DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fotohobby to w takim wypadku kara finansowa i usunięcie filmiku
Edit: czyli nie należy wprowadzać twoim zdaniem oznaczenia na coś co jest stworzone przez AI i pozwalać robić filmiki na których znani ludzie robią lub mówią coś co może być dramatyczne w skutkach?
1
@AssisMoreira o dzięki za propozycje. Na pewno przeczytam bo film mi się bardzo spodobał, a kilka pytań zostawił :)
2
@kanver_ dlatego też mam wrażenie że albo za szybko to AI wprowadzili, bo nie przewidzieli że ludzie będą robić fałszywe filmiki ze znanymi osobami bez żadnego oznaczenia, albo za szybko je udoskonalają i udostępniają zwykłym ludziom powielają ten sam błąd co w pierwszym przypadku.
Ale niestety przez tyle wieków jest to samo - ludzie coś fajnego wymyślą i od razu to udostępniają zamiast pomyśleć o negatywnych skutkach takiego natychmiastowego udostępnienia i przygotować jakieś zabezpieczenia. Na zasadzie lepiej zapobiegać niż leczyć
1
@kanver_ nie wiem jak ta wersja płatna bo nie mam zamiaru płacić za AI którego używam praktycznie tylko do głupot (co nie zmienia faktu że ta wersja płatna jest faktycznie dobra, bo wiele osób ją chwali), ale ta darmowa to jakiś nieśmieszny żart jest czasem ;)
A co do ogólnego rozwoju AI to fajnie, ale ostrożnie. Tak jak wspomniałeś już teraz tworzy teksty trudne, albo nie do odróżnienia od ludzkich, a wszyscy też widzimy jakie AI potrafi robić realistycznie wyglądające filmiki. Oczywiście rozwój AI jest super, ale pod warunkiem że ludzie będą go używać do wspomagania, a nie zamiast pracy ludzkiej (obrazy, muzyka, teksty itp.) lub jeśli już jest coś zrobione tylko przez AI to powinien być wprowadzony nakaz oznaczenia takiego dzieła wyraźnym znakiem oznaczającym że to AI, bo teraz można bez problemu zrobić jakiś filmik z politykiem czy celebrytą przez co może łatwo dojść do manipulacji i bardzo niebezpiecznych scenariuszy
9
@kanver_ hura, chat może teraz szybciej pisać głupoty albo zmyślać jak czegoś nie wie :D
2
Kogo ratujesz? Messi vs Vini
2
@DragonxNF
Przykro mi to mówić, ale właściwie nie słychać tutaj ingerencji polskiego zespołu Diviners. Co nie zmienia faktu, że jest bardzo dobry utwór, który też musiał się znaleźć w moim top 2024
7
Muzyczna propozycja #387
Tobu & Diviners - Geometry
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16333494#comment-16333494
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@MessiForeverTheBest @marcin62
Proszę nie obrażać psów, to mądre i dobre zwierzęta
24
Nakarmcie pieski na OLX ;)
1
@DragonxNF
Nieoczekiwany, ale niesamowity Future Bass od Josh'a z jego pięknym wokalem
7
Muzyczna propozycja #386
Josh Rubin - Crowded Room
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16329927#comment-16329927
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
9
Ostatni raz tak słaby real widziałem w niedzielę
27
Z jednej strony fajnie że real przegrał, a z drugiej zajebiście
0
Czyżby Xabi miał łzy w oczach?
0
Z tej powtórki to karny dla realu
4
Nie wiem czy było ale nie zaszkodzi przypomnieć
Przypominam o nakarmieniu psa na OLX ;)
1
@DragonxNF
No i zaczynamy jeden z lepszych, a na pewno najbardziej niespodziewany, album. NCS nawiązał współpracę z grą mobilną, o której chyba każdy słyszał, Geometry Dash. Z tej okazji, jak już kiedyś zdradziłem, GD zorganizował konkurs polegający na stworzeniu poziomu z jakimś utworem z NCS w tle. NCS natomiast zaangażował kilku wykonawców do stworzenia utworów, które jak widać mają przez pewien czas kwadratowy wizualizer (ponieważ w Geometry Dash gramy małym kwadracikiem). Należy też zaznaczyć że album otwiera utwór od DJVI, który chyba przez parę lat próbował się dostać do tej wytwórni i w końcu mu się to udało.
Oczywiście jak zawsze na koniec udostępnię cały album ;)
6
Muzyczna propozycja #385
DJVI - Back on Dash
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16324433#comment-16324433
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
Przepraszać mi teraz Kounde ci którzy go krytykowali w tym meczu
Natychmiast
0
Ten łysy sędzia z chorągiewką to ma 10000 pingu czy co?
0
Aż się el classico przypomniało
2
@esem91 bierzemy lekko te ciężary
6
Muzyczna propozycja #384
Mangoo, B3nte - Perfection (feat. Derek Cate)
Gatunek: Tropical House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16322270#comment-16322270
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@ranger3120 właśnie kurczę nie jestem pewien. Było to parę lat temu (co najwyżej 8) więc ciężko mi powiedzieć. Jedyne co mi się jeszcze kojarzy to że chyba też na tym kanale był odcinek o facecie który nie pamiętał drogi do własnego domu, a i tak sam wracał bo działała pamięć mięśniowa. I jeszcze były podobne ludziki do tych:
https://zapodaj.net/upload
1
Pamięta ktoś może jak nazywał się filmik na YT, na którym facet (a przynajmniej lektor miał taki głos) mówił coś o tym jak inne przedstawienie danych wpływa na nasze decyzje. Za przykład dał grę z 3 różnymi wariantami. I pierwszy to był że albo ratujemy powiedzmy 100 tysięcy osób, albo ryzykujemy i ratujemy wszystkich, a szanse że wszyscy przeżyją wynoszą załóżmy 40%. Na pewno w trzecim wariancie było to samo tylko szansa na to że wszyscy umrą wynosiła 60%. Dodam że był to jeszcze rysowany filmik, coś jak Nieprzeciętne Życie (może to nawet ten kanał ale nie jestem pewny).
1
@Stinger_ też nie widzę powodu do emisji kolejnych odcinków
Mówię to jako fan który widział wszystkie odcinki po kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy
33
Mem na dobry dzień
https://zapodaj.net/images/b96440174b687.jpg
0
Jak poprawić sobie humor w ten poniedziałek?
Wpisać real - Celta w Google
Polecam, fajny widok
1
@DragonxNF
Szkoda że drop z ,,My Heart" jest ucięty. Gdyby był cały byłoby lepiej