0

Oj Ryan.Pieniądze i sława go zniszczyły.


0

@Barcanajlepszyteam Pytanie czy był mu potrzebny ten turniej

10

@Barcasub Nie wiem czy chcesz bo jej liderem jest @MesQueUnClub96

0

@FcPortoFan1999 Słaby jest w tym roku.Dużo wpadek a mało dobrej gry jaką Serb prezentował od 15 lat

1

Novak znowu dostaje od jakiegos czereśniaka i to 6:1 na mączce gdzie Serb jest naprawde solidny na tej nawierzchni.Spadek formy,wiek a może juz po prostu jego największy atut czyli fizyka z dnia na dzien spada.

6

Idealny obrazek.


0

@zadafcb Celtowie są na tyle mocni ze dla nich nawet brak Kristapsa nie jest jakis znaczący tzn nie jest to tak duzy brak jak wypada ci taki Butler czy Donovan i jest praktycznie po serii

4

Jimmy Butler,Donovan Mitchell i Haliburton...Celtowie to jacyś czarnoksiężnicy?
@takisobiektos @fart @BartqRKO


0

@Jackazz Troche nadrobili ale i tak Boston ich trzyma

0

Miazga Bostonu w drugiej kwarcie i nadchodzi nieuniknione.


0

@FcPortoFan1999 Jesli przegrają dzis w nocy to bedzie ciezko bo g3 bedzie meczem o wszystko tak naprawde

1

Jesli Kristpas będzie gotowy do gry to nie widze rywala który zabierze tytuł Bostonowi.Zarówno Mavs jak i Wolves mają braki a taki Boston w pełnym składzie wydaje się ze ich nie ma ale zobaczymy.


0

Przedłuzenie Donovana dla Cavs to must have jesli chcą o czymś mysleć.Tak naprawde strata jego chyba oznacza przebudowe.On na jednej nodze i tak lepszy niz reszta skladu.


0

@takisobiektos Teraz te kontrakty będa jeszcze większe i pewnie zadaniowcy beda dostawac po 20-30 baniek

0

@MesQueUnClub96 A czy stac ich na awans do finałów?

0

@MesQueUnClub96 Pod względem sportowym tak bo to topka ligi ale to są okrutne pieniądze dla sportowców.Chociaz z drugiej strony generują tak ogromne zyski więc why not.

0

@MesQueUnClub96 Czy zasługuje to nie wiem ale kazdy inny zespół w lidze da mu takie pieniądze wiec samo się wyjasnia to

4

350 baniek za 5 lat gry...nieprawdopodobne pieniądze za granie w koszykówke.


2

Oczywista oczywistość bym powiedział


4

Polski jest bardzo trudnym językiem a tu prosze.Tak naprawdę nie musiałby się nawet go uczyć bo angielski by wystarczył a Nikola jednak szef na kazdym szczeblu.


3

@BartqRKO Trójki słabo ale akcje dwójkowe Luki+centrów duzo dały.Az 17 rzutow więcej trafili za dwa niz Wilki+ Kyrie play off

3

Słabiutka dzisiaj Minnesota albo przynajmniej jej liderzy.Dallas dzisiaj zrobilo to co powinna zrobić Indiania.Mavs 1:0 Wolves.

2

Kyrie solo vs Wolves dzisiaj


1

@macio_944 Moze zostanie kto wie.To w koncu Barcelona czyli najbardziej dynamiczny klub na świecie pod względem niusów.Codziennie coś innego.

2

@PatrychoO Moze wytrzezwiał ale nie zdziwie się jak nagle zachce mu się by Xavi został.Lapcio stał się niepoczytalny w ostatnim czasie.

13

@macio_944 A sam Laporta zrobił z siebie klauna.Błagał Xaviego by został,nawoływał by wierzyc w nowy projekt by teraz szukac innego trenera.Na ładnym koksie musi tam rządzić.

4

@macio_944 Juz dawno powinno to nastąpić.Xavi to legenda ale to nie ma sensu.Trzeba dać nową energie i swieżość na nowy i pewnie trudny sezon.

1

Jest atmosfera w Minnesocie XD


4

@barcelonaLM Kto jak nie dodi mógł to wymyslec

3

Przynajmniej zniknie temat zlotej pilki dla Wirtza bo byly takie ananasy co widzialy go z nią xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?