4

Jak to mówią w Ameryce ''Good defense,better offense''


5

Ta droga Bostonu do finałów NBA jest wymarzona.Zero zagrożenia i stresu.Najpierw Miami bez Butlera,Cavs bez Dona i pewnie w finale NYK którzy już są styrani na maxa.


2

@mekston Doncić tez jest wybitnym graczem ale Joker ma jeszcze większy wpływ

6

Dlatego jest najlepszym koszykarzem na świecie.Unikalny i jedyny w swoim rodzaju.
Az 40 pkt i 13 asyst bez zadnej staraty...


0

@takisobiektos Fatalna seria i on nie powinien w niej brac udziału ale musi bo nie ma już kim grać

0

Szkoda że seria Wolves z Denver jest zakonczona tak naprawde.Conley kontuzja,KAT problem z kolanem a ławki juz nie ma.


1

@MesQueUnClub96 Wolves bez Conleya i z Katem bez kolana więc koniec serii jest dzisiaj

3

@takisobiektos Największe zaskoczenie tych play offów.Wszyscy wiedzieliśmy ze to dobry zawodnik ale on gra jak top5 ligi.A sam Nowy York gra bez OG,Randle'a,Bogdanovicia i Robinsona...

14

Gorzej nie dało się tego uderzyć.Oj Son Son.


1

@macio_944 Bedzie trzeba lepszy sprzęt pod GTA kupic

2

Roger Federer.


1

@takisobiektos Dodi już chyba sam jest zmęczony Luka

1

@Emhyr Moze tańszy od Nico

4

0

@mekston Z Carlosem poki co niewiadomo

61

@NeroTFP1 Powinni się wstydzić we FF za ten 2020

2

@P33ck Istnieje taka mozliwosc chociaz oddajmy ze ten jeden wimbledon w jego wykonaniu był bardzo dobry

0

@KanapkaFCB Hubert odpuszcza bo celuje w RG i Igrzyska

0

@MesQueUnClub96 Roland Garros wazniejszy turniej,nie ma co się przemęczać

2

RG bez Sinnera?Dużo straci na jakości turniej. @mekston @barcelonaLM


0

@Emhyr Ma pecha bo teraz gra z Saszą ale kto wie jak mu siądzie mecz

0

@Emhyr Fritz kolejny solidny turniej na mączce

0

Pierwszy set dla Argentyńczyka.W sumie Hubert już zrobil swoje na tym turnieju bo pokonał GOATa nawierzchni ziemnej.

0

@MesQueUnClub96 To jest klątwa dodi zawodnika z top20

6

@Popitek12 Varane już sprany jak Casemiro.Więcej kontuzji niż grania.Time to Arabia.

1

Ależ to jest beef


5

Dallas chyba nie chciało wygrać tego meczu i OKC jakimś cudem to wygrywa i wyrównuje serie.Słaba Oklahoma ale świetny Shai.


0

@MesQueUnClub96 Powinni to wygrac bo OKC dzisiaj slabe jak nigdy,przeciez Jalen Williams to jakies mial 1/14 przez chwile

0

0

Luka jaki choke wtfff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?