1

@P33ck Erik Ten Hag wyrzuceniem ich z Pucharu Anglii zakonczyl ich sezon,factos

1

@P33ck Koncówke sezonu zepsuli ale przed dłuzszy czas byli top topów

0

@FcPortoFan1999 Bo nie sztuką jest wydawać na byle co.Oni zawsze beda miec pieniądze bo to jedna z największych marek ale dopóki nikt tego nie ulozy to bedzie to co jest.

0

@P33ck Sezon ligowy nie był świetny?

1

@FcPortoFan1999 Przy tak konkurencyjnej Premier League?Zobacz Liverpool ktory zagral świetny sezon skonczy na 3 miejscu w lidze.

0

@P33ck No za Fernandesa to był deal marzenie

2

@MesQueUnClub96 No i na 4 lata byli raz tylko w LM od 15-16 do przyjscia Bruno

2

@FcPortoFan1999 Z Fernandesem w skladzie zanotowali 3 sezony gdzie zajeli 3,2,3 miejsce w lidze.

2

@MesQueUnClub96 Przynajmniej z nim byli wstanie awansować do LM i coś wygrac i być konkurencyjnym

0

@P33ck To jest ich jedyny zawodnik który gra ofensywną piłke.Przeciez jak on odejdzie to nikt ci piłki prostopadłej nie zagra nawet.

3

@FcPortoFan1999 Na deskach to już od dawną są.Wstają czasami by dostać kolejnego gonga

16

Ależ to by był upadek United.Oddac swojego najlepszego zawodnika i pozyskać Frenkiego który nie wykreuje nawet polowy sytuacji tyle co Portugalczyk dla Manchesteru.


0

@MesQueUnClub96 Dopóki LeBron gra nie mogą sobie pozwolic na strate jego

0

@MesQueUnClub96 I tak nie ma podejścia do James'a

2

@NeroTFP1 Kilka miesiecy temu powiedziałbym ze Rashford ale teraz juz chyba to się nie spełni

0

@MesQueUnClub96 Trudno nie podjąć takiej decyzji.CI co zostali na rezerwie nie są zbyt dobrzy.

1

100mln i Frenkie moze odejsc tak o.

1

@MesQueUnClub96 Taka głębia ze i tak starterzy grają po 48minut xD i jest 2 rezerwowych.Troche kontuzje ich zjadły.

0

@MesQueUnClub96 I Brunson musi grać tyle akcji na siebie bo jest jedyną gwiazdą w NY.Reszta to zadniowcy/solidni gracze.

0

@MesQueUnClub96 W tych play offach jest lepszym zawodnikiem niz Luka i to fakt

0

Może to Luke powinno Dallas wymienic i zaufac Brunsonowi ;v


0

@agaFCB @mekston Garros wygląda niebezpiecznie

0

Nie układa się ten sezon dla Carlosa na mączce.Tak naprawde to wgl nie gra a Madryt tez powinien byc odpuszczony jak nie moze na 100% grać.Sadeg.


6

NYK wygrywają w Filadelfi i domykają ta serię wynikiem 4:2.Brunson kolejny świetny mecz.

1

Josh Hart i jego wartośc na parkiecie.Bezcenny.

0

@BartqRKO Dobrze dla Fili ze wolny go przerósł

0

@BartqRKO I chyba wygra ten mecz dla NY

3

Piękna połowa Hielda.W zaledwie 12 minut taka zdobycz.


1

Szkoda Milwaukee.Bez Giannisa nie moglo sie to udać.

5

@NeroTFP1 Potężny serwis Aryny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?