1

@DragonxNF
Z tym utworem wiąże się dość ciekawa historia. Autor - Matt Pridgyn - udostępnił go na TikToku. Ci którzy go usłyszeli zaczęli oznaczać NCS i zachęcać autora do skontaktowania się z tą wytwórnią. Później sam NCS udostępnił shortsa z pytaniem czy powinni go zakontraktować co oczywiście wszyscy potwierdzili. Więc w ten oto sposób mamy ten cudowny utwór House w stylu Avicii (który pozwoliłem sobie dopisać do gatunku). Musiał się znaleźć w top 2024

6

Muzyczna propozycja #392

Matt Pridgyn - Second Wind
Gatunek: House/Avicii style


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16347198#comment-16347198

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

A wystarczyło że Pedri tylko piłkę dotknął

0

@Pawel13sz hmm nie wiem, a ile liter?

5

@Peciak sprzedać wszystkich, wychować wszystkich

0

Piłkarze CD Guadalajary po 30 minutach meczu
https://media.tenor.com/PS3foP-sU-wAAAAM/spongebob-meme.gif

0

Nie wiem jak wy, ale ja z tak trudnym rywalem to remis biorę w ciemno

12

Przypominam o możliwości nakarmienia psa lub kota na OLX ;)

1

@July_6_BcN piękny jak zawsze ;)

1

@DragonxNF
Komuś to przypomina utwór ,,Adventure"? Jeśli tak to słusznie, bo ten sam twórca - JJD - to zrobił. Aczkolwiek moim zdaniem ,,Retrospective" jest o niebo lepszy. Również w top 2024

5

Muzyczna propozycja #391

JJD & Alex Skrindo - Retrospective
Gatunek: Glitch Hop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16345010#comment-16345010

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

Znowu nie ma czapeczek na tej stronie ale widzę że @July_6_BcN jakiś sposób znalazła :D

3

@Luciano99 co ten real tak wysoko?
Jakieś mało legitny ten ranking

4

Hau hau
Czas nakarmić psa (lub kota) na OLX :D

6

Muzyczna propozycja #390

No Hero - On My Mind
Gatunek: UK Hardcore


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16342098#comment-16342098

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

Przypominam o nakarmieniu piesków albo kotków na OLX

0

Jakich nietypowych albo mniej znanych piosenek świątecznych lubicie słuchać w okresie świątecznym? U mnie:
Loving Caliber ft. Jaslyn Edgar - Christmas Memories
Loving Caliber ft. Mia Pfirrman - Christmas In My Heart
Britney Spears - My Only Wish (This Year)
Kelly Clarkson - Underneath the Tree
(Choć nie wiem czy dwie ostatnie można zaliczyć do mniej popularnych)
Axol & The Tech Thieves - Bleed (nie jest to piosenka świąteczna, ale pierwszy raz ją usłyszałem dzień czy dwa przed Wigilią i mi się bardzo spodobała dlatego zaliczam ją do nietypowych świątecznych piosenek :p )

1

@DragonxNF
Właściwie to jest Puzzle 2024 z wokalem
Też w top 2024

6

Muzyczna propozycja #389

jeonghyeon, KDH & Lack D - Firestarter
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16337715#comment-16337715

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

Iniesta widzę też Labambe czyta

0

@MaVii fakt dopiero na powtórce zobaczyłem

1

Yamal weź zerwij z tą nową dziewczyną bo znowu zaczynasz gorzej grać

1

Gdzie się podziała ta szybkość u Balde?
Teraz to nie problem go wyprzedzić

28

Olmo wyglądał jakby miał się niedługo włamać do domu Kevina

0

@fotohobby czyli sam przyznajesz i ci eksperci że to krytyczne myślenie nie jest też dobrym pomysłem tylko wybraniem mniejszego zła
Ani ja ciebie nie przekonam, ani ty mnie, więc pozostanę przy swoim bo nadal uważam, że AI rozwinie się tak bardzo że nawet doświadczone osoby nie będą mogły rozróżnić AI od prawdziwego filmiku.
A co do tego znaczka to zgadzam się z tobą, że nie należy polegać tylko na tym, ale bardzo by to pomogło
Więc może dobrze jest te dwa sposoby (znaczek i krytyczne myślenie) połączyć?

0

To jest ten moment kiedy dostałeś nowy odcinek i chcesz natychmiast obejrzeć kolejny żeby zobaczyć co się stanie


0

@fotohobby więc jaki pomysł oni mieli? Polegać na krytycznym myśleniu o którym już mówiłem dlaczego nie zadziała?
Ile razy bym z kimś nie gadał o AI to tyle samo razy jest wspomniane że musi być znaczek.
,,Szczególnie, kiedy nie zobaczy znacznika, bo wówczas nawet nie spróbuje zweryfikować.
Raj dla oszustów."
No ale nie widzisz że to w obie strony idzie?
Jest nakaz znaczek - raj dla oszustów bo osoby nie zobaczą znaczka znaczy prawdziwe
Nie ma nakazu znaczka - wygląda prawdziwe więc to nie AI

4

Muzyczna propozycja #388

Janji, Robbie Hutton - Call My Name
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16335938#comment-16335938

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

@Sulimo i leń śmierdzący

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?