La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

5

Nie mogę coś czytać różnych informacji o Barcelonie od tego co się zdarzyło w meczach z PSG, Realem i Gironą. Wszystko mnie irytuje. A jeszcze jak czytam o jakichś szynkach, czy o tym, że szatnia Barcelony jest mentalnie wyczerpana, to mnie coś trafia.

Szczerze, to chyba nawet po LFC tak nie miałem, że aż tak bardzo mnie to wszystko irytuje i odpycha, a przez to po raz pierwszy od dawna jestem mocno cięty na piłkarzy i klub. Wydaje mi się, że doszedłem do momentu, w którym autentycznie jest "dość", bo wszelkie kompromitacje, brak koncentracji i memiczność trwa w tym klubie zbyt długo i to niezależnie od zawodników. I tak byłem/byliśmy bardzo cierpliwi.

Mecze oglądać będę, bo mimo wszystko miłość do klubu jest zbyt duża. Ale po raz pierwszy od bardzo dawna czuję aż tak wielki zawód i kibicowski żal. W przyszłym sezonie będę dużo mniej optymistyczny i bardziej krytyczny niż zwykle. Niech w końcu to drużyna zapracuje na zaufanie kibiców, bo to co się stało zrujnowało zaufanie i jakikolwiek optymizm.

0

@macio_944 Wrócą mentalnie w następnym sezonie.Potrzebują odpoczynku.

0

@Encore Ja w to już nie potrafię uwierzyć, ale mam nadzieje, że po prostu będę się mylić. Chciałbym...

0

@macio_944 Następny sezon będzie trudniejszy niż ten.Główny rywal się wzmocni a sama Barcelona raczej nie będzie szaleć na rynku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?