Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Novak widze stabilna forma w tym roku
2
Cieżkie życie Donovana w Clevland.Bez wsparcia nie jest w stanie rywalizowac z Celtami.
1
@mekston Jest kilka niedociągnięć
1
Co ten Artur...
0
@BartqRKO Potężny Łotysz dalej pauzuje?
1
Dwa ostatnie mecze PJ'a.Nie mozna wymagac więcej + dobra obrona.
1
@Comentateiro No teraz mega istotne mecze.Ja jestem ciekawy Bostonu czy wpadka a moze lekki kryzysik
2
@Comentateiro OKC brakuje weterana doswiadczonego w stylu KD
2
Chyba nikt sie nie spodziewał ze PJ moze zagrac takie dwa mecze.No Mvp Dallas.
1
@MesQueUnClub96 PJ w poprzednim meczu dał życiówke więc jest w formie
1
Totalnie nie kupuje takich fauli.Oczywiscie Joker dobrze je sprzedaje ale no nie.
3
Ależ to jest potwór pod względem fizycznym.Nie trzeba mieć dwóch metrów by świetnie zbierać.
0
@MesQueUnClub96 Moze,sugeruje się tylko tym twittem
1
@MesQueUnClub96 Jest jednym z jego idoli więc logika podpowiada myślec ze jest fanem XD
1
@MesQueUnClub96 Rafa ma tylu fanów ze niedlugo miejsca zabraknie
2
To ofiszjal Huberta? @MesQueUnClub96
5
Lewy>Vinicius? @mekston
2
@takisobiektos Chciał ladnie w pilke grac ale zapomnial ze punkty trzeba zdobywac
0
@macio_944 Następny sezon będzie trudniejszy niż ten.Główny rywal się wzmocni a sama Barcelona raczej nie będzie szaleć na rynku
0
@macio_944 Wrócą mentalnie w następnym sezonie.Potrzebują odpoczynku.
0
@Striker Bardziej patrzylem pod kątem sportowym.Tyle pucharów i taka dominacja na serwerze :P
1
@mekston Najlepsze co moze byc krosą
1
@MesQueUnClub96 Oglądasz dzisiaj dodi Okc z Dallas?
1
@adi7adi8
1
Karma szybko przyszla bo potem nie wygrali zadnej rundy Xd
2
@ranger3120 Dev1 king wraca do gry
1
Dobrze widziec Astralis wracające do dobrej gry.Legendarna organizacja a ostatnie miesiace straszne.
5
@Faro To nie usprawiedliwia Xaviego.On ma jakiś problem z brazolem
0
@MOLESTA Tam i tak ich projekt upadnie z odejściem Mbappe
0
@MOLESTA Oby bo on nie jest wart 100mln,juz bardziej celowałbym w Eze