1

1

@July_6_BcN oczywiście że nie ma, a to czemu już się tego nie praktykuje to może przez zmianę pokoleniową? Dzisiaj dzieciaki może takich tradycji nie znają (tak tylko rzucam ślepo tezę)
@Kgorecki2500 a tutaj też się zgadzam. Zabawa zabawą, ale nie widzę sensu kupowania jakiś ozdób, ubrań, świeczek, kubków czy innych pierdół tylko dla siebie i tak naprawdę na jeden dzień

5

Żart na halloween
Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu w wiadomym celu. Kobieta krzyczy przerażona:
- Ależ ponuro i ciemno w tym lesie!
Na to morderca:
- No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam do domu...

0

@tomek8756 ja też nie obchodzę i nie obchodziłem, ale też mi to nie przeszkadza, a jestem wierzący ;)
A takie gadanie że to czczenie szatana czy pogańskie praktyki to dla mnie wyolbrzymianie. Przecież to tylko zabawa dla dzieciaków za którą chcą tylko cukierki
Co jest w tym złego?

1

- Normalnie halowen
- Ja ciebie też lowen
- A ja ciebie tylko halo

1

@DragonxNF
Dzisiaj trochę inna ,,ciekawostka".
Znany producent Venjet też zawitał na NCS. Kompletnie nie moje klimaty (większości osób też się nie podoba), ale udostępniam ze względu na dość znaną osobowość. Moze komuś z Was się spodoba :)


5

Muzyczna propozycja #345

ROY KNOX - Closer
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16197796#comment-16197796

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@spiderman1899 od kiedy Daily Bugle jest państwowe?
Niech zgadnę, przebierzesz się za łobuza parkinga?

1

@Kgorecki2500 u mnie to pogoda zwariowała
Jest małe zachmurzenie, a za chwilę leje i wieje (czyli idealne warunki dla Ciebie do zarobku :D)

2

#CupheadDLC
Pieski już więcej nie polecą. Kolejna S wlatuje
Set: odłamkówka, zawrotówka, II supersztuczka, astrociacho
@Kgorecki2500

2

@Konradowskyy no to też jest niezły paradoks.
Przypomniało mi się jeszcze jak nauczyciel angielskiego w technikum nam pościł filmik o historii halloween i tam było wyjaśnione że to od początku nie miało związku z pogaństwem czy coś. Dlatego też to ,,święto" nie ma żadnego podtekstu

2

@July_6_BcN dobra to ja też się piszę żeby odpokutować halloween na labambie :D

2

@Luciano99 ja jako osoba wierząca uważam halloween za czystą formę zabawy bez żadnych podtekstów satanistycznych itp. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, dla których tym bardziej jest to zabawa polegająca na przebieraniu się i dostawaniu za to cukierków. Jeśli ograniczymy się do tego jak i również do oglądania filmów, opowiadania historyjek to nie widzę problemu by chrześcijanin nie mógł się w tym dniu pobawić
Chat też się z tym zgadza :D
https://zapodaj.net/images/aaa8d3c83436d.jpg
https://zapodaj.net/images/f2fc98db7fac3.jpg

1

@clyde ja się piszę możesz oznaczać :D

1

#CupheadDLC
Lodowy król dostał gorączki na poziomie S
Set: zawrotówka, śrutówka, II supersztuczka, astrociacho
@Kgorecki2500

1

@Kgorecki2500 czyli najlepsze jeszcze przed tobą

1

@DragonxNF
Coś innego od NIVIRO ale fajnie buja :D

5

Muzyczna propozycja #344

NIVIRO - On Replay
Gatunek: UK Hardcore/Indie Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16195549#comment-16195549

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 na jakim etapie jesteś?

1

@Barcafan2020 miałem to na logice na uczelni
Na szczęście zajęcia były zdalnie tak samo jak zaliczenie :D
Życzę wytrwałości i powodzenia

3

@barcanawieki w takich sytuacjach najlepiej obejrzeć ten krótki filmik


1

@Castro ja platynę już mam zrobioną
Teraz tylko robię wszystkich bossów z DLC na ocenę S
Tylko jednego trofeum mi brakuje z DLC
A platynowanie tej gry jest oczywiście okropnie ciężkie, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące. No i przy okazji uwielbiam tę grę :D

1

#Cuphead
Robale pokonane
Set: odłamkówka, zawrotówka, II supersztuczka, astrociacho
@Kgorecki2500

2

#Cuphead
DLC rozpoczęte z pozytywnym skutkiem. Olbrzysław Mruk pierwszy zrobiony na S
Set: odłamkówka, podkręcacz, III supersztuczka, astrociacho (czyli grałem za pomocą Kieliś/Chalice)
@Kgorecki2500

2

@esem91 no właśnie
Niektórzy już chyba zapomnieli w jakim stanie klub zostawił Koeman i jakimi piłkarzami Xavi dał radę wspiąć się do top 4 i z iloma kontuzjami

1

@KamQiX real madryt
Nie mam dowodów, ale do odpowiedzialności ich pociągnąć nie zaszkodzi

4

Składam wniosek formalny o zmianę nazwy naszego klubu z ,,FC Barcelona" na ,,FC Szpital" do końca sezonu

6

Muzyczna propozycja #343

Aiobahn & Guy Arthur - All or Nothing (feat. SGNLS)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16193026#comment-16193026

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

6

Muzyczna propozycja #342

Josh Rubin & Fransis Derelle - Blame Me
Gatunek: Melodic Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16189651#comment-16189651

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

4

I platyna z podstawki Cupheada wbita :D
Jeszcze DLC zostało do zrobienia i można zacząć Control
@Kgorecki2500

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?