DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stary rekin się odezwał
2
@Luciano99 o takiej porze to mam tylko jedno pytanie - już czy jeszcze?
1
@DragonxNF
O nie, wizualizer zniknął :D
Niestety ale na chwilę obecną to jest ostatni utwór od Elektronomi na NCS. Nie wiedzieć czemu Elektronomia nie reaguje na swoim kanale na pytania i prośby o powrót na NCS. Sam autor ma swoją własną wytwórnię i nadal udostępnia muzykę, ale nie ma perspektyw na powrót do NCS. Czym to jest spowodowane? Nikt nie wie. Ja sądzę, że jest to spowodowane hejtem na jego muzykę (że każdy utwór brzmi tak samo, a sam styl jest niefajny). Trudno mi jednak w to uwierzyć, gdyż fanów jego muzyki jest znacznie więcej
5
Muzyczna propozycja #298
Elektronomia x Stahl x RUD - Caramel
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16050107#comment-16050107
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Konradowskyy no nie, kolejny mi będzie robił konkurencję :D
A tak na serio to fajnie. Im więcej muzyki (i to różnorodnej) na labambie tym lepiej :)
3
@LeoMessiiBarcaPepa nie sądzę by to była prawda. To małżeństwo bardzo się wzbogacało na takich historiach, które w żaden sposób nie zostały zarejestrowane w jakiejkolwiek formie. Ciekawe czemu
Plus lalka Anabelle niby taka niebezpieczna itp ale zwykle szklane pudełko już ją powstrzymało. Tak tak na pewno
Wszystkie opętania i zjawiska paranormalne jakoś tak nagle ustały wraz z rozwojem technologii i wszechobecnym nagrywaniem czy to filmów czy dźwięków.
Wszystkie egzorcyzmy były spowodowane tym że w dawnych czasach ludzie nie mieli pojęcia o chorobach psychicznych. Dlatego wszelkie widzenie duchów i dziwne zachowania tłumaczyli opętaniami.
No trudno mi w coś takiego uwierzyć, mimo że jestem wierzący :D (tak wiem że brzmi to jak hipokryzja XD)
0
@marcin62 to był jeden wielki rollercoaster. Na szczęście z dobrym zakończeniem
1
@DragonxNF
Jedyny utwór, który ma 3 część w wytwórni.
Electro-Light sam powiedział, że więcej części nie będzie
Ostatni utwór z albumu ,,Nostalgia Week"
5
Muzyczna propozycja #297
Electro-Light - Symbolism pt. III
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16047863#comment-16047863
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 grafika podobna do 60 seconds
Chwila...wspierasz Ubisoft?
https://media.tenor.com/EwIXlF66GBYAAAAe/slepnac-dario.png
0
@Ku84fcb rocznik Pedriego
2
@macio_944 może się jeszcze poturlac jak będzie z górki więc bym nie ryzykował
4
@Kengo @July_6_BcN wg statystyk najczęstszą przyczyną rozwodów jest małżeństwo ;)
0
@gumaz jak nie szukać atencji
0
@MOLESTA wczoraj ten odcinek na TVP seriale był :)
3
@Kgorecki2500 be like ,,zawsze miałem łeb do interesów"
1
@Kgorecki2500 @MirusAmisz tak mi teraz jeszcze przyszło do głowy - jeśli nie masz sensownych argumentów to krzyczysz tudzież wydzierasz mordę
2
@Kgorecki2500 i ostatecznie tylko sam wyszedł
1
@Colon Cśśś nie ubiegaj faktów. Do Techno jeszcze dojdziemy ;)
Ale nawet git ta muzyka
7
Muzyczna propozycja #296
Tobu - Memory Lane
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16044750#comment-16044750
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Konradowskyy na pewno @Kgorecki2500 się kiedyś chwalił swoimi zestawami
1
@spiderman1899 jeszcze wielu rzeczy o labambie nie wiesz pajączku :)
1
@Arden potwierdzam
Mam co prawda od niedawna, ale jestem zadowolony
4
@Konradowskyy dobra mam coś lepszego
Statystycznie co drugi hiszpański sędzia kibicuję realowi. Reszta nienawidzi Barcelony
1
@Konradowskyy koszulki realu kupuje tylko po to by wycierać nimi podłogi
1
@DragonxNF
To pierwszy i jedyny utwór z czarnym okręgiem w starym stylu ,,Rusted" znanym z utworów z 2013 roku.
To też drugi utwór z mini albumu ,,Nostalgia Week" z okazji 12 urodzin NCS. Pierwszy udostępniłem w 14 muzycznej propozycji (,,Samurai" Jima Yosefa)
6
Muzyczna propozycja #295
Lost Sky x She Is Jules - Darkness
Gatunek: Midtempo
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16041895#comment-16041895
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@tbas tam już by @Luciano99 porządek zrobił i ten stadion to by w tydzień zrobili
1
@kanver_ niestety
1
@gumaz typowe :D
@JordiAlbion to podwójny fart był :)