DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 trafiłeś obie literki :D
Iselin Solheim
0
@NeroTFP1 ja chciałbym jeszcze zwrócić uwagę że Rapha gra na innej, teoretycznie nie swojej, pozycji a wygląda znakomicie
To też wina Xaviego bo chciał na siłę zrobić z niego skrzydłowego typu Neymar - szybki i dobry drybling na skrzydle - którym nie jest
Rapha ma inne zalety które Flick zauważył
25
@Aragorn33 wyobraźcie sobie że takie coś robi u nas Rapha czy Pedri
Przecież Flick by ich chyba pobił za taką reakcję
To nie jest normalne to co mapet robi i jaki wpływ ma
1
@MateS dostał frisbee
6
@Arden ale jakby wygrali to przez pół roku by się tym chwalili
0
Przez 70% czasu okopani byli na własnej połowie, a Barcelona nie grała na 100% a i tak była wyraźnie lepsza, a on mówi że mogli wygrać?
Odklejka porządna
1
@tbas szczerze? Chyba bardziej byłbym za kolejnym wypożyczeniem niż kupnem (zwłaszcza z taką pensją)
Nie wiem jakie są tańsze i lepsze alternatywy na rynku bo tego nie śledzę, ale tak jak wspomniałem - liczby ma, ale na pierwszy skład się nie nadaje
13
@tbas najbardziej widoczny był jego brak pressingu. Wszedł na koniec meczu a praktycznie chodził w obronie
Liczby robi to fakt, ale u nas może być najwyżej rezerwowym głównie za brak intensywności
6
@Esteban_ tymczasem żółw który zabrania kolegom robienia szpaleru dla Barcelony
1
@Kgorecki2500 nie tylko by uratował, ale też do dzisiaj by istniało dzięki niemu
2
Ten hit ma już 10 lat. Prawie 4 miliardy wyświetleń na YT
I pomyśleć że to wszystko zaczęło się na NCS od tego ,,oryginału"
2
@Eto'o9 R10 @NeroTFP1 robota jest :D
2
@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 16
Jak tam po meczu? :D
7
Muzyczna propozycja #418
Tobu - Live Your Life
Gatunek: Dancepop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16419094#comment-16419094
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
56
Klasy ani szacunku się nie kupi
Real nie ma ani jednego ani drugiego
3
@urbipl toż to @Kessie
4
Z okazji urodzin życzę Carvajalowi i jego drużynie aby przegrywali jak najczęściej i nie zdobyli żadnych trofeów :)
5
@blakkudium jego najlepsze zagranie w tym spotkaniu
4
Z jednej strony fajnie że real przegrał, a z drugiej zajebiście
2
@Luciano99 panie tak chłop ze chłopem?
4
@Luciano99 że też im matki pozwalają tak długo siedzieć w internecie jak jutro trzeba do szkoły wstać
8
@MichalZZZ że real nie dostał karnego z dvpy w 90+9 minucie
34
Dzisiaj tak
https://zapodaj.net/images/7e42f08d63ed9.jpg
1
Adekwatnie do dzisiejszej wygranej Barcelony - ,,Champions"
1
real je papierek od krówek
0
Kurde Lewy mów po polsku
1
@macio_944 zwłaszcza jeśli obrona się poprawi, bo aktualnie tam są największe problemy
Gdybyśmy mieli nawet jednego dobrego ŚO to być może nawet tych 2 bramek real by nie strzelił
Ale to gdzie Barcelona ma sufit to jest niepojęte i bardzo mnie to cieszy :D
0
@Matt_i1992 cieszę się :D
0
Ja w tym miejscu pragnę najbardziej jak potrafię powiedzieć: PRZEPRASZAM
Przepraszam Raphinha za to że chciałem cię sprzedać po pierwszym sezonie w Barcelonie
Bardzo się cieszę że się myliłem i jestem szczęśliwy że jesteś w tym zespole
Jesteś wspaniałym piłkarzem
Dziękuję i jeszcze raz przepraszam
1
Lapcio jest nie do podrobienia XDDD