DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rooney dzisiaj wygląda lepiej niż Yamal
Change my mind
0
Ten mecz powinien być pokazywany po 23 if you know what I mean XD
1
Co tu się dzieje
Ależ zaebał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Barcelono co ty robisz!
2
Dzisiejsze koszulki Barcy są zobrazowaniem tego co się dzieje z tekstem w Wordzie jak się przesunie obrazek o milimetr
2
@DragonxNF
Kolejne duże nazwisko w NCS - Vikkstar
Zamykający stawkę w top 2025 na miejscu 27
6
Muzyczna propozycja #413
Vikkstar, Syn Cole & KDH - Another Way
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16403470#comment-16403470
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Kgorecki2500 no to szykuj się na emocjonalne zniszczenie
Kontrowersyjna ale jednak mocna historia
2
@xvcWinterSoldier ciężko, ale ta zmiana jest konieczna
@blakkudium teoretycznie powinno skupić się na X-menach bo to oni wg mojej skromnej wiedzy byli przed Avengersami i byli o wiele popularniejsi. Jednak ja osobiście wolę Avengersów, ale może to dlatego że to z nimi ,,dorastałem"
@norbi77 wiesz ciężko będzie się tylko skupić na nowych bohaterach przy resecie całego uniwersum (czyli zupełnie nowi Avengers, X-Men itd. a może Marvel będzie chciał ich przedstawić od nowa)
2
@xvcWinterSoldier ja też, Evans jako Kapitan Ameryka też może zostać IMO, ale RDJ czy Jackman powinni odejść (z bólem serca to mówię bo to idealni aktorzy do tych ról no ale niestety wiek już nie ten)
Edit: chyba że jakieś epizody jako warianty swoich bohaterów
3
@xvcWinterSoldier tak jak już wspomniałem - jeśli, a na takie są wiadomości, będzie to reset całego Marvela to mogą do tych filmów dawać kogo chcą. Ważne żeby po resecie zrobić wszystko tak jak należy, czyli zostawić niektórych młodszych i/lub pasujących aktorów do swoich ról i obsadzić innych bohaterów nowymi aktorami (Iron Man na przykład bo nie wyobrażam sobie żeby RDJ był dalej Tonym przez kolejne kilkanaście/dziesiąt lat)
@Kgorecki2500 nie no takiego She Hulk nie trzeba oglądać żeby wiedzieć o co chodzi... przynajmniej mam taką nadzieję :D
@LeoMessiiBarcaPepa nie jestem znawcą DC ale Doom to tylko w Marvelu
4
Nowy materiał
@Kgorecki2500
2
@DragonxNF
Whales (znany także jako Sex Whales), twórca hitu ,,We are" wrócił na NCS po 4 latach
9
Muzyczna propozycja #412
Whales - Die For You
Gatunek: Melodic Dubstep/Briddim/Orchestral
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16400477#comment-16400477
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@norbi77 jakiś taki nie wiem....pomarańczowy?
2
@Kgorecki2500 @FiscaelBarca jest też posąg Czarnej Pantery
1
@Kgorecki2500 jak wrażenia po grze?
2
@DragonxNF
Piękny, wspaniały, mocny a zarazem melodyjny za sprawą orkierstralnego vibe'u. Toki wymyślił połączenie idealne - orkiestralny dubstep (muzyka klasyczna/orkiestralna z dubstepem). Chcę czegoś takiego więcej na NCS. Najlepszy ze wszystkich wersji ,,Mortals"
Mamy pierwszy utwór z podium; w top 2025 na miejscu 3
8
Muzyczna propozycja #411
Warriyo - Mortals (TOKYO MACHINE & Boom Kitty Remix)
Gatunek: Orchestral Briddim
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16397238#comment-16397238
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Robertinho dałem 580 herba :)
9
@Kessie zawsze miał łeb do interesów
https://zapodaj.net/images/f18b77ffe7237.jpg
1
@MichalZZZ proszę bardzo ;)
2
@DragonxNF
Legendarny polski duet powraca
W top 2025 na miejscu 15
9
Muzyczna propozycja #410
Diviners - Change (feat. November Lights)
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16392127#comment-16392127
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Derpowsky łap ;)
3
@Sulimo Maldini I choose you
3
Nie wiem jak, ale Laporta niech znajdzie pieniądze albo sposób na sprowadzenie dobrego środkowego obrońcy, bo aktualnie nasza defensywa jest tragiczna
Najlepszy obraz naszej obrony to moment kiedy Kounde i Maldini robili jednocześnie wślizg, a piłkarz espanyolu i tak przeszedł z piłką i tylko geniusz Garci uchronił od utraty bramki
35
Kupiliśmy Joana Garcie za 25 mln
Przecież to jest kradzież roku, której nie powstydziłby się @Kessie
I bardzo mnie cieszy, że ofiarą tej kradzieży jest Espanyol :D
27
Polski uśmiech