1

@gumaz to wy mieliście sklepiki szkolne?

2

@blakkudium nie da się tego Niemca nie lubić

1

@Batys moim zdaniem najlepsza wersja poza oryginałem. Trochę już za dużo się zrobiło ostatnio tych remixów/mashupów tego klasyka, ale ten był ostatni. Do czasu aż NCS nie wypuści czegoś nowego :D

2

@DragonxNF
Kolejny remix znanego ,,Shine". Co ciekawe ten utwór był oryginalnie wydany 18 czerwca 2024, ale NCS go zakontraktował i w ten sposób 11 kwietnia 2025 został wydany na oficjalnym kanale YouTube NCS

7

Muzyczna propozycja #427

Spektrem - Shine (Neddie Flip)
Gatunek: Colour Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16460508#comment-16460508

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

Od kiedy Canal+ transmituje mecze LM za darmo na YT?

1

@Sulimo a dlatego nie pamiętam. Ja sobie odpuściłem po zakończeniu głównej fabuły i dlc już raczej nie zrobię
Wolę sobie teraz w Hollow Knight'a popykać :D

2

@Kgorecki2500 no jak jest przez całą fabułę ciemno jak w dvpie u @Kessie to nie ma się co dziwić :D

0

@Sulimo to tam były misje muzyczne (poza tą główną w labiryncie)? :D
Nie wiem, ja nie rozumiem fenomenu tej gry

1

@Kessie jeśli nie lubi tego


Tego

I tego

To nie mamy o czym rozmawiać :D

3

@DragonxNF
Jedyny mashup jaki dostaliśmy w 2025, a miało ich być tak dużo :(
Swoją drogą to jedyna wersja, w której podoba mi się ,,Feel Good" czyli utwór znany głównie z mema z pijącym shake'a Cristiano

7

Muzyczna propozycja #426

Sky High x Feel Good Mashup
Gatunek: House/Future House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16458083#comment-16458083

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Nazio_87 najwyżej możesz ściemniać że PS5 to nowy router :D

2

@DragonxNF
I drugi utwór potwierdzający tezę że 2025 dla NCS można określić jako kontrowersyjny. Ten utwór jest moim zdaniem fajny choć znaczna większość community go nie lubi. Rozumiem dlaczego, ale nie podzielam opini. Do tego stopnia że TRANSFER wylądował na 26 miejscu w moim top 2025 (głównie dlatego że katowałem ten utwór przez pewien czas :p). A co Wy o nim myślicie?

6

Muzyczna propozycja #425

SUPXR - TRANSFER
Gatunek: Digicore


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16451060#comment-16451060

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Kgorecki2500 ,,Joel musi przyjechać na wakacje"
No jakby ci tu powiedzieć...z chodzeniem u niego teraz ciężko...ma problem z kolanem :D

2

Dobrze prawi, polać mu

1

@Kapitan hawk jak dobrze że jesteś :)

6

Heh, to jest ten Mental


0

@DTMisTheBest no to prawda
Jakby chcieli to ustawiliby taką klatkę gdzie nie było spalonego

1

No tak...jak pech to pech


2

@krol211 jedyny który prawdę powiedział

0

@barcowy1899 tutaj to już niestety kwestia naszej słabej obrony w tym sezonie

3

No szkoda w uj, ale niestety taki dzień się trafił, że piłka nie chciała wejść.
Byliśmy lepsi, dominowaliśmy, dużo strzałów było z naszej strony, ale niestety zabrakło szczęścia.
Nadal mamy przewagę nad realem a najbliżsi rywale nie są z najwyższej półki więc spokojnie
Lecimy dalej

6

@Pedri16Future Manzano nie powinien w ogóle sędziować

0

Jak wczoraj Juve z Calgiari

0

Poyebany mecz tyle powiem

1

To jest kur na czerwoną

0

Przecież to jakaś siła nadprzyrodzona

2

My porządnego obrońcy potrzebujemy na wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?