DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN no i tak mniej więcej wygląda cała moja playlista
Wiadomo są bardziej i mniej fajne dla typowego Kowalskiego, ale i tak uważam że EDM jest dla każdego bo każdy znajdzie coś dla siebie
I przy okazji ten drugi nie jest ,,najgorszym" jaki mam i lubię :D
2
@NeroTFP1 kurde no młoda kobieta, jeszcze całe życie przed nią :D
1
@Konradowskyy no wiadomo ;)
@July_6_BcN wybacz, ale faktycznie nie zauważyłem tej edycji :D
Muzyka elektroniczna/EDM ograniczona tylko do wytwórni NCS (bardzo prawdopodobne że jakiś utwór usłyszałaś w internecie). Tylko to są tak różne utwory że rozstrzał pomiędzy takimi przystępnymi a nieprzystępnymi jest ogromny :Do
BTW codziennie udostępniam po jednym z tej wytwórni więc może ci mignęło kiedyś ;)
Mogę nawet Ci pokazać
Przystępny:
Nieprzystępny:
No mógłbym godzinami o tej muzyce opowiadać więc to streszczam
4
@Konradowskyy Jeszcze ma czas żeby sobie wyrobić dobry gust muzyczny, młody jeszcze jest...oh wait jestem ten sam rocznik XD
No to Pedri czas na doszkolenie z muzyki
0
@PatrykBarca dla mnie każdy polski raper jest taki sam - niesłuchalny
Nie siedzi mi to w ogóle
0
@Encore kim jest ten człowiek?
5
@Comentateiro prześlij mi
Ja już będę wiedział co z nimi zrobić
0
@Kosmici nie warto
W żadnym wypadku nie warto
Nawet za darmo tego nie bierz
Od co najmniej 10 lat dostajesz to samo a błędów jest z każdą odsłoną więcej
Wylecz się z corocznego kupowania tego szrotu
Jest tyle innych wartościowych gier w które możesz grać i się cieszyć zamiast wkurzać na tę liczne błędy
Nie mam tej gry, a ostatnia FIFA przeze mnie kupiona to 20 i bardzo mi z tym dobrze
1
@July_6_BcN ,,jak mi powiesz gdzie znaleźć normalnych facetów, to zacznę, bo już straciłam nadzieję, że znajdę"
Witam :D
Nie no dobra bez przesady, patrząc na to jakiej muzyki słucham to mnie trochę wyklucza z grona ,,normalnych" ludzi XD
A tak BTW rzucę trochę filozoficznym pytaniem - czy są w ogóle osoby całkowicie normalne? Bo wydaje mi się że każdy ma jakąś cechę która go ,,wyklucza" od tego grona. Z drugiej strony jakby wszyscy byli normalni to nikt nie byłby wyjątkowy i życie byłoby nudne.
Dobra za dużo filozofii wjechało (jak u Solejukowej) XD
1
@Safrani Suczkowianinie
7
Muzyczna propozycja #432
Biometrix, Immy Odon, Apollo On The Run - Like Fire
Gatunek: Symphonic Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16477140#comment-16477140
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
Czarna pantera na Polsacie jakby ktoś był zainteresowany
1
@Kgorecki2500 prawda
Pracuję nad tym by być na podobnym poziomie w rysunku
W sumie fajne hobby :D
1
@Kgorecki2500 coś dla Ciebie ;)
2
@Kgorecki2500 straszny film, ciężko po nim zasnąć w nocy bez światła
A silent hill i 28 lat później w miarę spoko (nie oglądałem)
2
@MirusAmisz no trochę go Pedri poduczył podań :D
1
@Kapitan hawk mówiłem że to łzy kibiców realu madryt, bo stracili pierwsze miejsce w lidze ;)
15
Nacieszmy nasze oczy jeszcze raz tym pięknym golem :)
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2015469040672596041
3
@kamyk_23 to norma na labambie od wielu lat
Ja jednak też się czasem odpalam :p
2
@MichalZZZ nawet trzeba
3
@MichalZZZ ja narzekałem, ale na sędziów. Nie wiem czy się liczy :D
1
To już prysznica nie potrzebują :D
2
To nie deszcz
To łzy kibiców realu że ich drużyna nie będzie na pierwszym miejscu w tabeli
1
@Kapitan hawk i jeszcze espanyol spadek
0
@takisobiektos jedna z ładniejszych jeśli nie najładniejsza bramka Yamal :)
0
Lepiej tego zrobić nie mógł
Piękna bramka
2
Chłopie coś ty zrobił
0
Brawo
To za ten antyfutbol z pierwszej połowy
0
@takisobiektos no ale atakowali, nie murowali bramki i nie faulowali po chamsku
A oviedo też przegrywa ;)
Edit: ty może lubisz i podzielasz taki styl grania. Ja nie
0
@takisobiektos o matko to teraz poleciałeś
Jakoś Racing Santander nie miał pieniędzy i dobrych zawodników a potrafili grać ładną piłkę i przy tym nie faulować co chwila