0

@D10SLEO no chłopie nie spojleruj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Frimpong @marcin62 dlatego właśnie mam nadzieję związaną z tym filmem, bo scenariusz typu wymażemy wszystko i zaczniemy od nowa mi się nawet podoba

1

@misterio o matko raz oglądałem film z napisami AI - nigdy więcej
Nie chodziło o problem zrobiłeś/-aś tylko te napisy były tak chaotyczne, bez składni... No trochę jak słynne ,,duży dym chłód chłód"

3

5

@July_6_BcN no i ty też dałaś się złapać
Matka - osoba rodzicielska
Kobieta - osoba kobieca
Partnerka - osoba partnerska

1

@Bolton hmm wygląda na PS5 albo wiertarkę...

1

@macio_944 to nie jest gra w piłkę mój drogi
Powinno być: ,,osoby obrzydliwe biegające za piłką"

12

@marcin62 żadna strata jeśli to nie ja płacę ;)
Co roku mam pokaz, a ani złotówki nie wydałem XD

4

@MessiForeverTheBest tak samo jak ,,moja mama lepiej gotuje"

22

12

@Bolton nie kobieta tylko osoba kobieca

0

@Batys no ja mogę być i chcę posadę ministra kultury (albo utworzyć nowe ministerstwo muzyki XD)
Ty możesz być ministrem sportu
No i trzeba jeszcze kogoś znaleźć bo dwie osoby w partii to troszku mało

1

Aż mi się ten skecz przypomniał
,,Żołądek gorzki"


2

@Safrani słownik ma więcej rozumu niż niektóre osoby (oczywiście nie mówię teraz o tobie XD)

2

@Safrani nie nie nie
Osoby fachowcowe

0

@Batys możemy założyć partię, wygrać wybory i zmienić/anulować ustawę. To kto chętny? :D

1

@NeroTFP1 wstałeś i wybrałeś język faktów (znaczy językiem profesora Bralczyka, ale jednak)

1

@MesQueUnClub_87 czyli taka która absolutnie nic nie zmieni, ale za to utrudni życie zwykłym ludziom

6

Czyli od jutra @Luciano99 nie szuka wulkanizatora tylko osoby wulkanizatorskiej, a @Kessie nie będzie nocnym moderatorem tylko nocną osobą moderatorską

1

@Batys chociaż w te świnta mogli se darować...

1

@esem91 o co ci się osobo użytkownikowa z Larambli nie podoba? XD

1

@DragonxNF
Legendarne duo wraca z utworem w top 2024

6

Muzyczna propozycja #398

Netrum & Halvorsen - Backstreet Boy
Gatunek: Outrun


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16365145#comment-16365145

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@xvcWinterSoldier a poproszę

0

0

@Majkel34 obejrzałem
No przyznaję, że jest to nawet mocne kino jeśli chodzi o dawkę emocjonalną, ale uwierz mi, widziałem/czytałem mocniejsze więc musisz się bardziej postarać żeby mnie zaskoczyć ;)

0

@Majkel34 wiesz że takimi komentarzami zachęcasz mnie jeszcze bardziej? ;)

4

@BORO_12 to w ramach miłego gestu niech mi prześle 1 milion euro jak już Laporta się bawi w Świętego Mikołaja

0

@Majkel34 oj nie wiem czy to zrobię w najbliższym czasie
Na razie zapisałem sobie tylko tytuł żeby w przyszłości obejrzeć, ale nie wiem kiedy to zrobię XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?