DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Yamal ledwo z dziewczyną zerwał, a już ręka w bandażach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jaki odstęp między nimi XD
1
Teraz może się już odblokuje młody :)
0
@4drian0 dokładnie chodziło o ten wpis
0
@4drian0 czas pokaże
Jeśli będzie to w takim samym stylu co Cuphead, czyli trudna rozgrywka, szata graficzna i muzyka to biorę w ciemno :D
Ja jednak mam nadzieję że druga część powstanie :)
0
@4drian0 niekoniecznie bo ostatnio pojawiła się informacja że studio poszukuje osób znających się na tworzeniu bossów itp
Czyli jest szansa :D
1
#CupheadDLC
Solisław pokonany, a tym samym udało mi się zrobić KAŻDEGO bossa z podstawki i z DLC na najwyższą możliwą ocenę, czyli S, i tym samym zrobiłem też platynę w tej grze.
Zabawa przednia, bardzo satysfakcjonująca, mimo że czasem irytuje. Teraz czekam na drugą część, która mam nadzieję niedługo nadejdzie
Set: pościgówka, odłamkówka, II supersztuczka, astrociacho
@Kgorecki2500
0
@BezglutenowyPedri nie Yamal
Kolejnych takich urodzin nie będzie
1
@DragonxNF
Fajna wersja choć nie różni się jakoś bardzo od oryginału. Ostatni utwór z 2023 roku
4
Muzyczna propozycja #347
Koven - Never Have I Felt This (VIP)
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16202096#comment-16202096
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
#CupheadDLC
W końcu tę głupią krowę zrobiłem na S.
Najtrudniejszy boss z DLC do tej pory (a został mi tylko jeden - Solisław). Chyba już nie będę więcej narzekał na robota...
Set: astrociacho
@Kgorecki2500
2
@D10SLEO było
1
@DragonxNF
Ogólnie nielubiany utwór przez community. Mnie jednak urzekł na tyle że przez pewien czas słuchałem go praktycznie codziennie
Dodatkowo dzisiaj też będzie dodatkowy utwór. Tym razem remix ,,Royalty" od znanego wykonawcy muzyki EDM - Don Diablo. Mi się nie spodobało :p
5
Muzyczna propozycja #346
Andrah - bye bye
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16199898#comment-16199898
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Fc112 no w tym wypadku akurat faktycznie jest coś na rzeczy ;)
1
@Fc112 ,,Wróć przed zmrokiem" Riley Sager było fajne, ale najlepsza była ,,Szczelina" Jozefa Karika
Głównie dlatego że jest to niby na faktach. Czemu niby? To już trzeba przeczytać żeby się dowiedzieć :D
Ja do dzisiaj nie wiem czy to prawda XD
,,Strach" od tego samego autora też był spoko
3
- Proszę dokończyć przysłowie: ,,Jak się nie ma, co się lubi...?"
@Kessie: to się kradnie, co popadnie
0
@Fantastyczny Chłopiec ja nie słucham audiobooków bo nie mogę się przy nich skupić.
Co do fantasy to mam w nieokreślonej przyszłości zacząć serię z Wieśka, ale nie wiem jak to wyjdzie bo mnie bardziej do kryminałów i thrillerów (zwłaszcza psychologicznych) ciągnie.
Teraz przez cały październik czytałem same horrory, ale wyszło słabo. Żaden mnie nie przestraszył mimo że czytałem klasyki takie jak ,,Egzorcysta" i ,,Dziecko Rosemary"
1
@tomek8756 serio były zamknięte?
To szybko się dowiedziałem 5 lat po czasie XD
1
@Fantastyczny Chłopiec okej to podtrzymamy dyskusję jak najdłużej na szczycie
Przeczytaliście jakąś ciekawą książkę ostatnio?
0
@Fantastyczny Chłopiec oj to jak już tak jest to faktycznie lepiej nie pisz :D
A jeśli czujesz że to nie jest to to lepiej skończyć i nie oglądać się na liczbę spędzonych lat
1
@misterio kurde zaświeciło się jak płyty u Godzilli
Ale gadzinka ma fajniejszy odgłos ładowania XD
1
@Fantastyczny Chłopiec dawaj wyżyj się. Tutaj możesz :D
5
@ranger3120 jest jeszcze druga wersja
Nonstop Nut November
1
@Fantastyczny Chłopiec sezon długi
Jak Koeman odchodził raczej mało kto miał nadzieję na top 4 a nawet real pokonaliśmy 4:0 i do LM się zakwalifikowaliśmy
Trzeba myśleć pozytywnie :D
1
@Borry Marc Guiu
1
@Fantastyczny Chłopiec ja to właściwie nigdy tego nie obchodziłem więc dzisiaj nie jest inaczej
A właśnie dawno pizzer nic nie pisał. Wiesz może jak sytuacja wygląda?
1
@Fantastyczny Chłopiec oczywiście
Już jest widoczna rozmowa teraz trzeba tylko podtrzymać
A dzieciaki po cuksy przychodzą?
1
@Fantastyczny Chłopiec dobra to ci pomogę
Jak tam dzionek mija?
2
@Stinger_ @July_6_BcN nastąpiła nagła zmiana pogody