0

@FcPortoFan1999 Maja Siakama na skrzydle

0

Kilku chętnych jest na PG w to lato.Wciąż ma sporo zaoferowania jako 2/3 opcja zespołu.


5

@MesQueUnClub96 Ale statement dodi

1

@michal199500hehe Ten najgorszy Lewy i tak jest najlepszym napastnikiem w Barcelonie

0

@takisobiektos Naz Reid,Gobert,KAT,Edwards,Alex Walker i McDaniels.To będzie naprawde trudna seria dla Dallas.Ten zasięg,agresja i fizycznosc moga byc decydujące.

0

@MesQueUnClub96 Tylko Luka w prime i moze byc 6 ale Doncic nie gra dobrych play offów

2

@zodiak_10 Ta seria pamiętników to złoto,szkoda ze nigdzie nie mozna odcinków obejrzec

2

Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Dallas.Start o 2:30 polskiego czasu a transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.


5

Boska asysta Marco Reusa.


0

@mekston Tak Sinner gra

7

@MesQueUnClub96 A pamiętam jak kłociles się kiedys ze nie jestes

3

Tak bym to widział chociaż to moze byc turniej niespodzianki ze wygra taki Zverev albo Ruud. @mekston @barcelonaLM


2

@Sysia11 W tym sezonie najlepszy był David Raya z Arsenalu.Najwiecej czystych kont w lidze,najmniej straconych bramek w lidze i vice mistrz Anglii.

4

Woow.Mało który zawodnik by tak postąpił.


3

Swoją droga dzisiaj jest masterclass Jrue Holidaya.Dla mnie MVP tego meczu.


1

Popusła Indiana ten mecz,można iść spac

3

Tatum dogrywka marzeń bym powiedział

0

@takisobiektos Dobre pytanie,szkoda fest

1

@takisobiektos Albo nie stracić piłki,straszne te 30 sekund ostatnie

0

Brawo Indiana za choke

1

Indiana jak to przegra to na własne życzenie...

1

@takisobiektos On gra słabe play offy jak na niego,te proceny zza łuku szczególnie Westbrookowe

1

Tatum kluczowe akcje i jednak pudła

2

Nembhard niczym DeRozan na tym półdystansie

1

@MesQueUnClub96 Mysle ze malo kto sie spodziewał ze zagraja az tak dobrze

2

Haliburton piękne ma te podania.No look w stylu boskiego Ronaldinho.

1

@takisobiektos Jakaś presja by była na Celtach bo póki co to on mieli wakacje w tych play offach

1

@takisobiektos Smieszny ma styl rzucania tych trójek bo on rzuca z tzw cyca XD

0

@takisobiektos Troszke zawodzi Siakam.Takie 5/16 z gry to nie jest coś co oczekujesz po swoim najlepszym/drugim najlepszym zawodniku

0

@Emhyr Nie wiem czy Van Dijk miał aż tak dobry sezon.Według mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Gvardiol.Myslalem ze ten 1 sezon będzie duzo slabszy w Premier League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?