Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak to mówią w Ameryce ''Good defense,better offense''
5
Ta droga Bostonu do finałów NBA jest wymarzona.Zero zagrożenia i stresu.Najpierw Miami bez Butlera,Cavs bez Dona i pewnie w finale NYK którzy już są styrani na maxa.
2
@mekston Doncić tez jest wybitnym graczem ale Joker ma jeszcze większy wpływ
6
Dlatego jest najlepszym koszykarzem na świecie.Unikalny i jedyny w swoim rodzaju.
Az 40 pkt i 13 asyst bez zadnej staraty...
0
@takisobiektos Fatalna seria i on nie powinien w niej brac udziału ale musi bo nie ma już kim grać
0
Szkoda że seria Wolves z Denver jest zakonczona tak naprawde.Conley kontuzja,KAT problem z kolanem a ławki juz nie ma.
1
@MesQueUnClub96 Wolves bez Conleya i z Katem bez kolana więc koniec serii jest dzisiaj
3
@takisobiektos Największe zaskoczenie tych play offów.Wszyscy wiedzieliśmy ze to dobry zawodnik ale on gra jak top5 ligi.A sam Nowy York gra bez OG,Randle'a,Bogdanovicia i Robinsona...
14
Gorzej nie dało się tego uderzyć.Oj Son Son.
1
@macio_944 Bedzie trzeba lepszy sprzęt pod GTA kupic
2
Roger Federer.
1
@takisobiektos Dodi już chyba sam jest zmęczony Luka
1
@Emhyr Moze tańszy od Nico
4
Luka Doncić w prime
https://x.com/PlayoffShai2/status/1790236178337399117
0
@mekston Z Carlosem poki co niewiadomo
61
@NeroTFP1 Powinni się wstydzić we FF za ten 2020
2
@P33ck Istnieje taka mozliwosc chociaz oddajmy ze ten jeden wimbledon w jego wykonaniu był bardzo dobry
0
@KanapkaFCB Hubert odpuszcza bo celuje w RG i Igrzyska
0
@MesQueUnClub96 Roland Garros wazniejszy turniej,nie ma co się przemęczać
2
RG bez Sinnera?Dużo straci na jakości turniej. @mekston @barcelonaLM
0
@Emhyr Ma pecha bo teraz gra z Saszą ale kto wie jak mu siądzie mecz
0
@Emhyr Fritz kolejny solidny turniej na mączce
0
Pierwszy set dla Argentyńczyka.W sumie Hubert już zrobil swoje na tym turnieju bo pokonał GOATa nawierzchni ziemnej.
0
@MesQueUnClub96 To jest klątwa dodi zawodnika z top20
6
@Popitek12 Varane już sprany jak Casemiro.Więcej kontuzji niż grania.Time to Arabia.
1
Ależ to jest beef
5
Dallas chyba nie chciało wygrać tego meczu i OKC jakimś cudem to wygrywa i wyrównuje serie.Słaba Oklahoma ale świetny Shai.
0
@MesQueUnClub96 Powinni to wygrac bo OKC dzisiaj slabe jak nigdy,przeciez Jalen Williams to jakies mial 1/14 przez chwile
0
@MesQueUnClub96 Pj xd
0
Luka jaki choke wtfff