1

@Kessie jeśli nie lubi tego


Tego

I tego

To nie mamy o czym rozmawiać :D

3

@DragonxNF
Jedyny mashup jaki dostaliśmy w 2025, a miało ich być tak dużo :(
Swoją drogą to jedyna wersja, w której podoba mi się ,,Feel Good" czyli utwór znany głównie z mema z pijącym shake'a Cristiano

7

Muzyczna propozycja #426

Sky High x Feel Good Mashup
Gatunek: House/Future House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16458083#comment-16458083

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Nazio_87 najwyżej możesz ściemniać że PS5 to nowy router :D

2

@DragonxNF
I drugi utwór potwierdzający tezę że 2025 dla NCS można określić jako kontrowersyjny. Ten utwór jest moim zdaniem fajny choć znaczna większość community go nie lubi. Rozumiem dlaczego, ale nie podzielam opini. Do tego stopnia że TRANSFER wylądował na 26 miejscu w moim top 2025 (głównie dlatego że katowałem ten utwór przez pewien czas :p). A co Wy o nim myślicie?

6

Muzyczna propozycja #425

SUPXR - TRANSFER
Gatunek: Digicore


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16451060#comment-16451060

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Kgorecki2500 ,,Joel musi przyjechać na wakacje"
No jakby ci tu powiedzieć...z chodzeniem u niego teraz ciężko...ma problem z kolanem :D

2

Dobrze prawi, polać mu

1

@Kapitan hawk jak dobrze że jesteś :)

6

Heh, to jest ten Mental


0

@DTMisTheBest no to prawda
Jakby chcieli to ustawiliby taką klatkę gdzie nie było spalonego

1

No tak...jak pech to pech


2

@krol211 jedyny który prawdę powiedział

0

@barcowy1899 tutaj to już niestety kwestia naszej słabej obrony w tym sezonie

3

No szkoda w uj, ale niestety taki dzień się trafił, że piłka nie chciała wejść.
Byliśmy lepsi, dominowaliśmy, dużo strzałów było z naszej strony, ale niestety zabrakło szczęścia.
Nadal mamy przewagę nad realem a najbliżsi rywale nie są z najwyższej półki więc spokojnie
Lecimy dalej

6

@Pedri16Future Manzano nie powinien w ogóle sędziować

0

Jak wczoraj Juve z Calgiari

0

Poyebany mecz tyle powiem

1

To jest kur na czerwoną

0

Przecież to jakaś siła nadprzyrodzona

2

My porządnego obrońcy potrzebujemy na wczoraj

1

Fajną mamy obronę w tym sezonie
Taką nie za mocną

0

Rashford biega w obronie
Nie wiedziałem że tak potrafi :D

0

Olmo zasłużył na 1 za dzisiejszy występ
Tragiczny był

0

Da się jakoś wcisnąć PSG Olmo i zatrzymać Dro?
Gorszy nie będzie

1

Już trzeźwy @Luciano99 by lepiej zagrał od Olmo dzisiaj

0

Chce ktoś Olmo?
Dopłacimy

0

Każdy głupek strzela w słupek

0

Nie ma uja żeby liniowy to widział

1

No ale oczywiście nie cofnął przed bramką do faulu na Olmo bo po co?
Z Valencia w pucharze króla to i 5 minut potrafili cofnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?