Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mekston I rekina w presezonie
0
@MesQueUnClub96 Pisalem ci przed tym finalem ze to najlepszy rywal dla Realu.
0
Ciężkie zadanie przed Flickiem.Będzie rywalizowałem z Realem mistrzowskim+Mbappe ale kto jak nie Niemiec ma sobie z tym poradzić.Dobrze ze Xavi odszedł bo tak pewnie byłby stracony sezon a tak sa nadzieje.
2
@MesQueUnClub96 XD
2
Jesli Mbappe nie zagra kosmicznego Euro to chyba nic nie odbierze Viniciusowi ZP.
@mekston
0
Przez ostatnie 10 lat okaże się że Real ją wygrał 5 razy.Szczęście to jedno ale oni potrafią cierpieć.
0
Te dośrodkowania Kroosa ze stałych fragmentów zawsze takie soczyste.Idealnie ułozona ta prawa stopa.
2
@macio_944 Real to wygra ale Borussia dzielnie powalczy czyli tak jest zapisane w scenariuszu
0
Tragiczny gem Hurkacza i ma za swoje.
0
Niezły gem Hurkacza do 0
4
@MesQueUnClub96 Easy drabinka dla Serba
2
Magic
0
@AFA Harry Maguire wygrywający Euro i koronujący się samowolnie na króla Anglii
2
Ma to coś ten dzieciak.Niesamowity jest momentami.
1
@budel17 Mlody Rosjanin ich tak keruje w kazdym turnieju ze na miejscu organizacji obawiałbym się o bóle pleców monesego
4
@Pedri16Future Jeszcze jakby to był jakiś noname ale koleś który wygrał wszystko oprócz MŚ i był #2 przez 10 lat w futbolu to trochę komiczne.
0
@arasz1819 Lubie NBA ze względu na to ile trzeba poswięcic by coś osiągnać.Czasami musisz coś budowac latami a czasami nawet przez 10 i 20 lat jesteś nikim.
3
@Comentateiro Królem strzelców bedzie Vinicius JR
2
@arasz1819 @krajana Lubie boks/mma ale to troche przesada.Szkoda zdrowia.
1
@HighestInTheRoom Osobiście ani mnie to nie cieszy ani nie smuci.Te mecze,puchary juz nie maja znaczenia.Szkoda ze Ronaldo tego nie potrafi zrozumiec.
0
Chyba wole granie w fortnajta
1
@HighestInTheRoom Moim zdaniem zarówno Messi jak i Ronaldo zakończyli swoje kariery.Teraz czasem sie cos obejrzy z ich udzialem ale na drugi dzien zapominasz ze to było.To juz jest granie emeryckie.
1
@mekston Ma tez w deblu co też jest fajnym osiagnieciem
2
@mekston Super ze te igrzyska będą na mączce.Fajny turniej się szykuje.
4
@barcelonaLM Mysle ze sami organizatorzy marzą by Rafa zagrał.
2
@barcelonaLM Fajna grupe ma Portugalia.Mozna spokojnie naładowac karabiny.
1
@barcelonaLM Takie że jak nie wygrają tej serii to będzie żałoba w Bostonie.Muszą to wygrac ale Dallas jest niewygodne.Mają dwójke potężnych skillowo zawodników.
0
@mekston W repce będzie grał ze względu na swój status ale on juz powinien być jokerem z ławki
3
Brown vs Doncic w sezonie regularnym
9
@mekston Mysle ze on nie jest w stanie zaakceptować ze juz nic nie znaczy w poważnej piłce