0

@Kgorecki2500 warto sobie najpierw na niższych poziomach trudności zobaczyć jakie ma ataki, a później na wyższym grać żeby poznać schemat ataków
U Baronowej na przykład tę kulę co nas śledzi trzeba wyczekać praktycznie do końca i ją górą ominąć z dushem
Trzeba poznać schematy i mieć trochę szczęścia ;)
@Sulimo dzięki, ja nie rzucę padem bo za drogi :D
Na szczęście jestem też cierpliwym człowiekiem i mogę naprawdę długo siedzieć i się wywalać na tych bossach i dalej próbować ;)

0

#Cuphead
Baronowa też na S zrobiona
@Kgorecki2500

1

Hilda Berg też odhaczona. Strasznie ciężko tu o czas, parowanie i przede wszystkim zachowanie 3 żyć
Ja do tego bossa wziąłem czar: pierścień serca
https://i.ytimg.com/vi/yE2MqSDq340/maxresdefault.jpg
Edit: tym samym pierwsza wyspa już jest na 100%
@Kgorecki2500

0

@kuczyniak o hej, dawno Cię nie wiedziałem :D
IMO najlepszy to jest basik przy tych uderzeniach. Choć nie jest to utwór z mojej topki z 2023 roku ;)

3

@DragonxNF
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka :)
Mało mamy kobiet na stronie, więc musimy sami sobie życzyć :D

1

@Piorun z własnego doświadczenia powiem że raczej rzadko się tego używało
IMO najlepsza jest Tarcza Strażnika (Guardian Shield) i Nieustraszona Tarcza (Dauntless Shield)
Polecam się na przyszłość jakbyś miał jeszcze jakieś pytania do God of War ;)

7

Muzyczna propozycja #314

Poylow, Harry Taylor, MAD SNAX - Drop In The Ocean (ft. India Dupriez)
Gatunek: Slap House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16105431#comment-16105431

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@Piorun masz tę ,,kwadratową" tarczę i jej używasz?
Bo z tego co pamiętam to ona się ładowała jak się ją przytrzymywało
Jak się ten pasek napełni to klikasz dwa razy L1 na padzie i uderzasz tą tarczą we wrogów
Edit: dokładnie chodzi o dwie tarcze: Kamienny Mur (Stone Wall Shield) i Tarcza Strzaskanej Gwiazdy (Shatter Star Shield)

3

@tomek8756 widzę @Luciano99 poszukuje pracowników do warsztatu

2

@Kgorecki2500 to może mniej więcej w tym samym czasie zaczniemy ogrywać Control, bo zamierzam się za tę grę wziąć po zrobieniu wszystkich bossów z Cupheada na S i Run n' guny na P
Trochę to potrwa...

1

@Kgorecki2500 to może podwójne życie (tylko wtedy obrażenia masz zmniejszone o 10%. Przy jednym dodatkowym życiu spada o 5%), albo kawa żeby szybciej bomby dawać
Bo nic innego i tak nie weźmiesz

1

@Kgorecki2500 na S czy zwykły?
Edit: podobno najpierw trzeba od dołu niszczyć robota w pierwszej fazie (brzuch -> klata -> laser)

1

@Kgorecki2500 co mnie tu pan o promocji informujesz jak ja Hilde Berg próbuje zrobić na S :D (strasznie ciężkich chyba sobie wybrałem na początek)
Zresztą i tak gram tylko na konsoli
Jedyne co mnie na kompa interesuje to Autofuszerka, Majster symulator i ten najnowszy ze sprzedażą aut symulator, ale musiałbym sprawdzić czy mi pójdzie

0

@clyde nie wiem czy twórcy o tym wspomnieli czy społeczność, ale podobno z coopem online byłby problem jeśli chodzi o opóźnienie w ruchach itp

1

@fejkenq podobno powstaje część druga, bo twórcy Cuphead szukają pracowników
Mam nadzieję że będzie kolejna część bo pierwsza i DLC mi się bardzo podoba, mimo że to jest w uj trudne :D

5

1

@DragonxNF
Topka utworów z gatunku DnB na mojej playliście

5

Muzyczna propozycja #313

Wiguez & Josh Levoid - Get Out Here (Ft. MaryQueen)
Gatunek: Dancefloor DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16101041#comment-16101041

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@Sulimo właśnie od pewnego czasu masz profilowe z Control
Niedawno kupiłem na wyprzedaży za jakieś 16 zł na PS store
Polecasz?
@Kgorecki2500 ja że swojej strony też polecam Ragnaroka ograć. Gameplay satysfakcjonujący, a historia bardzo dobra i momentami wzruszająca

1

@blakkudium jak dzieciaki za samochodem z lodami
Edit: widzę podobieństwo XD
https://www.meme-arsenal.com/memes/361e022e8f35c6ddaf25d357d5292be2.jpg

8

Leao biegnący z piłką a za nim piłkarze Napoli XD


3

Ależ to komicznie wyglądało
Chyba 8 piłkarzy Napoli goni jednego Leao

8

@Luciano99 no i takich ekspertów Eleven potrzebuje

0

A jeśli Tomaszewski miał rację? O_o


1

No Lewy upiekło ci się

22

Umar Sadik
No szkoda chłopa

10

Cała larambla po strzale Lewego w poprzeczkę:


0

Umar na boisku wygląda jakby umarł

0

A tutaj to się nawet nie zastanawiał XD

4

Sędzia chyba przelew z Madrytu dostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?