La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

0

Rafix o Andym


1

@Encore Murraya też zatrzymały kontuzje, żeby wygrać trochę więcej

Mówimy o zawodniku który przez 10 lat zawsze robił min. 1 półfinał szlema, a w tym czasie przez większość sezonów min. 1 finał szlema.

Było BIG3, ale Andy był najbliżej ich. Myślę, że szczególnie na takim Wimbledonie mógł ugrać kolejnego szlema albo dwa.

1

@mekston Ciezki sport

1

@Encore kilku bardzo dobrych jakościowo zawodników na pewno straciło trochę szans - wydaje mi się, że najmocniej Del Potro.

Murray jednak miał długą karierę nieprzerwaną niczym ciężkim.

Argentyńczyk od wygrania US Open 2009, to po prostu mega ciężary z kontuzjami. Temat nadgarstka i operacji, potem co parę sezonów potrafił robić dobre turnieje na szlemach, ale np. 4 lata z rzędu nie grał na French Open w swoich możliwe, że najlepszych latach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?