DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton panie nie tera
Mecz się zaczyna
0
Ale ohydny jest ten ich stadion
Jedna wielka drukarka
2
Potwierdzone przez Szczęsnego:
Kounde kolejnym zwycięzcą konkursu Chopinowskiego
0
@tomek8756 zawsze wierny Elevenowi
0
@Ramos9248 szczerze?
Ja aktualnie nie widzę ani jednego piłkarza, który by się wyróżniał spośród tłumu tak jak Messi
Dlatego moim zdaniem nie ma na dzisiaj żadnej rywalizacji dwóch dużych nazwisk
0
Kurde już dawno się tak nie denerwowałem przed klasykiem
Jak słabsza forma i brak 2 zawodników potrafi zmienić podejście :/
5
Muzyczna propozycja #340
MAD SNAX, Poylow, New Beat Order - Lonely Hour
Gatunek: Slap House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16178184#comment-16178184
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Sulimo cieszy regularność tylko nie rozumiem dlaczego uważa ,,Jak wytresować smoka" live action za zły film. Jako wieloletni fan tego uniwersum uważam że był on bardzo dobry i pokazał Disneyowi jak powinno się tego typu ekranizacje robić.
No ale to jego opinia niech mu będzie :D
0
Właśnie obejrzałem film ,,Wielki marsz" i jeśli ktoś przeczytał książkę to niech sobie tę ekranizację odpuści
Pal licho że nie czuć tej atmosfery co w książce, ale to jak zmienili fabułę i przede wszystkim zakończenie to jest coś okropnego. Pod koniec miałem chęć to wyłączyć, ale ciekawość wygrała.
Ten film będzie jednym z wielu przykładów jak nie ekranizować książek i jednocześnie jak zepsuć dobrą książkę
Nie polecam
6
Muzyczna propozycja #339
jeonghyeon & Noisy Choice - Too Far
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16175703#comment-16175703
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Stinger_ widziałem gdzieś taką poradę że jeśli będziesz starał się robić rzeczy wyjątkowe które później zapamiętasz (wyjazd za granicę, pójście dokądś pierwszy raz) czyli tworzenie wspomnień to czas przestanie tak szybko lecieć. Mam wątpliwości co do tego, ale warto spróbować :)
1
#Cuphead
Robot zrobiony na S
Czar: niebiańska relikwia
Więc mój drogi @Kgorecki2500 da się. Nie jest tak źle ;)
A i na początku jednak lepiej ten laser zniszczyć a później brzuch i klatę.
W drugiej fazie warto zamienić się w bombę i uderzyć w głowę
Powodzenia :D
1
@DragonxNF no nie wierzę
Cala Maria albo jak kto woli Maria Maszkara też zrobiona
Idę dzisiaj jak burza
Czar: pierścień serca
@Kgorecki2500
1
@DragonxNF ale mam fazę dzisiaj :D
Pociąg też odhaczony
Set: zawrotówka, pościgówka, II supersztuczka, autoparowanie
@Kgorecki2500
1
#Cuphead
Pszczółka już więcej kwiata nie zapyli :D
Myślałem że będzie gorzej.
Set: pościgówka, śrutówka, I supersztuczka i autoparowanie
@Kgorecki2500
1
#Cuphead
Po dłuższej przerwie od tego tytułu udało się zrobić aktoreczkę na S. Bardzo mi się podoba ten poziom i mimo że ciężko zrobić 3 parowania to przyjemnie spędziłem ten czas.
Set: zawrotówka, śrutówka, I supersztuczka i bomba dymna
@Kgorecki2500
1
@spiderman1899 no widzisz Piotrek, trzeba było wziąć tę jak była okazja
https://zapodaj.net/images/f6172b7ad9587.jpg
1
@DragonxNF
Co za zmarnowana szansa na pierwszy czerwony okrąg na Arcade :(
6
Muzyczna propozycja #338
Duke Gray, MANGASLAYERS & diGi - Dracula
Gatunek: Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16173355#comment-16173355
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@D10SLEO też potwierdzam, byłem tym tramwajem
5
Muzyczna propozycja #337
ANGELPLAYA - DANGEROUS
Gatunek: Phonk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16170400#comment-16170400
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 a rób
Masz moje poparcie
6
Muzyczna propozycja #336
Rival - Falling (w/ CRVN) (Ayjin Remix)
Gatunek: Hardstyle/UK Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16165947#comment-16165947
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 bardzo dobrze
Wszystko zrozumiem, ale toktika (specjalnie źle napisane) na labambie nie zdzierżę
1
@Kgorecki2500 skibidibi?
W twoim wieku jestem, ale uważam że za takie słownictwo to ban powinien być :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No to Olympiacos wie jak to mieć Stegena w bramce
2
Ale asysta to złoto XD
6
Pierwszy hattrick w sezonie odhaczony
Oby nie ostatni
2
No to jestem zaskoczony
Dla mnie to nie karny