DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Karny Lewego XD
1
3 mecz na Camp Nou i 3 zwycięstwo
A co jeśli już nie przegramy na Camp Nou?
0
Ferran zamyka mordy po raz kolejny
0
No i ch*j po zabawie
4
Strzelił, może i się przy tym połamał, ale ważne że strzelił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Larambla po karnym Lewego
1
O ja cię pier....
1
Karny ewidentny
0
Xavi podaje do Neymara i mamy 1-1
0
Ledwo co powiedziałem że mi go brakowało
Witaj w domu nasz kochany walczaku
1
Rapha jak mi ciebie brakowało
2
Pięknie ten stadion wygląda
I ten hymn śpiewany przez kibiców
Cudo
1
@Kessie już nie
6
Życzę Lengletowi meczu na takim samym poziomie jak w jego ostatnim sezonie w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@heniusss kurde no gdzie ten żółty szczur
8
@Luciano99 sprawa jest
https://zapodaj.net/images/ba0487d725c9a.jpg
1
@DragonxNF
Takiego trance chce słyszeć na NCS więcej. No nie da się przy tym dobrze bawić i to z uśmiechem na ustach :D
W top 2024
5
Muzyczna propozycja #377
Rudeejay & NOYSE - Party Pioneers
Gatunek: Trance
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16294497#comment-16294497
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
5
Najwyższy czas zacząć :)
1
@DragonxNF
Nietypowe połączenie, ale działa
6
Muzyczna propozycja #376
Heroes Tonight x Dreams pt.II Mashup
Gatunek: House/Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16290924#comment-16290924
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@BorzyKrzys najlepsza scena to ta z rażeniem prądem. Tyle razy to widziałem, a za każdym razem się śmieję :D
1
@DragonxNF
Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę że ten najlepszy, moim zdaniem, duet na NCS wrócił po 4 latach. Ich niepodrabialny styl - chillowy trap, piękny wokal i głęboki tekst. Do dzisiaj go często słucham. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że jest to mój ulubiony utwór zaraz obok ,,MATAFAKA" i jeszcze jednego, na którego będziecie musieli poczekać (ale już teraz powiem że warto) mimo że nie jestem zwolennikiem wybierania ulubionego utworu. Jedynym minusem ,,Wonder" (poza tym że się kończy XD) jest jego długość - tylko 2:18.
Oczywiście w top z 2024
Tutaj wrzucam jeszcze cały album NCS13 jakby ktoś był zainteresowany :)
https://m.youtube.com/playlist?list=PLRBp0Fe2GpglbTB0_XeEOn4QWkEnz-yKo
6
Muzyczna propozycja #375
Unknown Brain - Wonder (ft. Rarin & Bri Tolani)
Gatunek: Chill Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16286578#comment-16286578
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Matt_i1992 tak zgadzam się, ale dzisiaj przynajmniej strzelił 2 bramki ;)
1
@Matt_i1992 Olmo bez formy
Tymczasem Olmo dzisiaj: 2 bramki
5
Od dzisiaj Martin jest podstawowym obrońcą u nas
Bardzo dobry występ dzisiaj IMO
2
Może i wypadnie przez to na 3 tygodnie, ale ważne że jest już po meczu
0
Pedri vs pachołki