1

@MesQueUnClub96 Nie widze argumentów na korzyśc Dallas poza Luką.Dallas nie broni tak dobrze jak Wolves i nie mają takiej fizyczności jak wilki.

1

@MesQueUnClub96 Przeciez Dallas ma szanse tylko z Wolves dodi,Denver ich zgniecie

3

Ale siadło soczyście.


1

@MesQueUnClub96 Dodi znowu nawołujesz kolejną bramke dla City

1

@macio_944 Niestety ale tylko dwa zostały w tym sezonie to zawsze pozytyw

1

Zawsze takie bramki robią wrażenie.


0

@BORO_12 Kadra United na dzisiejszy mecz jest mierna

0

Crystal Palace juz 5:0 z AV a Eze z dubletem i asystą.Bedzie soczysty transfer w lato za 100 baniak.

0

@MesQueUnClub96 I tak mieli farta ze trafili tą jedną tzn bramka cudna ale oni nie istnieją w tym meczu

0

De Zerbi juz przegrywa nawet z United

0

@AlphaNumeric Nie ma takiego czegoś w futbolu obecnym.Wszyscy mają pieniądze ale umieć je wydać to co innego.

1

Swoją droga ile już Rodri strzelił takich bramek w ważnych meczach.Zdecydowanie clutch player.

1

@MesQueUnClub96 Chokeros chce zyskać pozytwne emocje przed RG

4

Tsitsipas chyba długo nie wytrzymał bez Pauli
https://x.com/LavanyaVocalNEW/status/1792016425252466725

3

Jak on tego nie trafil to tylko wiking wie
https://x.com/ErlingNoContext/status/1792217863060672684

2

@macio_944 Mieli pecha trochę z Realem tzn mieli ten mecz w swoich nogach.Rudy miał sete taką którą 9/10 na strzela w brameczke.Taki futbol.

1

Wiara w wilków do końca play off.

0

@takisobiektos A bo Saszka dzisiaj gra

1

@budel17 Napewno wiedza jaki wynik jest w Manchesterze i jest jak jest

1

Smutna koncówka Arsenalu xd

1

@NeroTFP1 Oby była i w Lublinie

2

City w kwietniu i w maju same zwycięstwa w lidze.Łącznie 9 zwycięstw z rzędu (z dzisiejszym meczem).No ciężko się rywalizuje z takim potworem.

24

Naprawde ktoś się łudził ze WHU moze coś zrobić City xd.Przeciez to ich jeden z ulubionych rywali do bicia w Premier League.Jeszcze do tego u siebie.

6

Ta statystyka jest totalnie z kosmosu.W sumie nie wiem czy ktoś jest nawet blisko.


2

To teraz tylko awans Minnesoty i Nowego Yorku i będzie superancko.

3

Dallas w finale konferencji zachodniej.Ma czego żałować OKC bo mieli ten mecz na rękach.

1

Ale popsuł ten mecz SGA tym faulem...masakra.

0

@MesQueUnClub96 On i tak w tej serii dał zbyt duzo jak na siebie

1

PJa co się obudził w tej kwarcie,kto wie czy nie na wage zwyciestwa te trójeczki

0

@MesQueUnClub96 Wątpie,OKC w clutch nie jest zbyt dobre bo oprócz SGA to same młodziaki bez doswiadczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?