1

@July_6_BcN no i tak mniej więcej wygląda cała moja playlista
Wiadomo są bardziej i mniej fajne dla typowego Kowalskiego, ale i tak uważam że EDM jest dla każdego bo każdy znajdzie coś dla siebie
I przy okazji ten drugi nie jest ,,najgorszym" jaki mam i lubię :D

2

@NeroTFP1 kurde no młoda kobieta, jeszcze całe życie przed nią :D

1

@Konradowskyy no wiadomo ;)
@July_6_BcN wybacz, ale faktycznie nie zauważyłem tej edycji :D
Muzyka elektroniczna/EDM ograniczona tylko do wytwórni NCS (bardzo prawdopodobne że jakiś utwór usłyszałaś w internecie). Tylko to są tak różne utwory że rozstrzał pomiędzy takimi przystępnymi a nieprzystępnymi jest ogromny :Do
BTW codziennie udostępniam po jednym z tej wytwórni więc może ci mignęło kiedyś ;)
Mogę nawet Ci pokazać
Przystępny:


Nieprzystępny:


No mógłbym godzinami o tej muzyce opowiadać więc to streszczam

4

@Konradowskyy Jeszcze ma czas żeby sobie wyrobić dobry gust muzyczny, młody jeszcze jest...oh wait jestem ten sam rocznik XD
No to Pedri czas na doszkolenie z muzyki

0

@PatrykBarca dla mnie każdy polski raper jest taki sam - niesłuchalny
Nie siedzi mi to w ogóle

0

@Encore kim jest ten człowiek?

5

@Comentateiro prześlij mi
Ja już będę wiedział co z nimi zrobić

0

@Kosmici nie warto
W żadnym wypadku nie warto
Nawet za darmo tego nie bierz
Od co najmniej 10 lat dostajesz to samo a błędów jest z każdą odsłoną więcej
Wylecz się z corocznego kupowania tego szrotu
Jest tyle innych wartościowych gier w które możesz grać i się cieszyć zamiast wkurzać na tę liczne błędy
Nie mam tej gry, a ostatnia FIFA przeze mnie kupiona to 20 i bardzo mi z tym dobrze


1

@July_6_BcN ,,jak mi powiesz gdzie znaleźć normalnych facetów, to zacznę, bo już straciłam nadzieję, że znajdę"
Witam :D
Nie no dobra bez przesady, patrząc na to jakiej muzyki słucham to mnie trochę wyklucza z grona ,,normalnych" ludzi XD
A tak BTW rzucę trochę filozoficznym pytaniem - czy są w ogóle osoby całkowicie normalne? Bo wydaje mi się że każdy ma jakąś cechę która go ,,wyklucza" od tego grona. Z drugiej strony jakby wszyscy byli normalni to nikt nie byłby wyjątkowy i życie byłoby nudne.
Dobra za dużo filozofii wjechało (jak u Solejukowej) XD

1

@Safrani Suczkowianinie

7

Muzyczna propozycja #432

Biometrix, Immy Odon, Apollo On The Run - Like Fire
Gatunek: Symphonic Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16477140#comment-16477140

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

Czarna pantera na Polsacie jakby ktoś był zainteresowany

1

@Kgorecki2500 prawda
Pracuję nad tym by być na podobnym poziomie w rysunku
W sumie fajne hobby :D

1

@Kgorecki2500 coś dla Ciebie ;)




2

@Kgorecki2500 straszny film, ciężko po nim zasnąć w nocy bez światła
A silent hill i 28 lat później w miarę spoko (nie oglądałem)

2

@MirusAmisz no trochę go Pedri poduczył podań :D

1

@Kapitan hawk mówiłem że to łzy kibiców realu madryt, bo stracili pierwsze miejsce w lidze ;)

15

Nacieszmy nasze oczy jeszcze raz tym pięknym golem :)
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2015469040672596041

3

@kamyk_23 to norma na labambie od wielu lat
Ja jednak też się czasem odpalam :p

2

@MichalZZZ nawet trzeba

3

@MichalZZZ ja narzekałem, ale na sędziów. Nie wiem czy się liczy :D

1

To już prysznica nie potrzebują :D

2

To nie deszcz
To łzy kibiców realu że ich drużyna nie będzie na pierwszym miejscu w tabeli

1

@Kapitan hawk i jeszcze espanyol spadek

0

@takisobiektos jedna z ładniejszych jeśli nie najładniejsza bramka Yamal :)

0

Lepiej tego zrobić nie mógł
Piękna bramka

2

Chłopie coś ty zrobił

0

Brawo
To za ten antyfutbol z pierwszej połowy

0

@takisobiektos no ale atakowali, nie murowali bramki i nie faulowali po chamsku
A oviedo też przegrywa ;)
Edit: ty może lubisz i podzielasz taki styl grania. Ja nie

0

@takisobiektos o matko to teraz poleciałeś
Jakoś Racing Santander nie miał pieniędzy i dobrych zawodników a potrafili grać ładną piłkę i przy tym nie faulować co chwila

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?