La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

konto usunięte

0

Może City oszukało, ale przynajmniej dzisiaj Knicks i Denver z awansem

2

@MesQueUnClub96 Jakie Knicks? Pacers kolego,Pacers i tylko Pacers!

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Nieprawda. Finały wracają do Madison Square Garden, które zobaczy jak Luka Doncic zdobywa pierwszy tytuł

1

@MesQueUnClub96 Przeciez Dallas ma szanse tylko z Wolves dodi,Denver ich zgniecie

konto usunięte

0

@Encore Denver gra w tym roku gorzej niż w zeszłym, jeśli Luka zagra na dobrym poziomie to można ich walnąć

1

@Encore Wilki też ich zjedzą w obronie;

1

@MesQueUnClub96 Finał to jest dla nich dzisiaj.Ostatni mecz sezonu.Indiana-Knicks 4:3.

1

@MesQueUnClub96 Nie widze argumentów na korzyśc Dallas poza Luką.Dallas nie broni tak dobrze jak Wolves i nie mają takiej fizyczności jak wilki.

konto usunięte

0

@Encore Ale czekaj bo ty wcześniej o Denver a teraz o Wilkach xD

1

@MesQueUnClub96 Dla mnie jesli Denver awansuje to będzie miec duzo łatwiejszą serie niz teraz mają.Z kolei jesli Wilki awansują to Dallas będą miec wieksze szanse niz z Denver.

konto usunięte

0

@Encore Kto tam nie będzie to Dallas przy dobrej serii może awansować do finałów.

0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy po dzisiejszej serii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?