1

@DragonxNF
Wiem że krótki, ale jutro wleci coś fajnego ;)

7

Muzyczna propozycja #438

youth® - stuck in my head!
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16499181#comment-16499181

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@misterio prawda

3

@xvcWinterSoldier @misterio kurde tutaj po północy to się jakimś kodem gada czy jak? :D

3

@July_6_BcN aż tak przeżywasz to że nie ma Pedriego?
Kurcze to poważnie :(

0

@Gaucho no tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

5

@macio_944 zbiórka na Labambie

4

Yamal pokazał Bartie jak się przerywa takie kontry

3

@macio_944 to trochę zabrzmiało jak: ,,Panie Areczku niech pan teraz złapie kontuzję, bo za miesiąc musi pan być w pracy" :D

1

0

No i rekin znowu zamyka mordy

1

Co to jest 9 goli w 5 minut
2 poprzeczki w 3 sekundy to jest wyczyn

0

2 poprzeczki w 3 sekundy potrafi tylko rekin XD

4

@Jakchcesz kurde to trzeba na spokojnie usiąść i policzyć

1

@michal26 to ja też poproszę jak znajdziesz to podsumowanie o oznaczenie

3

@MesQueUnClub_87 byłem na ,,Cudownym chłopaku" jak poszliśmy klasowo do kina. Bardzo fajny, wzruszający i nieszablonowy.
BTW film powstał na podstawie książki

3

Do jakiego stopnia jesteście w stanie zaakceptować ingerencję AI w muzykę?
Tylko wokal/tylko muzyka/cała piosenka może być AI

Ja osobiście zaakceptuję tylko wokal AI, choć i tutaj jestem trochę sceptyczny, bo uważam że sztuczna inteligencja może oczywiście pomóc w tworzeniu (powiedzieć jakie tempo czy charakterystyczne cechy ma dany gatunek), ale wszystko powinien zrobić sam autor. Wiadomo że z wokalem może być problem, bo autor może nie znać osoby, która dobrze śpiewa, albo nie posiadać pieniędzy na profesjonalnego wokalistę, więc AI może dużo pomóc.
Nie widzę jednak nic kreatywnego w tym że ktoś stworzy jakiś utwór w całości zrobiony przez AI

@macio_944 @misterio @Konradowskyy @Batys

1

@DragonxNF
O i takiego Bass House chciałbym słyszeć więcej na NCS
W top 2025 na miejscu 13

5

Muzyczna propozycja #437

kaya!, LULO - Hit The Ground
Gatunek: Electro House/Bass House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16496192#comment-16496192

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

@wojopancer mądrze prawi, polać mu

3

@NeroTFP1 w internetach każdy mocny, a jak przychodzi co do czego...

3

@Luciano99 a teraz zagwostka - puszki, butelki czy może beczki?
Nie no wiadomo że beczki

5

Proszę państwa zaczynamy kolejną walkę FAME Orlen o złotego hot-doga Orlenu. Poznajmy dzisiejszych rywali

W lewym narożniku kandydat do mistrzostwa, zawodnik o dużym potencjale @gumaz
Powitajmy go serdecznie



A w prawym narożniku wielokrotny mistrz, zdobywca złotej cysterny Orlenu @Batys
Mistrz to i mistrzowski utwór


Zaczynamy walkę!

2

Więzień labiryntu: lek na śmierć na Polsacie się zaczął

1

@Konradowskyy ja zawsze będę stał po stronie piłkarzy w przypadku rozgrywania dodatkowych spotkań, więc tu się zgadzam, albo po prostu zmieniłbym proporcje (więcej drużyn wchodzi a mniej gra w play-offach czy coś w tym stylu)
No ale UEFA chce pinionżkuf no to będzie tak jak jest, a zdrowie piłkarzy mają gdzieś.
Wiadomo że zarabiają duże pieniądze za grę w piłkę nożną, no ale ludzie to nie roboty. Tyle spotkań w sezonie a później zaskoczenie że zawodnicy tak często są kontuzjowani, a ci w wieku Yamala mają tyle minut co kiedyś profesjonaliści w wieku 20 paru lat.
Wywaliłbym ligę konferencji (bo raz że mało kogo one obchodzą, a dwa że te słabsze drużyny nie mają takiej kadry żeby grać w tych rozgrywkach), ligę narodów i zmniejszył liczbę drużyn na mundialu (bo ma ich być chyba więcej nie wiem po ch..j)

7

Muzyczna propozycja #436

Rudeejay, NOYSE - Loner
Gatunek: Trance


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16493831#comment-16493831

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

W końcu!
W końcu jakiś film sprawił że uroniłnym łzy - ,,Czas na miłość"
Wcześniej były filmy, które mnie wzruszały, ale nigdy nie uroniłnym łzy, a co dopiero płakał. Tutaj scena spaceru ojca z synem mnie tak poruszyła że do teraz mnie trzyma
Piękny film
@MesQueUnClub_87 to byłaby bardzo dobra propozycja filmowa IMO jeśli jej nie znasz

1

@kubix05 to wypadałoby chociaż dzisiaj tę kostkę Rubika ułożyć bo dawno tego nie robiłem

1

@NeroTFP1 czyli chcesz mi powiedzieć że na mojej maturze (z tego co pamiętam) było o czarnej polewce do której musiałem się odnieść w ,,Panu Tadeuszu" i to było kłamstwo?
Czyli wszyscy nie zdają. No dziękuję bardzo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?