3

@macio_944 Xavi zostanie a za rok Jurgen Klopp,tak wiem zesralem

3

@barcelonaLM Pewnie ze tak,Ant Man na kierownicy

4

Graj nam długo Jeremiaszu.


0

Az tak słaby jest? @AFA


6

Mocny statement Rodriego.


9

Potężny Xavi i Xabi


0

@Who_you_mam Jesli Francja nie wygra Euro to VIni albo Jude to wezmą.

1

@fart Denver trochę jak nie oni,zbyt indywidualnie a mało gry druzynowej było.W drugiej połowie to juz chyba tylko Murray i Joker.

0

@takisobiektos Gordon oddał 5 rzutów tylko i w sumie nie wiem czemu nie chcieli go włączyć do gry.Największe rozczarowanie to chyba Porter Jr bo jego trójki to był must have a tu 2/10 a cała seria kiepska.

0

@FcPortoFan1999 Wrócą jeszcze pewnie na swoje miejsce.Mając Jokera w składzie zawsze będziesz się liczyć.

2

Wielki Joker był w tej serii i zawiodło to co przed sezonem większość obstawiała czyli ławka.Ta ławka Denver mocno podejrzana była w tym sezonie.


1

Na stare lata takie rzeczy.Wstyd panie Pierce.


1

@BartqRKO Bez porównania zachód i wschód w tym sezonie chociaż pamietajmy o kontuzjach

1

Mało się o nim mówi a to architekt wielkich Wolves.


2

@BartqRKO Fajnie ze jest troche swieżości i są nowe ekipy.

9

Dawno nie czułem aż takiej ekscytacji sportowej jednym zespołem w NBA.Minnesota Timberwolves w finale konferencji!To rzeczywistośc a nie sen.Auuuu.


@Comentateiro @takisobiektos @BartqRKO @fart

1

@takisobiektos Taki wsad w takim momencie podgrzewa całą druzyne do walki

2

Naz Reiiiiiiiiiiiiiiiiiid


2

Kobe Bryant


0

1

@takisobiektos Towns tez nie lepiej 1/6

1

Joker co dziś Westbrooka robi zza łuku

1

@takisobiektos Gobert co wyczarował

1

I to jest czas dla Edwardsa.Los dał mu szanse ze ostatnia kwarta jest na remis.Niech gotuje bo to juz ostatni moment.


1

@takisobiektos Piękno koszykówki,wydaje sie ze koniec a jednak nie XD

1

Wilki 30% z gry i 25% zza łuku a na tablicach dominacja Jokera i 15 zbiórek solo.Tak coś czułem ze Denver nie odpusci tego g7

0

@BartqRKO Dobrze go podwajają a on sam rzuca z kiepskich pozycji.Ogólnie ten atak Wolves to nie jest coś co porywa

0

@takisobiektos Ostatni jego mecz w tych play off

1

@BartqRKO Ogolnie Rudy jak zaczyna coś robić w ataku to jest to tak memiczne xd,on chce robić coś czego nie potrafi zrobić

1

Ależ Denver dzisiaj zmotywowane.W obronie świetnie zorganizowani.Rudy Gobert w fomie xd


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?