mysle ze PSG zdominuje ten mecz ale czy awansuje to nie wiem.
0
@Emhyr Juz nie aktualny
0
Cięzko jest z oceną Darwina.Niby partoli x sytuacji ale ma łatwość w dochodzeniu do takowych sytuacji.Dosyć młody bo co to jest 24 lata na napastnika.
4
@MesQueUnClub96 @fart Minnesota leje jednych i drugich w finale
0
Ostatni hype Ant Mana i można iść spać.
2
@Comentateiro Ławka Wolves zgniotła ławke Denver.
Walker 15,Reid 14 pkt.
1
Nie lubię szukac winnych w jednostkach ale delikatnie mówiąc nie był to mecz Murraya.
1
@Comentateiro Edwards to forma relaksu dla odpoczynku psychicznego po Xavim
1
@Comentateiro Dawno nie widzialem by mistrzowie byli tak słabi ale słabi wielkością rywala.
5
Przypominam ze w Denver gra Nikola Jokic Xd @fart @BartqRKO @takisobiektos @Comentateiro
2
@MesQueUnClub96 Mavs przejdą obrone Wolves?
1
Duet Kat&Ant w ataku klasa i to na takiej skuteczności.
1
@Comentateiro Te straty biora się z tej paniki
1
@Comentateiro Przeciez Murray bedzie miał dziś koszmary.Caly czas rece na twarzy.