DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos o matko to teraz poleciałeś
Jakoś Racing Santander nie miał pieniędzy i dobrych zawodników a potrafili grać ładną piłkę i przy tym nie faulować co chwila
3
Mam nadzieję że sędzia zabrał na drugą połowę żółte kartki, bo w pierwszej mu ich ewidentnie zabrakło dla piłkarzy oviedo
0
@takisobiektos co? XDDD
No tak to jak są słabszą drużyną to powinni co chwila faulować rywala i liczyć na to (jak dzisiaj) że sedzia będzie łaskawy i nie karał za taki antyfutbol XD
0
@takisobiektos widzę że z madrytu przyszedłeś :D
@mkord tych kartek powinno być chyba z 5 dla oviedo za tak częste faule. A Martin dostał za faul widmo żółtą bez namysłu XD
1
@mordini123 8 za styl
2 za lądowanie
0
Powinien być jakiś przepis, który nakazuje sędziemu dawanie kartek za taką grę i takim drużynom jak getafe czy dzisiejsze oviedo
Ewidentnie widać że ich taktyka polega na faulowaniu, prowokowaniu i przerywaniu gry za wszelką cenę i nie mają ochoty grać w piłkę
W takich sytuacjach sędzia powinien od razu za najmniejsze faule dawać żółte kartki żeby takie praktyki ukrócić
Z drugiej strony sędziowie sami powinni wpaść na coś takiego, ale z jakiegoś powodu ci kretyni z Hiszpanii pozwalają na takie granie za każdym razem. Nie wiem czy oni naprawdę potrzebują wytycznych że za taką ,,grę" powinni karać jak najszybciej bo są za głupi żeby samemu na to wpaść?
0
Penalti para el real madrit
1
@Kgorecki2500 spokojnie nie jesteś sam
Ja też nie czuję jakiejś dużej różnicy między colą a pepsi
1
@DragonxNF
Może trudno w to uwierzyć ale jest to drugi najpopularniejszy utwór z 2025 roku na NCS. Ponad 3 miliony wyświetleń na YT. W sumie zasłużenie, bo poza remixami to chyba najlepszy funk jaki został wydany na NCS
6
Muzyczna propozycja #431
MXZI, sk3tch01, X972 - Montagem Toma
Gatunek: Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16474281#comment-16474281
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@xvcWinterSoldier ja zacząłem w 2021 roku. Słucham go do teraz i nie sądzę żeby się to zmieniło. Z każdym dniem mam wrażenie że coraz bardziej kocham tę muzykę i wytwórnie :)
2
@xvcWinterSoldier e, ja tam jestem wierny temu kolorowemu okręgowi :D
1
@xvcWinterSoldier no to prawda
1
@dmcteam dobra to Asfalt bo zaczyna się z dużej litery :D
Druga opcja dlaczego asfalt - wszystkie literki na dole są w jednej linii (w sensie nie ma j czy y które ,,wychodzą" za linię na dole. Nie wiem czy dobrze to wyjaśniam XD)
Edit: asfalt bo nie ma litery ,,e"
1
@dmcteam słodycze bo mają 3 sylaby a reszta 2?
0
Ale się zgrali XD
https://zapodaj.net/images/f9d38f526deb8.png
6
Muzyczna propozycja #430
More Plastic - So Good
Gatunek: Jump Up/Halftime
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16471520#comment-16471520
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
4
@Kgorecki2500 @July_6_BcN
Maaamoo, Fineasz i Ferb znowu hałasują
0
@jakub1906 czyli mówisz że warto tam Lewego na wypożyczenie wysłać?
1
@DragonxNF
I dopiero tutaj NCS wyjaśnił dlaczego te funk remixy się pojawiają (trochę za późno patrząc na to jakie spekulacje się pojawiały)
W każdym razie uważam że ten remix też jest za bardzo nielubiany. Naprawdę fajne jest to połączenie orchiestralnego vibe'u z funkiem do tego stopnia że rozważałem uwzględnienie tego utworu w moim top 2025
7
Muzyczna propozycja #429
LXNGVX, Maestro Chives - Royalty Funk
Gatunek: Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16469037#comment-16469037
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Karol145 no ich akurat na NCS nie było więc ich nie słucham XD
Ale tak, takie właśnie klimaty (house, dnb, dubstep itd)
Co do rapu to też nie przepadam, a polskiego to już w ogóle nie rozumiem jak można go słuchać
1
@Karol145 cóż
Ogólnie zawsze na takie pytanie odpowiadam że EDM/muzyka elektroniczna, ALE to ogranicza się właściwie tylko do NCS.
I ta muzyka ma tak duży rozstrzał, że uważam że każdy znajdzie coś dla siebie, bo są utwory od spokojnych, romantycznych, przez imprezowe, aż po, jak ja to lubię nazywać - ,,nawalankę" :D
No ale wiadomo, każdy lubi co innego i mam świadomość że muzyka, którą swoją drogą udostępniam tutaj w ramach serii, jest dla wielu nieprzystępna
0
@Karol145 oj nie mój drogi
Ja już znalazłem swoją muzykę parę lat temu
Metal nigdy mnie do siebie nie przekonywał i nie przekona
Po prostu inny gust muzyczny ;)
0
@Karol145 nein
Nie moje klimaty zupełnie
11
@Katalończyk 99 nie zajmuj się tym tylko mu odpowiedz na pytanie jak wiesz XD
1
@Arkon to już nie do mnie pytanie :p
38
@Arkon jakby to powiedzieć...w Krakowie jak otwierają okna to nie wietrzą mieszkania tylko Kraków
2
@blakkudium 600 tyś euro?
Będzie na Haalanda
0
@Karol145 TOP zielona cebulka i paprykowe (topy są z biedronki)