DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO no chłopie nie spojleruj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Frimpong @marcin62 dlatego właśnie mam nadzieję związaną z tym filmem, bo scenariusz typu wymażemy wszystko i zaczniemy od nowa mi się nawet podoba
1
@misterio o matko raz oglądałem film z napisami AI - nigdy więcej
Nie chodziło o problem zrobiłeś/-aś tylko te napisy były tak chaotyczne, bez składni... No trochę jak słynne ,,duży dym chłód chłód"
3
@misterio proszę ;)
https://zapodaj.net/plik-SA1oZMSKeg
5
@July_6_BcN no i ty też dałaś się złapać
Matka - osoba rodzicielska
Kobieta - osoba kobieca
Partnerka - osoba partnerska
1
@Bolton hmm wygląda na PS5 albo wiertarkę...
1
@macio_944 to nie jest gra w piłkę mój drogi
Powinno być: ,,osoby obrzydliwe biegające za piłką"
12
@marcin62 żadna strata jeśli to nie ja płacę ;)
Co roku mam pokaz, a ani złotówki nie wydałem XD
4
@MessiForeverTheBest tak samo jak ,,moja mama lepiej gotuje"
22
@July_6_BcN zawsze jest taki sposób ;)
https://img1.dmty.pl//uploads/202209/1663523316_v0wkzl_600.jpg
12
@Bolton nie kobieta tylko osoba kobieca
0
@Batys no ja mogę być i chcę posadę ministra kultury (albo utworzyć nowe ministerstwo muzyki XD)
Ty możesz być ministrem sportu
No i trzeba jeszcze kogoś znaleźć bo dwie osoby w partii to troszku mało
1
Aż mi się ten skecz przypomniał
,,Żołądek gorzki"
2
@Safrani słownik ma więcej rozumu niż niektóre osoby (oczywiście nie mówię teraz o tobie XD)
2
@Safrani nie nie nie
Osoby fachowcowe
0
@Batys możemy założyć partię, wygrać wybory i zmienić/anulować ustawę. To kto chętny? :D
1
@NeroTFP1 wstałeś i wybrałeś język faktów (znaczy językiem profesora Bralczyka, ale jednak)
1
@MesQueUnClub_87 czyli taka która absolutnie nic nie zmieni, ale za to utrudni życie zwykłym ludziom
6
Czyli od jutra @Luciano99 nie szuka wulkanizatora tylko osoby wulkanizatorskiej, a @Kessie nie będzie nocnym moderatorem tylko nocną osobą moderatorską
1
@Batys chociaż w te świnta mogli se darować...
1
@esem91 o co ci się osobo użytkownikowa z Larambli nie podoba? XD
1
@DragonxNF
Legendarne duo wraca z utworem w top 2024
6
Muzyczna propozycja #398
Netrum & Halvorsen - Backstreet Boy
Gatunek: Outrun
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16365145#comment-16365145
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@xvcWinterSoldier a poproszę
0
@xvcWinterSoldier gdzie?
0
@Majkel34 obejrzałem
No przyznaję, że jest to nawet mocne kino jeśli chodzi o dawkę emocjonalną, ale uwierz mi, widziałem/czytałem mocniejsze więc musisz się bardziej postarać żeby mnie zaskoczyć ;)
0
@Majkel34 wiesz że takimi komentarzami zachęcasz mnie jeszcze bardziej? ;)
4
@BORO_12 to w ramach miłego gestu niech mi prześle 1 milion euro jak już Laporta się bawi w Świętego Mikołaja
0
@Majkel34 oj nie wiem czy to zrobię w najbliższym czasie
Na razie zapisałem sobie tylko tytuł żeby w przyszłości obejrzeć, ale nie wiem kiedy to zrobię XD