4

@MesQueUnClub96 Minnesota wybije mu basket z glowy jak bedzie tak wracal do obrony

1

@mekston Ciezki sport

0

Rafix o Andym


3

Biedny Łunin


0

Jego własnie potrzebuje San Antonio
https://x.com/georgemikan/status/1788743059724804453

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Czepiasz się jak zwykle -.-

0

@Danny Gaucho Mam więcej herbów od ciebie także keep calm

3

@Danny Gaucho Od kiedy wygrałeś ZP odbiło ci totalnie łysy

2

@Danny Gaucho Odwiedzilem twój profil bo w sumie dawno tego nie robilem a tu jakaś stronka.No no Gaucho.A pamiętam jak kiedyś stawiałeś pierwsze kroki na la bambie a tu takie coś.

0

@MesQueUnClub96 Fajny wynik tzn zrobi to większe emocje w next grach

7

Noo panowie aż tak dostać u siebie od Cavs xd @fart @BartqRKO @takisobiektos @zadafcb @Comentateiro

0

@Bulbulator Jesli Niemcy wygrają Euro a Real LM to pewnie Toni Kroos

5

@A4ron Nie bo LM>LE

6

Tak jak mówilem Xabi w Realu to bedzie koniec futbolu

2

@Popitek12 Bernardo jest zajęty graniem w Premier League

1

@Comentateiro Xavi i Xabi bezrobotni w grudniu

3

1ga przywitała Rzym


0

Najłatwiejsze rozwiązanie ale zawodnicy Phoenix po prostu byli słabi w tych play offach a po drugie skoro mistrzowie NBA sobie nie radza z Minnesotą to Suns byli bez podejscia.


1

@Korsain To fejk podobno,Borussia dostanie 5mln

0

@Barcanajlepszyteam Ten Nadal?Absolutnie mimo że go uwielbiam.Zobacz na jego podanie.Tam nie ma mocy.Do tego trudniejsze piłki odpuszcza.

0

@Aragorn33 Moim zdaniem to jest szukanie czegoś czego nie ma.Kto jak kto ale ekipa Szymona jest jedną z najlepszych na świecie.Nieprzypadkowo sędziuja najwazniejsze mecze.

0

@arasz1819 A Xavi kwalifikuje się do tego oka?

1

@mekston Pokazał że można osiagnąć perfekcje w sporcie indywidualnym

2

@Aragorn33 A to że masz kosmetyczkie Realu to znaczy że im kibicujesz lub sympatyzujesz?A moze po prostu mu sie podoba albo odpowiada jego potrzebom xd

1

@Colon GOAT nawierzchni ziemnej na wieki wieków

1

@Aragorn33 Myslisz ze to jest z wczoraj?

13

@Aragorn33 Jak dla mnie to on może nawet miec torebke Legii Warszawa,dajcie spokój XD

1

@WiernyKibic111 Ale Messi juz nie chciał po PSG grać w Europie z tego co pisali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?