DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Vegeta88 tak z zeszłego roku
19
Kurde rok żeśmy się nie widzieli
1
Szczęśliwego nowego roku labambo
1
@Sulimo czekam na zaproszenie razem z @macio_944
2
Rasistowska piosenka na Polsacie :D
1
@NeroTFP1 dlatego polecam moje muzyczne propozycje XD (oczywiście z dystansem)
2
O matko to Norbi jeszcze istnieje?
2
Dobra @macio_944 choć ze mną do konsolety, rozkręcimy imprezę :D
0
@dmcteam nie wiem. Nie ma za co
0
@July_6_BcN może to kwestia podejścia i/lub nastroju w danym dniu. Oczywiście bycie pesymistą/optymistą też na to wpływa
1
@esem91 gratuluję
0
@July_6_BcN oj tam; polecam moje podejście
Nie ważne ile masz lat ważne na ile się czujesz
Mam 23 a czuję się na jakieś 17-18 i jest git ;)
0
@Kgorecki2500 marketing jak marketing
Nic nadzwyczajnego IMO
1
@Karol145 wzajemnie :)
0
@MessiForeverTheBest o świat nie pytałem tylko o osobiste odczucia
A jeśli chodzi o świat - zawsze się zmieniał i będzie się zmieniać. Nie mamy na to wpływu więc po co się tak tym przejmować? ;)
2
@tomek8756 @Luciano99 opinia?
3
@NeroTFP1 @MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 @MichalZZZ @daniel32778 to cieszę się że Macie pozytywne odczucia, bo dużo widziałem pesymistycznych wpisów że kolejny beznadziejny rok za nami, a przyszły będzie jeszcze gorszy. Nie lubię takiego nastawienia :D
Ja osobiście wróciłem do swojego hobby z dzieciństwa, Barcelona też dała dużo radochy, książek też trochę przeczytałem
2
Jak oceniacie mijający 2025 rok?
Ja pozytywnie. Nie był to może idealny rok, ale na pewno jestem daleki od negatywnej oceny :)
0
@tadzik447 nie nabiorę się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 wystaw wiatrak na dwór może coś pomoże
1
@Kgorecki2500 3 części nie oglądałem ale 2 to była topka. O wiele lepsza niż pierwsza część
1
@DragonxNF
Ostatnia muzyczna propozycja w 2025 roku. Spokojnie za rok się widzimy z kolejnymi :D Jakbyście ocenili mijający 2025? Pozytywnie czy negatywnie?
Utwór mało sylwestrowy, ale musicie przyznać, że twórcy nie byle jacy
Udanego Sylwestra ;)
7
Muzyczna propozycja #406
Tyla Yaweh, Mason Musso, Rarin - Beautiful Disaster
Gatunek: Indie Pop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16382337#comment-16382337
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Marusek dzięki za miłe słowa choć miałem nadzieję na to że ta liczba będzie wyższa no ale niestety zabrakło czasu
W 2023 udało mi się dobić do 40 i nie wiem czy kiedykolwiek to powtórzę. Co najlepsze to był pierwszy rok kiedy zacząłem czytać. Oczywiście kiedyś też się zdarzało lekturę czy inną pozycję przeczytać, ale to bardzo, bardzo rzadko :)
1
@TR3YWAY ważne by nie przestawać progresować
@Konradowskyy rozliczę Cię z tego XD
@Dari0G WOW, gratki. Jak to zrobiłeś?
@Jakchcesz no nie bardzo
@Szklaner dawaj pochwal się
3
Ile książek przeczytaliście w tym roku?
Ja skromnie 21
Najlepsze:
,,Ocalić syna" Lucinda Berry
,,Gdy przemówią miasta" Katarzyna M. Jurkowska
Obie 10/10
Najgorsza: ,,Trybunał dusz" Donato Carrisi
Ocena 1/10
@NeroTFP1
1
@blakkudium no i dobrze bo teraz z tym multiwersum zrobili taki bałagan że trudno byłoby to logicznie naprawić
W tej sytuacji łatwiej wszystko ,,zniszczyć" i zacząć od nowa
@Kgorecki2500 jeśli będzie reset to muszą zmienić niektórych aktorów. Sam jestem ogromnym fanem Jackmana ale wiecznie na nim nie można tworzyć Wolverina. Niektórzy tacy jak Chris Evans czy Chris Hemsworth mogą moim zdaniem dalej grać swoje role (nadal są młodzi i będą pasować jeszcze przez lata), ale RDJ czy Jackman powinni odejść bo już wiek nie ten
1
@marcin62 nostalgia nostalgią, ale że odejście od starych, znanych i lubianych bohaterów na rzecz nowych i mniej znanych im się nie udała to musisz przyznać.
Dlatego chcąc nie chcąc muszą wrócić do tego co było
A jeśli spełni się scenariusz że Doomsday ,,zresetuje" całe multuwersum i zaczniemy od nowa to chyba będzie najlepszy scenariusz dla Marvela obecnie
@Kgorecki2500 no ten dzieciak to tak trochę z dvpy ale podoba mi się pomysł z Thorem jako tatą
3
Thor na pokładzie ✓
@Kgorecki2500