0

@NeroTFP1 trafiłeś obie literki :D
Iselin Solheim

0

@NeroTFP1 ja chciałbym jeszcze zwrócić uwagę że Rapha gra na innej, teoretycznie nie swojej, pozycji a wygląda znakomicie
To też wina Xaviego bo chciał na siłę zrobić z niego skrzydłowego typu Neymar - szybki i dobry drybling na skrzydle - którym nie jest
Rapha ma inne zalety które Flick zauważył

25

@Aragorn33 wyobraźcie sobie że takie coś robi u nas Rapha czy Pedri
Przecież Flick by ich chyba pobił za taką reakcję
To nie jest normalne to co mapet robi i jaki wpływ ma

1

@MateS dostał frisbee

6

@Arden ale jakby wygrali to przez pół roku by się tym chwalili

0

Przez 70% czasu okopani byli na własnej połowie, a Barcelona nie grała na 100% a i tak była wyraźnie lepsza, a on mówi że mogli wygrać?
Odklejka porządna

1

@tbas szczerze? Chyba bardziej byłbym za kolejnym wypożyczeniem niż kupnem (zwłaszcza z taką pensją)
Nie wiem jakie są tańsze i lepsze alternatywy na rynku bo tego nie śledzę, ale tak jak wspomniałem - liczby ma, ale na pierwszy skład się nie nadaje

13

@tbas najbardziej widoczny był jego brak pressingu. Wszedł na koniec meczu a praktycznie chodził w obronie
Liczby robi to fakt, ale u nas może być najwyżej rezerwowym głównie za brak intensywności

6

@Esteban_ tymczasem żółw który zabrania kolegom robienia szpaleru dla Barcelony

1

@Kgorecki2500 nie tylko by uratował, ale też do dzisiaj by istniało dzięki niemu

2

Ten hit ma już 10 lat. Prawie 4 miliardy wyświetleń na YT



I pomyśleć że to wszystko zaczęło się na NCS od tego ,,oryginału"


2

@Eto'o9 R10 @NeroTFP1 robota jest :D

2

@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 16
Jak tam po meczu? :D

7

Muzyczna propozycja #418

Tobu - Live Your Life
Gatunek: Dancepop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16419094#comment-16419094

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

56

Klasy ani szacunku się nie kupi
Real nie ma ani jednego ani drugiego

3

@urbipl toż to @Kessie

4

Z okazji urodzin życzę Carvajalowi i jego drużynie aby przegrywali jak najczęściej i nie zdobyli żadnych trofeów :)


5

@blakkudium jego najlepsze zagranie w tym spotkaniu

4

Z jednej strony fajnie że real przegrał, a z drugiej zajebiście

2

@Luciano99 panie tak chłop ze chłopem?

4

@Luciano99 że też im matki pozwalają tak długo siedzieć w internecie jak jutro trzeba do szkoły wstać

8

@MichalZZZ że real nie dostał karnego z dvpy w 90+9 minucie

34

1

Adekwatnie do dzisiejszej wygranej Barcelony - ,,Champions"


1

real je papierek od krówek

0

Kurde Lewy mów po polsku

1

@macio_944 zwłaszcza jeśli obrona się poprawi, bo aktualnie tam są największe problemy
Gdybyśmy mieli nawet jednego dobrego ŚO to być może nawet tych 2 bramek real by nie strzelił
Ale to gdzie Barcelona ma sufit to jest niepojęte i bardzo mnie to cieszy :D

0

@Matt_i1992 cieszę się :D

0

Ja w tym miejscu pragnę najbardziej jak potrafię powiedzieć: PRZEPRASZAM
Przepraszam Raphinha za to że chciałem cię sprzedać po pierwszym sezonie w Barcelonie
Bardzo się cieszę że się myliłem i jestem szczęśliwy że jesteś w tym zespole
Jesteś wspaniałym piłkarzem
Dziękuję i jeszcze raz przepraszam

1

Lapcio jest nie do podrobienia XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?