DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie podał jak Lewy do Raphy kiedyś
1
Mamy bramkarza
Stegen by zrobił pajacyka i wpuścił
3
Komentatorzy w dzisiejszym meczu
@July_6_BcN
0
Spalone jak za poprzedniego sezonu
1
Jak dobrze że dzisiaj Negreira nam spalone gwiżdże
0
Gej obsłużył podaniem kolegę z drużyny
8
Leje ze śmiechu XDDD
1
@esem91 więcej wiary
Ostatnim razem też tak było ;)
1
@Comentateiro Internet Explorer?
0
Czyli dlatego Rooney nie gra
Dostał w nos od Yamala żeby nie wygryzł Yamala ze składu
5
Ah ten Negreira
Nawet mecze opóźnia żeby Barcelona wygrała
1
@Patrykl145 ja po Flicku bym zobaczył Kloppa
Oczywiście w miarę możliwości
0
@Ricardinio14 ty chłopie, ty nie wiesz co ty gadasz
Nie wiesz co to banger :D
2
@Batys jeszcze nie
Jeszcze 15 minut trzeba czekać
1
@DragonxNF
I pomyśleć że NCS nie jest aktualnie zainteresowany takimi gatunkami. Trudno zrozumieć co oni aktualnie robią no ale za dobrze to nie jest niestety :(
W top 2025 na miejscu 12
6
Muzyczna propozycja #421
Tatsunoshin & No Hero - All Or Nothing
Gatunek: Powerstomp/UK Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16434983#comment-16434983
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
7
@macio_944 ja znam
,,Raz Negreira, a raz Negreira"
0
@NeroTFP1 cóż u nich to raczej tak
https://media.tenor.com/_NwKF9C8LhoAAAAe/that-sign-cant-stop-me-because-i-cant-read-i-can%27t-read.png
9
Jest tylko jedna prawilna reakcja na przegraną realu
9
Taki lód i trudne warunki w Polsce że aż real się wyebał
1
Ale jak Xabi odejdzie to dopiero zaczną grać...oh wait
6
Dobra musi być klasyk:
Z jednej strony fajnie że real przegrał a z drugiej zajebiście
0
Moja reakcja na wynik realu XD:
https://media.tenor.com/8cKxmkT_qqwAAAAM/tadc-the-amazing-digital-circus.gif
9
Tak słabego realu nie widziałem od niedzieli
1
@Kgorecki2500 heh pamiętam jak specjalnie patrzyłem w dół >:)
5
@Popitek12 5000 tys czyli 5000000 (słownie pięć milionów)
I cyk chleb po 100 złotych :D
1
@Hawajczyk wypełnione, student studentowi zawsze pomoże ;)
Niedługo sam będę tu wrzucał swoją i moich znajomych ankietę więc liczę na odwdzięczenie się :D
8
Muzyczna propozycja #420
NIVIRO - Dancefloor Dreamer
Gatunek: Trance
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16432235#comment-16432235
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
3
@Szklaner mnie też możesz oznaczać. Nie oglądałem za bardzo tego serialu, ale tak pasują do różnych wydarzeń że szkoda przegapić :D
1
real kiedyś - Galacticos
real dzisiaj - galaktyczne jaja
Parafrazując oczywiście nazwę filmu:
https://www.filmweb.pl/film/Kosmiczne+jaja-1987-6853