0

@MesQueUnClub96 Kyrie bawi się w asystenta w tej serii,malo rzutow oddaje

0

Oby seria przeniosła się do Oklahomy.Dobry mecz OKC dzisiaj.

2

@macio_944 Jak odpalam koszykówke w nocy czuje to odprężenie i satysfakcje + lubie ten klimat amerykański.Futbol oglądam ale no nie kładzie mnie to na kolana.Do tego ten XaviBall.Jeszcze tenis jest super gdy są te wielkie turnieje.

2

@macio_944 Koszykówka i tenis mi wynagradzaja futbol

2

Cristiano nie przewiduje mistrzostwa dla Arsenalu


1

Co ten sędzia z Kanady na dragach

2

Kto by się spodziewał.Z wagi sredniej do ciężkiej Champ czempionów.Brawo Usyk.

2

Nie no Usyk to ma.Fantastycznie dzisiaj boksuje.

1

@adi7adi8 Usykkkk

1

Usyk jest nieprawdopodobny dzisiaj.Szybkosc kosmiczna.

0

Usyk mając takie warunki fizyczne to naprawdę jest koks bokserem.

0

Brzuszek u Tysona jak za najlepszych lat.Chyba wziął sie za siebie troche.

4

Oby wygrał Fury i jeszcze w tym roku król cyganów vs AJ.

2

Niezłe ceny biletów na G7 NY z Indianą.


5

Fedex na zawsze. @mekston @barcelonaLM


2

@Ojciec5tkidzieci Formuła bokserka w duzych rekawicach,najgorsze co moze byc we frikach

2

Greg jest kozakiem :D

1

@Popitek12 Koszykówka Kobiet w USA (WNBA)

0

Ależ ewidentne kroki


2

@Mixtape Przeciez co rok jest słaby mistrz w Polsce

1

Trae albo Donovan sa troche lepsi ale Garland też byłby spoko.


9

Pięknie to zmieścił.


1

@fart Powiem Indiana i WIlki ale pewnie będzie na odwrót xd

3

G7 Indiany z NY o 21:30 naszego czasu i Denver z Wilkami przesunięte na 2 w nocy.Troche szkoda ale no cóż.



1

Oby wrócił na RG. @mekston


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Josh Hart już na wykończeniu.Równiez w serii Indiana vs NY będziemy mieć G7.


3

@Kessie G7 to zawsze wyjątkowe mecze.Wszystko albo nic a to dodaje emocji

2

@MesQueUnClub96 Oby było g7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?