4

@mekston I rekina w presezonie

0

@MesQueUnClub96 Pisalem ci przed tym finalem ze to najlepszy rywal dla Realu.

0

Ciężkie zadanie przed Flickiem.Będzie rywalizowałem z Realem mistrzowskim+Mbappe ale kto jak nie Niemiec ma sobie z tym poradzić.Dobrze ze Xavi odszedł bo tak pewnie byłby stracony sezon a tak sa nadzieje.

2

2

Jesli Mbappe nie zagra kosmicznego Euro to chyba nic nie odbierze Viniciusowi ZP.
@mekston

0

Przez ostatnie 10 lat okaże się że Real ją wygrał 5 razy.Szczęście to jedno ale oni potrafią cierpieć.

0

Te dośrodkowania Kroosa ze stałych fragmentów zawsze takie soczyste.Idealnie ułozona ta prawa stopa.

2

@macio_944 Real to wygra ale Borussia dzielnie powalczy czyli tak jest zapisane w scenariuszu

0

Tragiczny gem Hurkacza i ma za swoje.

0

Niezły gem Hurkacza do 0

4

@MesQueUnClub96 Easy drabinka dla Serba

2

Magic


0

@AFA Harry Maguire wygrywający Euro i koronujący się samowolnie na króla Anglii

2

Ma to coś ten dzieciak.Niesamowity jest momentami.


1

@budel17 Mlody Rosjanin ich tak keruje w kazdym turnieju ze na miejscu organizacji obawiałbym się o bóle pleców monesego

4

@Pedri16Future Jeszcze jakby to był jakiś noname ale koleś który wygrał wszystko oprócz MŚ i był #2 przez 10 lat w futbolu to trochę komiczne.

0

@arasz1819 Lubie NBA ze względu na to ile trzeba poswięcic by coś osiągnać.Czasami musisz coś budowac latami a czasami nawet przez 10 i 20 lat jesteś nikim.

3

@Comentateiro Królem strzelców bedzie Vinicius JR

2

@arasz1819 @krajana Lubie boks/mma ale to troche przesada.Szkoda zdrowia.

1

@HighestInTheRoom Osobiście ani mnie to nie cieszy ani nie smuci.Te mecze,puchary juz nie maja znaczenia.Szkoda ze Ronaldo tego nie potrafi zrozumiec.

0

Chyba wole granie w fortnajta


1

@HighestInTheRoom Moim zdaniem zarówno Messi jak i Ronaldo zakończyli swoje kariery.Teraz czasem sie cos obejrzy z ich udzialem ale na drugi dzien zapominasz ze to było.To juz jest granie emeryckie.

1

@mekston Ma tez w deblu co też jest fajnym osiagnieciem

2

@mekston Super ze te igrzyska będą na mączce.Fajny turniej się szykuje.

4

@barcelonaLM Mysle ze sami organizatorzy marzą by Rafa zagrał.

2

@barcelonaLM Fajna grupe ma Portugalia.Mozna spokojnie naładowac karabiny.

1

@barcelonaLM Takie że jak nie wygrają tej serii to będzie żałoba w Bostonie.Muszą to wygrac ale Dallas jest niewygodne.Mają dwójke potężnych skillowo zawodników.

0

@mekston W repce będzie grał ze względu na swój status ale on juz powinien być jokerem z ławki

3

Brown vs Doncic w sezonie regularnym


9

@mekston Mysle ze on nie jest w stanie zaakceptować ze juz nic nie znaczy w poważnej piłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?