0

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

1

Takie bramki to tylko tracimy, a strzelić to nie możemy :/

1

Co za wariat :D

2

Niemożliwe
Doping w Barcelonie

1

@DragonxNF
Dobra przyznajcie, że tego się nie spodziewaliście. Jeden z największych solowych producentów muzyki bez praw autorskich (jego kanał ma prawie 7 milionów subskrybcji) zawitał na NCS 28 kwietnia 2023. Cóż za miesiąc - najpierw Alan Walker, a później NEFFEX

5

Muzyczna propozycja #332

NEFFEX - Desperate
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16152921#comment-16152921

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@clyde dzięki za info
Nie będę tego oglądał jeszcze bardziej :D

5

Muzyczna propozycja #331

Josh Rubin, Highlnd, nøll - Don't Want To Feel
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16150781#comment-16150781

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 no też, ale to jest raczej główne założenie tej serii dlatego tutaj to podkreśliłem

0

Dopiero dzisiaj odkryłem serial na YT ,,Obłędny Cyfrowy Cyrk" i miałem obejrzeć tylko odcinek pilotażowy, żeby zobaczyć co to jest, a skończyło się na obejrzeniu wszystkich 6 odcinków :D
Wspaniała animacja, humor (gratulację za wyjątkowo śmieszną cenzurę wulgaryzmów), i psychologiczne aspekty, które sprawiają że nie jest to animacja dla dzieci (to jak ukazują problem depresji, ludzkich problemów).
Polecam wszystkim tym bardziej że takie produkcje udowadniają chociażby Disneyowi, że dobry pomysł i ludzie, którzy z pasją robią to co lubią mogą stworzyć coś wyjątkowego i co spodoba się wielu

1

@Konradowskyy przelane
Proszę o wysyłka inpost

6

Muzyczna propozycja #330

Alan Walker - Dreamer (Egzod Remix)
Gatunek: Melodic Dubstep/Psytrance


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16148880#comment-16148880

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Luciano99 z cyklu wielkie cytaty wielkich ludzi

5

Muzyczna propozycja #329

D'Amico & Valax - Mirage Of My Heart (ft. Fayzone)
Gatunek: Future House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16146182#comment-16146182

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

A może niech młodzież z Brzęczkiem gra w seniorach? :D

2

@spiderman1899 ty ze swoim nadludzkim refleksem to będziesz najlepszy na bramce. Wszystko wyłapiesz. A jak wszystko wyłapiesz to nie przegramy :D

1

@DragonxNF
7 kwietnia 2023 roku. Dzień w którym Alan Walker, jeden z największych producentów muzyki elektronicznej, wrócił po 8 latach nieobecności. Po tym jak wszystkie jego 3 oryginalne utwory zostały usunięte z kanału w 2021 roku chyba nikt nie sądził, że jeszcze kiedykolwiek go zobaczy w tej wytwórni. A jednak, wrócił. Tam gdzie to wszystko się zaczęło. Jest to najpopularniejszy utwór z 2023 roku (ponad 4 miliony wyświetleń)
Co ciekawe jest to chyba pierwszy utwór z NCS od czasu ,,Over" od LarsM (który był grany w radiu Eska), którego można było usłyszeć w radiu (chociażby w Vox FM). Wiem, bo sam słyszałem :D
A jeśli ktoś chciałby zobaczyć kulisy powstawania tego utworu to zapraszam do obejrzenia materiału poniżej ;)


5

Muzyczna propozycja #328

Alan Walker - Dreamer
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16143931#comment-16143931

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 a razem z nim Piotrek Parking

2

@gmdfk w sumie nie ma się co dziwić ludziom, że tak robią. Chłop się żali że nie ma życia prywatnego i nic nie robi dla contentu, ale własne wesele to musiał wrzucić do kin.
Inni influ to najwyżej zrobią krótki filmik i wstawią na YT pokazując ceremonię, albo ograniczają się tylko do zdjęcia, a friz nie. Musiał zrobić film pełnometrażowy i dać go do kina. Ale nic nie robi dla contentu...

1

@blakkudium a czy im zależy na pozytywnych opiniach?
Oczywiście, że nie.
Im zależało tylko aby było głośno o tym filmie i aby był content. I im się udało. Ile już widziałem youtuberów którzy zrobili filmiki na temat tego filmu. Tym samym tylko robią zasięgi dla filmu, a co za tym idzie dla friza

9

Ja bym się wstrzymał z wyrokowaniem na temat sytuacji Yamala, Flicka i zarządu.
Już wiele razy było tak że pismaki robiły największe afery tam gdzie ich nie było, albo wymyślali głupoty byleby się klikało.
Nie twierdzę oczywiście że to nie może być prawda, ale na razie wolę do tego podchodzić z dużym dystansem, co Wam też polecam ;)

6

Muzyczna propozycja #327

More Plastic & URBANO - One Taste
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16141231#comment-16141231

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

Muzyczna propozycja #326

Henri Werner - ITTY BITTY (feat. EHLE)
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16138697#comment-16138697

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@kuczyniak O kurczę, dzięki że zaprosiłeś, ale nie wiem czy moja biblioteka jest odpowiednia do waszego wątku :D
Jedynie z klasyków mogę polecić te z ,,mojego" podwórka








No a takie spoza NCS to oczywiście





I w podobnym stylu co ,,Wake me up":



Jak coś przyjdzie do głowy to jeszcze wrzucę, no ale jak wspominałem nie wiem czy do waszych propozycji to pasuje ;)
@Kasy

42

@Cyzix wychowaj jak swoje

1

@DragonxNF
Jéja (Ago Teppand) był jednym z trzech członków zespołu Cartoon znanego m.in. z ,,On & on" czy ,,Why we lose". W 2024 roku postanowił rozpocząć solową karierę. Tym samym zespół Cartoon od tamtej pory jest duetem, którego tworzą Hugo Martin Maasikas i Joosep Järvesaar

5

Muzyczna propozycja #325

Jéja - Bad Habit (feat. Zaug)
Gatunek: Euro-House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16136708#comment-16136708

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@kuczyniak @Konradowskyy ja nie mógłbym pracować na nocki. Po prostu nie lubię wstawać po południu. Czuję wtedy że mam zmarnowany dzień na starcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?