Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego 1 to nawet nie znam XD
1
@fart Emocjonalnie mocny mecz ze wzgledu na Kyriego
1
Młodziutki Kyrie vs Boston
4
@barcelonaLM Igrzyska i debel z Carlosem tez bedzie emocjonalny.Troche jak ojciec i syn.
6
Dał ile mógł ale to za mało na Zvereva.Sasza w następnej rundzie.W sumie całkiem dobry mecz do oglądania.
1
Zverev łamie i juz mozna powiedziec o krok od awansu do dalszej fazy.
4
@VegetaPolska Oczywiscie ze SA
1
@mekston @barcelonaLM To jego najlepszy mecz chyba na maczce w tym roku i z takim rywalem
0
Za łatwo był oddany ten gem przy 5:4.Szkoda ze wtedy Rafa nie ryzykował mocniej.
0
@Colon Rafa nie wytrzyma tyle na korcie
3
@MesQueUnClub96 Pomysł był dobry ale wykonanie juz lipne
0
Jesli Sasza przegra tego seta to wlasnie przez taką decyzje XD
1
Szkoda fest tego gema przy 5:4.Ewentualne 2:0 dla Saszy będzie trochę wyrokiem dla Rafy.
0
Ależ gem Zvereva i wraca Niemiec w wielki stylu
0
@Colon Ciezko 0;40
2
Rafa dziś przy siatce w prime
1
Tenis w pigułce bym powiedział.Sasza po raz pierwszy traci podanie w tym meczu.
0
@mekston Niestety tak
2
Ależ Rafa wyjął tego gema bo już mogło być po drugim secie
0
@Emhyr No nie bo Guler ma 6 bramek w la lidze a Yamal 5 z tym ze Hiszpan ma 2000 minut a Turek z 300
2
@Emhyr To są porównania w stylu Gulera do Yamala
2
@takisobiektos Jesli zdobędzie tytuł troche zejdzie z niego presja.Wiele razy nie radził sobie chyba ze względu na oczekiwania
0
Tatum wykręci ładny wynik na koniec kariery
2
Sasza chyba lepiej serwuje obecnie niz przed kontuzją.Chyba jeden z najbardziej stabilnie serwujących obecnie zawodników.
2
@Popitek12 Nikt mu tego juz nie odbierze,mistrz olimpijski
1
Swoją droga ciekawe gdyby nie kontuzja Saszy to może już by miał jakiegoś szlema na koncie
1
@Colon I tak wszyscy wiadomo na kogo czekają...książe z Majorki za kilka godzin.
0
No ten poster był potężny.
3
Garnacho z golem sezonu w Premier League.
5
@BartqRKO Chwalilem KATA po meczu z Denver...