- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
0
Nic mi tak nie psuje humoru jak randomowe posty na fb o tym że Vinicius jest faworytem Złotej piłki
0
@Who_you_mam Jesli Francja nie wygra Euro to VIni albo Jude to wezmą.
0
@Who_you_mam wytłumaczy ktoś skąd to się wzięło (oprócz walki z rasizmem)? Przecież on nawet w realu nie jest najlepszy, a do tego dochodzi Euro za chwilę. To już chyba prędzej dałbym tego Juda jak już tak na upartego chcą z rządowych wybrać zwycięzcę.
1
@Antimadridista_WR Jest w Realu najlepszy, a po wygraniu ligi mistrzów to może być gg
0
@Antimadridista_WR Wystarczy że ktoś gra u nas albo w Realu i od razu jest brany pod uwagę do ZP
0
@Who_you_mam Jest pompa od Realu bo przy Mbappe nie wygra. Druga kwestia sezon ma bardzo dobry, ciagnie ich w wielu meczach zwłaszcza w rewanżu z Bayernem, zasuwa do końca i próbuje i to trzeba mu oddać. Poza tym zawsze tak bylo, że ten kto zdobyl najwiecej zespolowych nagród liczyl sie w ZP. Kto jest niby przed nim?
0
@Encore
Vini ma jeszcze CA a wszyscy wiemy że w reprezentacji to on jest plackiem.
1
@Antimadridista_WR
Dlatego tak bardzo mnie to śmieszy xD
0
@Faro
Wiesz, City nie wygrało LM, ale wygrywając krajowe puchary, to taki Haaland ma więcej trofeów. Mi ogólnie nie chodzi o to, że ktoś z realu wygra, bo jakby wygrał Jude no to spoko, ale pchanie tam na siłę Viniciusa który tylko chce grać w piłkę, to gruba przesada.
0
@Who_you_mam gdzie Haaland ktory znika w poważnych meczach, to bylby śmiech na sali xdd Bellingham wygra jak wezmie Euro
0
@Faro
Ja nie twierdzę że Norweg powinien wygrać czy coś, tylko napisałem że jeżeli patrzeć tylko na liczbę drużynowych pucharów to City może ich mieć więcej od Realu.