0

Tego 1 to nawet nie znam XD


1

@fart Emocjonalnie mocny mecz ze wzgledu na Kyriego

1

Młodziutki Kyrie vs Boston


4

@barcelonaLM Igrzyska i debel z Carlosem tez bedzie emocjonalny.Troche jak ojciec i syn.

6

Dał ile mógł ale to za mało na Zvereva.Sasza w następnej rundzie.W sumie całkiem dobry mecz do oglądania.

1

Zverev łamie i juz mozna powiedziec o krok od awansu do dalszej fazy.

4

@VegetaPolska Oczywiscie ze SA

1

@mekston @barcelonaLM To jego najlepszy mecz chyba na maczce w tym roku i z takim rywalem

0

Za łatwo był oddany ten gem przy 5:4.Szkoda ze wtedy Rafa nie ryzykował mocniej.

0

@Colon Rafa nie wytrzyma tyle na korcie

3

@MesQueUnClub96 Pomysł był dobry ale wykonanie juz lipne

0

Jesli Sasza przegra tego seta to wlasnie przez taką decyzje XD

1

Szkoda fest tego gema przy 5:4.Ewentualne 2:0 dla Saszy będzie trochę wyrokiem dla Rafy.

0

Ależ gem Zvereva i wraca Niemiec w wielki stylu

0

@Colon Ciezko 0;40

2

Rafa dziś przy siatce w prime

1

Tenis w pigułce bym powiedział.Sasza po raz pierwszy traci podanie w tym meczu.

0

@mekston Niestety tak

2

Ależ Rafa wyjął tego gema bo już mogło być po drugim secie

0

@Emhyr No nie bo Guler ma 6 bramek w la lidze a Yamal 5 z tym ze Hiszpan ma 2000 minut a Turek z 300

2

@Emhyr To są porównania w stylu Gulera do Yamala

2

@takisobiektos Jesli zdobędzie tytuł troche zejdzie z niego presja.Wiele razy nie radził sobie chyba ze względu na oczekiwania

0

Tatum wykręci ładny wynik na koniec kariery


2

Sasza chyba lepiej serwuje obecnie niz przed kontuzją.Chyba jeden z najbardziej stabilnie serwujących obecnie zawodników.

2

@Popitek12 Nikt mu tego juz nie odbierze,mistrz olimpijski

1

Swoją droga ciekawe gdyby nie kontuzja Saszy to może już by miał jakiegoś szlema na koncie

1

@Colon I tak wszyscy wiadomo na kogo czekają...książe z Majorki za kilka godzin.

0

No ten poster był potężny.


3

Garnacho z golem sezonu w Premier League.

5

@BartqRKO Chwalilem KATA po meczu z Denver...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?