Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@P33ck Istnieje taka mozliwosc chociaz oddajmy ze ten jeden wimbledon w jego wykonaniu był bardzo dobry
0
@KanapkaFCB Hubert odpuszcza bo celuje w RG i Igrzyska
0
@MesQueUnClub96 Roland Garros wazniejszy turniej,nie ma co się przemęczać
2
RG bez Sinnera?Dużo straci na jakości turniej. @mekston @barcelonaLM
0
@Emhyr Ma pecha bo teraz gra z Saszą ale kto wie jak mu siądzie mecz
0
@Emhyr Fritz kolejny solidny turniej na mączce
0
Pierwszy set dla Argentyńczyka.W sumie Hubert już zrobil swoje na tym turnieju bo pokonał GOATa nawierzchni ziemnej.
0
@MesQueUnClub96 To jest klątwa dodi zawodnika z top20
6
@Popitek12 Varane już sprany jak Casemiro.Więcej kontuzji niż grania.Time to Arabia.
1
Ależ to jest beef
5
Dallas chyba nie chciało wygrać tego meczu i OKC jakimś cudem to wygrywa i wyrównuje serie.Słaba Oklahoma ale świetny Shai.
0
@MesQueUnClub96 Powinni to wygrac bo OKC dzisiaj slabe jak nigdy,przeciez Jalen Williams to jakies mial 1/14 przez chwile
0
@MesQueUnClub96 Pj xd
0
Luka jaki choke wtfff
1
@MesQueUnClub96 Ten mecz jest fatalny
5
@HighestInTheRoom Pytanie czy to będzie płyta w stylu Sentino,Alvareza a moze Sebastiana
0
To juz jest koniec,nie ma juz nic
1
@barcelonaLM Najlepsza ambasada
1
@barcelonaLM Kto wchodzi w skład ambsady Hiszpanii
1
Nie ma tu najważniejszej informacji czyli syn LeBrona James'a
0
@MesQueUnClub96 Oby okc i piękne g5
0
@takisobiektos Obawiam sie ze wilki zmarnowaly tą serie i teraz bedzie ciężko.Ten jeden mecz byl must have do wygrania
0
@MesQueUnClub96 Oby bo ma potencjał byc tam przynajmniej solidnym graczem
5
@bartas97 Nie dziwie się,nastepny Kylian trafi mu się za 50 lat
0
@MesQueUnClub96 Czekam az Hubert pokaze ze jest w stanie rywalizowac z najlepszymi na nawierzchni ziemnej
0
@MesQueUnClub96 A kiedy wygrany pojedynek z top20 na mączce
1
@97ketrab Tak @MesQueUnClub96
1
@MesQueUnClub96 Z nikim nie sympatyzuje z ekstraklasy,dla mnie moglaby ta liga nie istnieć i tez by się fajnie żyło
1
@MesQueUnClub96 Po prostu Hubert to lucky player
2
Wow ze piłkarze Lecha mają takie skłonności, @MesQueUnClub96 im kibicuje czy się myle