1

@macio_944 Troche jak oglądanie serialu

7

@MesQueUnClub96 Dodi to ze wyjdziesz z domu to nie znaczy ze to wycieczka

0

@takisobiektos Nie ma tego błysku dzisiaj.Zresztą jakiś taki wolny się wydaje a niektóre piłki odpuszcza.

3

Pewny set od Włocha i już mu brakuje tylko jednego do awansu do dalszej fazy turnieju.Ten backhand pięknie chodzi.

7

@MesQueUnClub96 Idz już spać Dodi

0

Włoch łamie Novaka do 0 i ma szanse odskoczyć na 4:1.Jak na 22 latka to bardzo dojrzały tenis.

5

Pokazał Musetti cojones w tym tie-breaku i nagroda w postaci seta.Świetny mecz rozgrywa.

0

@mekston Fajne meczycho się szykuje

2

Casper Ruud w 1/8 Roland Garros.Norweg zmierzy się z GOATEM drugiej kategorii czyli Taylorem Fritzem. @mekston

0

@heniusss Bo to topowy bramkarz od x lat.W sumie tego się oczekuje od niego.

3

W koncu Bośniak przypominał kogoś kim był w cs go.


1

@barcelonaLM Mogl dzis odpasc tak naprawde

0

Novak clutch i wygrywa pierwszego seta.Solidna gra Musettiego pozwala mu rywalizowac praktycznie jak równy z równym z Serbem.

6

Chyba największy pozytyw LM.Zibi nie martw się bo i tak cie zaproszą do c+ pewnie x razy.


1

@takisobiektos No to Rudy rozłozy namiot pod koszem

1

@MesQueUnClub96 No zobaczymy Goberta i Victora razem więc top3 obronców w NBA

0

@MesQueUnClub96 Bardziej tu licze na Kanade i Francje

4

I to jest pozytywna informacja.W sumie czekam na te igrzyska w koszykówce.USA i ich dream team vs Kanada,Francja,Serbia,Słowenia itd.


1

@barcelonaLM Szkoda ze nie udało się dobić do tych 15 ale nie można być zachłannym.I tak to wynik z kosmosu.

12

Ale na koniec to był fantastyczny sezon Borussi w LM.Finał z takim składem to giga osiągniecie.Mieli pecha ze trafili akurat na Real w finale.

8

Boston>Dallas


2

@Chaoss Finały sie wygrywa a nie pięknie gra

4

@mekston I rekina w presezonie

0

@MesQueUnClub96 Pisalem ci przed tym finalem ze to najlepszy rywal dla Realu.

0

Ciężkie zadanie przed Flickiem.Będzie rywalizowałem z Realem mistrzowskim+Mbappe ale kto jak nie Niemiec ma sobie z tym poradzić.Dobrze ze Xavi odszedł bo tak pewnie byłby stracony sezon a tak sa nadzieje.

2

2

Jesli Mbappe nie zagra kosmicznego Euro to chyba nic nie odbierze Viniciusowi ZP.
@mekston

0

Przez ostatnie 10 lat okaże się że Real ją wygrał 5 razy.Szczęście to jedno ale oni potrafią cierpieć.

0

Te dośrodkowania Kroosa ze stałych fragmentów zawsze takie soczyste.Idealnie ułozona ta prawa stopa.

2

@macio_944 Real to wygra ale Borussia dzielnie powalczy czyli tak jest zapisane w scenariuszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?