6

Najładniejsza akcja naszej repki od kilku lat.


0

@takisobiektos Lepiej dla nas wszystkich

0

@mekston Neymar miał to robic

0

@mekston Pierwszy brazylijczyk ze ZP od czasów Kaki

2

@mekston Jesli Real wygra to chyba tylko ojro Kyliana moze coś to zamieszać

1

Przynajmniej Hubert Hurkacz będzie mógł zagrać przy pełnej publice dzięki Rafie jesli oczywiscie Hiszpan awansuje.Zawsze to prestiż. @mekston

5

Vinicius JR podbił serce Henrego.


1

@Muevertigo Bayern wczoraj zasłużenie odpadl

1

@MesQueUnClub96 Nie uzywaj telefonu

1

@Hindus Rafa Nadal książę Majorki

2

Brawo Rafa za tego seta.

0

Wkur*iony Shaq z rana i smacznej kawusi wszystkim.
https://x.com/NBAonTNT/status/1788356259139268856

0

Josh Hart w pigułce xd


0

@BartqRKO Aaa teraz spojrzałem

0

@BartqRKO Od dawna wiadomo że Shaq ma problemy z centrami.Nie ma lepszych od niego przeciez Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Król jest tylko jeden.Joker po raz trzeci MVP. @Comentateiro @BartqRKO @takisobiektos @MesQueUnClub96 @fart


0

@Aragorn33 Nie lubie odnosień po meczu w sporcie drużynowym tylko do sędziów a nie do swojej słabej gry

15

@Kamiloza91 Mysle ze gdyby Szymon tego nie gwizdnął to Łunin na spokojnie by sobie obronił ten strzał.Po drugie ten ''strzał'' był na dogrywke a nie na zwycięstwo.Bayern przegrał ten dwumecz swoją słabą grą a nie tylko bo sędzia gwizdnął.

0

@Kuba_1 Zastanawiający jest fakt że żaden zawodnik z Bayernu nie powiedział ze zagrali słaby mecz

0

@barcelonaLM Dlatego wolałem PSG w finale.Ich indywidualnosci mogły by zrobic roznice a Borussi no nie widze.

0

@626 Jadon Sancho wygra ZP

0

@MOLESTA Nadal twierdze ze tej akcji nie powinno byc i mecz powinien się zakonczyc z 2 minuty wczesniej

0

@MOLESTA Jakich przerw?Napewno nie na dodatkowe 6minut xD

5

@MOLESTA Z drugiej strony można powiedziec dlaczego gramy 15 minut jak mecz dawno powinien się skończyć?To był błąd Marcianiaka bo tej akcji nie powinno być.

0

@tristan87 Carletto widac ze juz po kilku głębszych.Ewidetny faul Nacho na żółtą kartke.

5

@Pedri16Future To było lepiej zagrać.Rozumiem krytyke sędziów ale Bayern nie istniał w drugiej połowie.Krytykujemy sędziom ale krytykujmy tez swoją druzyne.

4

Jadon fur deutschland

1

@Matheu12 Ale to nie liniowy go załatwił czasem?

0

Najgorzej @BartqRKO


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?