1

@fart Beda tez duzym faworytem w finale i nie zdziwie się jak tez gładko przejdą.Mecze Kyriego w Bostonie od kiedy odszedł to jakas klątwa i słabo wyglada tam.

2

@mekston Bellingham sporo rotacji bo pewnie by powalczył

1

Mecz o wszystko dzisiaj dla Indiany.Jesli Boston wyjdzie na 3:0 to chyba nikt nie uwierzy ze Indiana wróci jeszcze do tej serii.


0

@MesQueUnClub96 Bo nie sprzedaje biletów

0

@MesQueUnClub96 A moze u nich wieksze sa te procenty

0

@zadafcb Minnesota między innymi dzięki Antowi jest w finale konferencji..Ma 22 lata i beda wachania formy jak u kazdego.Dzisiaj mozna bylo wygrac nawet bez Edwardsa

4

@MesQueUnClub96 Ale nie ustoi ci gościa typu Doncic.Tu musi byc Edwards albo McDaniels.Gobert to dominacja pod koszem a nie na obwodzie.

1

Dlaczego Gobert kryje Luke w najważniejszej akcji meczu gdzie wiadomo ze zrobi z niego wiatrak xd


0

@Pressinho Niestety sędzia troche wpłynął na wynik ale coz zycie

2

@barcelonaLM Sędzia ich troche okradł pod koniec ale sami są sobie winni

2

Ale choke Wilków XD,Dallas bierze 2 mecze z Minnesoty i ma komfort przed meczami u siebie

0

Wilki w końcu wyglądaja tak jak powinny

0

@macio_944 Nigdy nie mów nigdy

1

@macio_944 Alez reklame zrobilem w twoim poście

3

@macio_944 Moim zdaniem to i tak wszystko nie ma sensu,zapraszam na NBA 2:30 Dallas vs Wolves,miłego wszystkim

2

Mega ciekawie się to zapowiada chociaz Islam pewnie to wezmie i pójdzie kategorie wyżej.


0

@takisobiektos Ant ma hype i wiadomo ze jego promuje sie obecnie najbardziej a wsad Turnera top.On zresztą potrafi fajne postery zaserwowac

0

@LjakRoberciik Dzisiaj

1

Anthony Edwards zwycięzcą najlepszego dunka NBA w sezonie 23/24.


1

@Jakchcesz Tez prawda

0

@mekston Kiedys Ronaldo i Messi po 40-50 bramek a teraz nonejmy z szacunkiem z 25

0

@mekston Edwards mowil ze czuja zmeczenie ale taka koszykowka i play offy są

5

@mekston Na kazdym zdjęciu pokazuje Marianna cyca,to już powoli robi się niebepieczne

2

@Lola120 Ze znajomymi na fortnajcie

0

@Arkon Napewno wilki tak szybko nie odpuszczą,oczekuje dzisiaj duzej mobilizacji bo pierwszy mecz był po prostu słaby

2

@MesQueUnClub96 Oby 1:1 bo te finały będą wiać nudą

1

@kulek22 Niesamowitą ma skoczność.Czasami lata niczym koszykarze.

2

@kulek22 Zawodnik dla którego przychodzisz na mecze

3

Aj ten Nimir w tej Holandii.

6

Heath Ledger prime


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?