DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dostaliśmy powrót Barcelony na Camp Nou przed GTA VI
1
@DragonxNF
Wielki powrót, nomen Omen, nostalgicznego duetu - Janji i Johnning znanych z drugiego, pod względem wyświetleń, najpopularniejszego utworu na NCS ,,Heroes tonight". Janji tym samym wrócił po 9 latach nieobecności.
Moim zdaniem najlepszy utwór 2024 roku (dlatego na szczycie topki z 2024). Chyba nie trzeba mówić dlaczego. Muzyka jest piękna, tekst chwyta za serce. Po prostu majstersztyk.
Miniatura tego utworu była przez pewien czas moim zdjęciem profilowym na Larambli
Dodam jeszcze prywatnie, że nazywam go moim szczęśliwym utworem, bo zawsze jak go słuchałem przed sesją to wszystkie egzaminy zdałem :D
6
Muzyczna propozycja #362
Janji & Johnning - Nostalgia
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16246499#comment-16246499
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Kiedy dowiedziałem się że będzie to Riddim w stylu utworów z Monstercat (z którego zespół RIOT jest znany) byłem raczej zawiedziony i nie oczekiwałem wiele, bo uważałem ten gatunek za zbyt agresywny (?). No po prostu styl z Monstercat mi nie siedzi. Jak jednak usłyszałem to cudeńko to zmieniłem zdanie na temat tego gatunku. Jeden z najbardziej agresywnych utworów jakie mam na playliście (ale nie najbardziej agresywny o czym się w przyszłości przekonacie ;) ). Oczywiście musiał być w top 2024
Pozostaje mi tylko spytać: ,,CAN YOU FEEL IT?"
6
Muzyczna propozycja #361
RIOT - Pushing On
Gatunek: Riddim
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16244441#comment-16244441
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
@Kozinho. @fart No właśnie dlatego to takie mocne. Stracił jedynego przyjaciela jakim była zwykła piłka. Rzecz bez duszy, która przez 4 lata stała się czymś ważnym... Kurcze wow
1
Dlaczego ta scena z utratą Wilsona z filmu ,,Cast away" jest taka smutna i w pewnym sensie mocna? :(
6
Takiego fachowca jak @Kessie potrzebujemy
https://streamable.com/nk4hhk
1
@DragonxNF
I koniec z miniaturami AI
Także w top 25 z 2024
Keepsake wrócił po 8 latach nieobecności na NCS
6
Muzyczna propozycja #360
Skybreak & Keepsake - Comet
Gatunek: Melodic Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16241695#comment-16241695
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
Mateusz ,,niestety" Borek
0
@AxelF wybacz, ale metal to jednak nie moja bajka, ale głos zawsze docenię :)
6
Co jak co, ale hymn mamy najlepszy na świecie :)
1
@Deathwing112 tak ja też mam dokładnie takie samo zdanie. Moje pytanie raczej polega na tym jakie książki warto w życiu przeczytać, a nawet jakie się powinno przeczytać, przy założeniu że Naszego pomysłu nie wprowadzą. Załóżmy więc że robimy reformę listy szkolnych lektur :D
@misterio to nawet nie wiedziałem. Kiedyś widziałem listę lektur obowiązkowych i tych dodatkowych, które nauczyciel może sobie wybrać i 1984 był tylko dodatkową książką. Bardziej też patrzę na swoje doświadczenia ze szkoły ;)
1
@BulaKG tylko Jądro ciemności jest obowiązkowy z tej listy ;)
1
@Kgorecki2500 polecam, bo zmienia postrzeganie świata i wiele uświadamia. Dlatego uważam że ta książka powinna być lekturą obowiązkową, a nie w kanonie książek do wyboru jako dodatkowe przez nauczyciela
4
Gdybyście mogli dodać jakieś książki do listy lektur obowiązkowych to jakie tytuły by się tam znalazły?
U mnie na pewno:
,,My dzieci z dworca zoo" Christiane F.
,,Rok 1984" i ,,Folwark zwierzęcy" Orwella (nie są obowiązkowe - a powinny - tylko dodatkowe)
@NeroTFP1
1
@DragonxNF
Również w topce z 2024
9
Muzyczna propozycja #359
Spicyverse - Vibe
Gatunek: Eurodance
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16239429#comment-16239429
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@DragonxNF
@macio_944 obiecałem kiedyś techno i słowa dotrzymuję. Mam nadzieję że się podoba :)
Jeszcze tak długiego build-up'u to nie słyszałem jak ten przed 2 dropem
5
Muzyczna propozycja #358
PYTI - I Wanna Dance
Gatunek: Techno
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16237574#comment-16237574
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
6
Muzyczna propozycja #357
Unlike Pluto - Hollow
Gatunek: Alternative Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16235275#comment-16235275
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
6
Muzyczna propozycja #356
Tatsunoshin - Lost My Love
Gatunek: UK Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16232913#comment-16232913
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
Niedawno pytałem się o bluzy z motywem Marvela i pozwolę sobie spytać się jeszcze raz
Znacie jakieś sklepy internetowe z bluzami z motywem i postaciami Marvela? W mniej więcej takim stylu:
https://images-cdn.ubuy.co.in/6579aa697357ae67104a4eb6-men-39-s-venom-3d-printed-pullover.jpg
W miarę możliwości w Polsce
1
@DragonxNF
No przynajmniej w tym wypadku miniatura AI ma sens
5
Muzyczna propozycja #355
Max Brhon - AI
Gatunek: Midtempo Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16226419#comment-16226419
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@ali3gator Dro (15)
37
Tyle razy de Jong był sponiewierany w tym spotkaniu i nic, a za jakieś głupie faule dostał dwie żółte
Żart
1
No i ciul kolejna miesięczna przerwa od grania
Kontuzja wargi
1
@DragonxNF
Taki mocny dubstep lubię więc nie mogło być inaczej - kolejny utwór z topki z 2024 roku