3

@Kozinho. @fart No właśnie dlatego to takie mocne. Stracił jedynego przyjaciela jakim była zwykła piłka. Rzecz bez duszy, która przez 4 lata stała się czymś ważnym... Kurcze wow

1

Dlaczego ta scena z utratą Wilsona z filmu ,,Cast away" jest taka smutna i w pewnym sensie mocna? :(

6

Takiego fachowca jak @Kessie potrzebujemy
https://streamable.com/nk4hhk

1

@DragonxNF
I koniec z miniaturami AI
Także w top 25 z 2024
Keepsake wrócił po 8 latach nieobecności na NCS

6

Muzyczna propozycja #360

Skybreak & Keepsake - Comet
Gatunek: Melodic Drumstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16241695#comment-16241695

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

Mateusz ,,niestety" Borek


0

@AxelF wybacz, ale metal to jednak nie moja bajka, ale głos zawsze docenię :)

6

Co jak co, ale hymn mamy najlepszy na świecie :)

1

@Deathwing112 tak ja też mam dokładnie takie samo zdanie. Moje pytanie raczej polega na tym jakie książki warto w życiu przeczytać, a nawet jakie się powinno przeczytać, przy założeniu że Naszego pomysłu nie wprowadzą. Załóżmy więc że robimy reformę listy szkolnych lektur :D
@misterio to nawet nie wiedziałem. Kiedyś widziałem listę lektur obowiązkowych i tych dodatkowych, które nauczyciel może sobie wybrać i 1984 był tylko dodatkową książką. Bardziej też patrzę na swoje doświadczenia ze szkoły ;)

1

@BulaKG tylko Jądro ciemności jest obowiązkowy z tej listy ;)

1

@Kgorecki2500 polecam, bo zmienia postrzeganie świata i wiele uświadamia. Dlatego uważam że ta książka powinna być lekturą obowiązkową, a nie w kanonie książek do wyboru jako dodatkowe przez nauczyciela

4

Gdybyście mogli dodać jakieś książki do listy lektur obowiązkowych to jakie tytuły by się tam znalazły?
U mnie na pewno:
,,My dzieci z dworca zoo" Christiane F.
,,Rok 1984" i ,,Folwark zwierzęcy" Orwella (nie są obowiązkowe - a powinny - tylko dodatkowe)
@NeroTFP1

1

@DragonxNF
Również w topce z 2024

9

Muzyczna propozycja #359

Spicyverse - Vibe
Gatunek: Eurodance


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16239429#comment-16239429

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@DragonxNF
@macio_944 obiecałem kiedyś techno i słowa dotrzymuję. Mam nadzieję że się podoba :)
Jeszcze tak długiego build-up'u to nie słyszałem jak ten przed 2 dropem

5

Muzyczna propozycja #358

PYTI - I Wanna Dance
Gatunek: Techno


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16237574#comment-16237574

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

6

Muzyczna propozycja #357

Unlike Pluto - Hollow
Gatunek: Alternative Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16235275#comment-16235275

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

6

Muzyczna propozycja #356

Tatsunoshin - Lost My Love
Gatunek: UK Hardcore


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16232913#comment-16232913

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

Niedawno pytałem się o bluzy z motywem Marvela i pozwolę sobie spytać się jeszcze raz
Znacie jakieś sklepy internetowe z bluzami z motywem i postaciami Marvela? W mniej więcej takim stylu:
https://images-cdn.ubuy.co.in/6579aa697357ae67104a4eb6-men-39-s-venom-3d-printed-pullover.jpg
W miarę możliwości w Polsce

1

@DragonxNF
No przynajmniej w tym wypadku miniatura AI ma sens

5

Muzyczna propozycja #355

Max Brhon - AI
Gatunek: Midtempo Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16226419#comment-16226419

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@ali3gator Dro (15)

37

Tyle razy de Jong był sponiewierany w tym spotkaniu i nic, a za jakieś głupie faule dostał dwie żółte
Żart

1

No i ciul kolejna miesięczna przerwa od grania
Kontuzja wargi

1

@DragonxNF
Taki mocny dubstep lubię więc nie mogło być inaczej - kolejny utwór z topki z 2024 roku

6

Muzyczna propozycja #354

ROY KNOX & LINKER - Fell For A Demon
Gatunek: Melodic Dubstep/Tearout/Briddim


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16224391#comment-16224391

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

Muzyczna propozycja #353

Ariadne - Karma
Gatunek: Electropop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16222303#comment-16222303

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

Znacie jakieś sklepy internetowe z bluzami z motywem i postaciami Marvela? W mniej więcej takim stylu:
https://images-cdn.ubuy.co.in/6579aa697357ae67104a4eb6-men-39-s-venom-3d-printed-pullover.jpg
W miarę możliwości w Polsce bo wysyłka z Chin długa i droga :p

4

@juarez oby nie zaczął działać z powrotem

1

@DragonxNF
Jeśli rock na NCS to tylko taki. SadBois szybko zyskali sympatię w wytwórni. Nie ma się co dziwić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?