Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Co ty mówisz Popitku
0
@takisobiektos Jesli 40:0 mu nie wystarcza do łamania to raczej ten mecz będzie się konczył niedługo
2
@Popitek12 Ronaldo nie gra w tym turnieju
1
Debiut Neymara jako pilkarza Barcelony był w Polsce to i Mbappe będzie debiutował w Polsce jako piłkarz Realu.Fajnie się zapowiada piłkarsko ten mecz Atalanty z Realem.
2
@Sysia11 U chłopów większość jęczy ale z tą różnicą ze jeden to robi ciszej a drugi głosniej ale nie przywiązywałbym do tego duzej uwagi
0
@Colon Chyba koniec kariery
3
Bruno danza kuduro
0
@Sysia11 Cała topka tenisistów jęczy wiec oni są przyzwyczajeni
1
@MesQueUnClub96 Felix ma jakis uraz
2
@takisobiektos Mi tam nie przeszkadza to jęczenie tenisistów.Jak im to pomaga to why not
3
Ale to jest wszystko na milimetry.
0
@PatrychoO Kroos nie dostanie bo mimo ze to fantastyczny pilkarz to nikogo on nie grzeje.Bardziej się ceni tych ofensywnych i tych którzy przesądzają o losach meczu.Jesli Mbappe nie zagra wielkiego Euro to Brazol to ma.
0
Męczy sie okrutnie dziś Felix przy swoim podaniu i Carlos serwuje po set.
0
@Kamiloza91 Wątpie.Vini ma zbyt duzy hype a jest jeszcze Jude.
0
@mekston I dobrze.On akurat leży Carlosowi jesli awansuje i sam mecz byłby ciekawy
0
@FcPortoFan1999 Moze się przebudzi
0
I ma to Tsitsipas.Z 2:0 mógłby już miec ciężko a tak wszystko pod kontrolą.
0
@Colon Jestes fanem talentu Tsitsipasa Colonie?
0
Ależ powrót Chokerosa w tym secie.Już Włoch się witał z 2:0 a tu prosze.
@FcPortoFan1999
2
@Herato Nie było frajerstwa wczoraj,na 10 meczy Real wygra 9 z Borussia w finale
7
@Gibbon_FCB Jeden z największych progresów ostatnich lat.Przeciez na poczatku kariery był plackiem niemiłosiernym.
1
Trochę przesada te 6.50 na Felixa a 1.12 na Alcaraza.FAA w ostatnich tygodniach dosyć solidny+ na mączce potrafi grac dobre mecze.
2
DeMarcus prime.
1
@MesQueUnClub_87 Mbappe i Vini jako 2 napastników i Jude za nimi
0
@Rewolucja123 Zresztą Islam teraz ma isc kategorie wyżej
0
@Rewolucja123 Conor obecnie to mógłby wiązać buty Islamowi.To juz celebryta a nie fighter.
1
Islam obronił pas i nadal mistrzem w lekkiej,meeeeeeeeeeh ale sama walka super.Opłacało się siedziec do tej 7.
2
@Rewolucja123 Są ekspertami w parterze więc odrazu szukają jak przewrócic
0
Oby Dustin ale będzie ciężko.
1
Jaki pijany sędzia xd