0

Nie podał jak Lewy do Raphy kiedyś

1

Mamy bramkarza
Stegen by zrobił pajacyka i wpuścił

3

Komentatorzy w dzisiejszym meczu


@July_6_BcN

0

Spalone jak za poprzedniego sezonu

1

Jak dobrze że dzisiaj Negreira nam spalone gwiżdże

0

Gej obsłużył podaniem kolegę z drużyny

8

Leje ze śmiechu XDDD


1

@esem91 więcej wiary
Ostatnim razem też tak było ;)

1

@Comentateiro Internet Explorer?

0

Czyli dlatego Rooney nie gra
Dostał w nos od Yamala żeby nie wygryzł Yamala ze składu

5

Ah ten Negreira
Nawet mecze opóźnia żeby Barcelona wygrała

1

@Patrykl145 ja po Flicku bym zobaczył Kloppa
Oczywiście w miarę możliwości

0

@Ricardinio14 ty chłopie, ty nie wiesz co ty gadasz
Nie wiesz co to banger :D

2

@Batys jeszcze nie
Jeszcze 15 minut trzeba czekać

1

@DragonxNF
I pomyśleć że NCS nie jest aktualnie zainteresowany takimi gatunkami. Trudno zrozumieć co oni aktualnie robią no ale za dobrze to nie jest niestety :(
W top 2025 na miejscu 12

6

Muzyczna propozycja #421

Tatsunoshin & No Hero - All Or Nothing
Gatunek: Powerstomp/UK Hardcore


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16434983#comment-16434983

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

7

@macio_944 ja znam
,,Raz Negreira, a raz Negreira"

9

Jest tylko jedna prawilna reakcja na przegraną realu


9

Taki lód i trudne warunki w Polsce że aż real się wyebał

1

Ale jak Xabi odejdzie to dopiero zaczną grać...oh wait

6

Dobra musi być klasyk:

Z jednej strony fajnie że real przegrał a z drugiej zajebiście

0

9

Tak słabego realu nie widziałem od niedzieli

1

@Kgorecki2500 heh pamiętam jak specjalnie patrzyłem w dół >:)

5

@Popitek12 5000 tys czyli 5000000 (słownie pięć milionów)
I cyk chleb po 100 złotych :D

1

@Hawajczyk wypełnione, student studentowi zawsze pomoże ;)
Niedługo sam będę tu wrzucał swoją i moich znajomych ankietę więc liczę na odwdzięczenie się :D

8

Muzyczna propozycja #420

NIVIRO - Dancefloor Dreamer
Gatunek: Trance


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16432235#comment-16432235

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

3

@Szklaner mnie też możesz oznaczać. Nie oglądałem za bardzo tego serialu, ale tak pasują do różnych wydarzeń że szkoda przegapić :D

1

real kiedyś - Galacticos
real dzisiaj - galaktyczne jaja

Parafrazując oczywiście nazwę filmu:
https://www.filmweb.pl/film/Kosmiczne+jaja-1987-6853

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?