Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Maja Siakama na skrzydle
0
Kilku chętnych jest na PG w to lato.Wciąż ma sporo zaoferowania jako 2/3 opcja zespołu.
5
@MesQueUnClub96 Ale statement dodi
1
@michal199500hehe Ten najgorszy Lewy i tak jest najlepszym napastnikiem w Barcelonie
0
@takisobiektos Naz Reid,Gobert,KAT,Edwards,Alex Walker i McDaniels.To będzie naprawde trudna seria dla Dallas.Ten zasięg,agresja i fizycznosc moga byc decydujące.
0
@MesQueUnClub96 Tylko Luka w prime i moze byc 6 ale Doncic nie gra dobrych play offów
2
@zodiak_10 Ta seria pamiętników to złoto,szkoda ze nigdzie nie mozna odcinków obejrzec
2
Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Dallas.Start o 2:30 polskiego czasu a transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.
5
Boska asysta Marco Reusa.
0
@mekston Tak Sinner gra
7
@MesQueUnClub96 A pamiętam jak kłociles się kiedys ze nie jestes
3
Tak bym to widział chociaż to moze byc turniej niespodzianki ze wygra taki Zverev albo Ruud. @mekston @barcelonaLM
2
@Sysia11 W tym sezonie najlepszy był David Raya z Arsenalu.Najwiecej czystych kont w lidze,najmniej straconych bramek w lidze i vice mistrz Anglii.
4
Woow.Mało który zawodnik by tak postąpił.
3
Swoją droga dzisiaj jest masterclass Jrue Holidaya.Dla mnie MVP tego meczu.
1
Popusła Indiana ten mecz,można iść spac
3
Tatum dogrywka marzeń bym powiedział
0
@takisobiektos Dobre pytanie,szkoda fest
1
@takisobiektos Albo nie stracić piłki,straszne te 30 sekund ostatnie
0
Brawo Indiana za choke
1
Indiana jak to przegra to na własne życzenie...
1
@takisobiektos On gra słabe play offy jak na niego,te proceny zza łuku szczególnie Westbrookowe
1
Tatum kluczowe akcje i jednak pudła
2
Nembhard niczym DeRozan na tym półdystansie
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze malo kto sie spodziewał ze zagraja az tak dobrze
2
Haliburton piękne ma te podania.No look w stylu boskiego Ronaldinho.
1
@takisobiektos Jakaś presja by była na Celtach bo póki co to on mieli wakacje w tych play offach
1
@takisobiektos Smieszny ma styl rzucania tych trójek bo on rzuca z tzw cyca XD
0
@takisobiektos Troszke zawodzi Siakam.Takie 5/16 z gry to nie jest coś co oczekujesz po swoim najlepszym/drugim najlepszym zawodniku
0
@Emhyr Nie wiem czy Van Dijk miał aż tak dobry sezon.Według mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Gvardiol.Myslalem ze ten 1 sezon będzie duzo slabszy w Premier League.