La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

3

Ta przyszłość przed OKC jest potężna.Piękny i młody skład,picków do wykorzystywania więcej niż druzyn w lidze.Bedą potrzebowali kolejna gwiazde to sobie ogarną a jak nie to będą rozwijac swoich.No i piękny lider drużyny w postaci Shai'a.


0

@Encore A teraz porównajmy to do takich Pistons xd

0

@Encore Kevin Durant,nie chciałby wrócić do takiej ekipy i odbudować relacje z fanami OKC ;) ?

0

@FcPortoFan1999 KD by pasował ale chyba już go tam nie lubią.Jak dla mnie niech Kevin wraca do GSW zrobić last dance z Currym.

1

@takisobiektos Musza tez być jaśki by na kimś nabijać bilans i wlasnie od tego są Detroit

0

@Encore W Cleveland podczas lat 2010-2014,wydawało się że LeBrona też nie lubią,ale jednak wrócił i zdobył legendarne mistrzostwo 2016 i jest lepiej wspominany,niż podczas ucieczki do Miami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?