1

@takisobiektos Smieszny ma styl rzucania tych trójek bo on rzuca z tzw cyca XD

0

@takisobiektos Troszke zawodzi Siakam.Takie 5/16 z gry to nie jest coś co oczekujesz po swoim najlepszym/drugim najlepszym zawodniku

0

@Emhyr Nie wiem czy Van Dijk miał aż tak dobry sezon.Według mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Gvardiol.Myslalem ze ten 1 sezon będzie duzo slabszy w Premier League.

2

Bardzo pozytywny mecz od Indiany

3

Wemby w sezonie rookie robi all-defensive 1 team.Liczyłem na McDanielsa w pierwszym ale jest w drugim co i tak jest świetnym wynikiem.


1

@mekston Szkoda najbardziej tych turniejów na maczce bo tam punkty uciekły

12

@MesQueUnClub96 Wszystko w porządku dodi?

5

Zobaczymy jaką forme zaprezentuje Hiszpan.Mało grania na mączce w tym sezonie a oczekiwania spore. @barcelonaLM @mekston @agaFCB


10

@97ketrab Kiedys bym powiedzial ze @MesQueUnClub96 a dzisiaj tez bym tak powiedział

4

Kto by pomyślał ze 19-letni Kobbie Mainoo będzie pewniakiem na wyjazd na Euro a Rashford obejrzy turniej w tv.Ciezkie decyzje przed Anglikiem a dla niego najlepiej by bylo by zmienic srodowisko i odejsc do innej ligi.


1

@Luciano99 Zrób z niego mężczyzne

1

@Arden Najbardziej to Antony ale z drugiej strony też Harry Maguire jest niedoceniany

2

Młodzi przejmują tą lige.Hali,Ant,SGA,Doncic,Tatum i pewnie zaraz Wemby a moze Banchero.


1

@abram3k Oczywiście że się otarł.

5

Jedna z najdziwniejszych decyzji sportowych jakie widziałem w ostatnim czasie w futbolu.Świetna forma i takie coś. @AFA


4

Ryan Garcia XD


0

Chyba jedna z najlepszych akcji Anta w karierze.Nie wiem czy to nie są kroki przypadkiem ale i tak wyglada top.


1

@barcelonaLM Typowi Hiszpanie i Portugol

1

Biedni fani Lakers.


1

@Gaz Bo Ferran to spoko chłop ale gdzie on do Barcelony.Valencia to jest jego miejsce albo Girona w porywach jak Ferran złapie forme.

2

@AlphaNumeric Jesli Pepula tyle będzie żył to jest szansa

0

@Gaz Troche jak Ferran Torres u Xaviego,jemu tez nic nie przeszkadza

1

@Lionel_Messi10 Bardziej trzymam kciuki za Lisandro Martineza dla którego los jest okrutny bo non stop łapie kontuzje i to ciężkie a to znakomity obrońca.

1

@Lionel_Messi10 Takich zawodników zawsze zabierasz na turniej.Z ławki przy złym wyniku może zrobić różnice.Szybki,niezły drybling i ochota grania 1vs1.

1

@Popitek12 Oczywiscie ze tak popitku

3

@Lionel_Messi10 Niech się uczy poważnego futbolu.Zanotował solidny sezon patrząc na wiek,lige i klub w którym gra.

1

@Popitek12 Guardiola łatwo bo siwy zacofany

3

@Popitek12 Luuk de Jong

0

@takisobiektos De Zerbi w Milanie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?