1

@kigani Serb nie jest już nr 1

1

@mekston No ja nie wiem czy jest część ciała która jest u niego zdrowa

3

@MesQueUnClub96 Nie tak jak Nadal.Rafa to ma chyba więcej operacji na koncie niz Hurkacz wygranych turnieji xd

2

@MesQueUnClub96 Ale Rafa jest ztyrany urazami.No zaden zawodnik nie pauzował az tyle.

0

@takisobiektos No 27-latek vs 38 latek

0

Ciekawe czy Rafix wezmie udział w Garrosie.Fajnie gra jak na ten wiek ale jednak ciało 38-letka przy takim obciążeniu może nie wytrzymać

2

@mekston Szkoda ze on juz nie mają az takiej mocy co kiedys

5

Forehendy Nadala na mączce są tak ikoniczne że ciężko będzie komuś do nich nawiązać

5

@Barcanajlepszyteam No 22 szlemy na korcie co by nie bylo XD

1

@MesQueUnClub96 Taki jest ranking dodi

3

Nie wygląda to na mecz 8 zawodnika z rankingu z 305

2

@MesQueUnClub96 Rafa se cziluje na korcie

0

@MesQueUnClub96 I tak niech sie cieszy ze Rafa ma 38 lat xd

0

@Kengo Na Rafe zawsze beda male kursy nawet jak przyjdzie w wieku 50 lat

0

@Colon Musi to Hurkacz wygrać bo jesli nie teraz to juz nigdy xd

0

@MesQueUnClub96 Rafa z jego podaniem na tiebreak XD

2

@MesQueUnClub96 Zdrowy Nadal by go z 2 gemow nie wypuscil xd

2

Rafa na jednej nodze czy Hurkacz w prime na mączce...to jest pytanie.

0

Przemotywowana jest dziś Minnesota a Denver basket jak za najlepszych lat.Jamal Murray tryb play off i można iść spać bo tu juz nic się nie wydarzy.

0

@czółkovsky Nie wierze ze Wilki by przegrały 4 mecze z rzedu xD

1

Atmosfera boska w Minnesocie i Ant man.


0

@czółkovsky Playoff Hart>wszyscy oprócz Anta Edwardsa

3

Go Wolves


2

@Muevertigo To Perez,nie brałby go dopóki by mu się to nie opłacało.Już i tak poczekał tyle ze Kylian sam przyszedł do niego.

2

@FCB_dimiC Wciąz Real pozyskuje najlepszego albo jednego z najlepszych na swiecie za darmo

1

@MesQueUnClub96 Czy to ten popularny glazing

3

@MesQueUnClub96 Jutro 7 miejsce vs 300 miejsce w rankingu

4

Dzisiaj wraca to co tygryski lubią najbardziej czyli seria Minnesoty z Denver.Mistrzowie NBA musza ten mecz wygrac by wrócic do rywalizacji.


1

@HighestInTheRoom Dzisiaj sobie obejrze dwie części po północy a pozniej NBA od 3:30.Taki jest plan.

4

Ah ci geniusze z Hiszpanii. @mekston @barcelonaLM


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?