Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Kyrie bawi się w asystenta w tej serii,malo rzutow oddaje
0
Oby seria przeniosła się do Oklahomy.Dobry mecz OKC dzisiaj.
2
@macio_944 Jak odpalam koszykówke w nocy czuje to odprężenie i satysfakcje + lubie ten klimat amerykański.Futbol oglądam ale no nie kładzie mnie to na kolana.Do tego ten XaviBall.Jeszcze tenis jest super gdy są te wielkie turnieje.
2
@macio_944 Koszykówka i tenis mi wynagradzaja futbol
2
Cristiano nie przewiduje mistrzostwa dla Arsenalu
1
Co ten sędzia z Kanady na dragach
2
Kto by się spodziewał.Z wagi sredniej do ciężkiej Champ czempionów.Brawo Usyk.
2
Nie no Usyk to ma.Fantastycznie dzisiaj boksuje.
1
@adi7adi8 Usykkkk
1
Usyk jest nieprawdopodobny dzisiaj.Szybkosc kosmiczna.
0
Usyk mając takie warunki fizyczne to naprawdę jest koks bokserem.
0
Brzuszek u Tysona jak za najlepszych lat.Chyba wziął sie za siebie troche.
4
Oby wygrał Fury i jeszcze w tym roku król cyganów vs AJ.
2
Niezłe ceny biletów na G7 NY z Indianą.
5
Fedex na zawsze. @mekston @barcelonaLM
2
@Ojciec5tkidzieci Formuła bokserka w duzych rekawicach,najgorsze co moze byc we frikach
2
Greg jest kozakiem :D
1
@Popitek12 Koszykówka Kobiet w USA (WNBA)
0
Ależ ewidentne kroki
2
@Mixtape Przeciez co rok jest słaby mistrz w Polsce
1
Trae albo Donovan sa troche lepsi ale Garland też byłby spoko.
9
Pięknie to zmieścił.
1
@fart Powiem Indiana i WIlki ale pewnie będzie na odwrót xd
3
G7 Indiany z NY o 21:30 naszego czasu i Denver z Wilkami przesunięte na 2 w nocy.Troche szkoda ale no cóż.
1
Oby wrócił na RG. @mekston
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Josh Hart już na wykończeniu.Równiez w serii Indiana vs NY będziemy mieć G7.
3
@Kessie G7 to zawsze wyjątkowe mecze.Wszystko albo nic a to dodaje emocji
2
@MesQueUnClub96 Oby było g7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika