DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DragonxNF
Wiem że krótki, ale jutro wleci coś fajnego ;)
7
Muzyczna propozycja #438
youth® - stuck in my head!
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16499181#comment-16499181
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@misterio prawda
3
@xvcWinterSoldier @misterio kurde tutaj po północy to się jakimś kodem gada czy jak? :D
3
@July_6_BcN aż tak przeżywasz to że nie ma Pedriego?
Kurcze to poważnie :(
0
@Gaucho no tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
5
@macio_944 zbiórka na Labambie
4
Yamal pokazał Bartie jak się przerywa takie kontry
3
@macio_944 to trochę zabrzmiało jak: ,,Panie Areczku niech pan teraz złapie kontuzję, bo za miesiąc musi pan być w pracy" :D
1
@damian16161212 @Luciano99 opinia?
0
No i rekin znowu zamyka mordy
1
Co to jest 9 goli w 5 minut
2 poprzeczki w 3 sekundy to jest wyczyn
0
2 poprzeczki w 3 sekundy potrafi tylko rekin XD
4
@Jakchcesz kurde to trzeba na spokojnie usiąść i policzyć
1
@michal26 to ja też poproszę jak znajdziesz to podsumowanie o oznaczenie
3
@MesQueUnClub_87 byłem na ,,Cudownym chłopaku" jak poszliśmy klasowo do kina. Bardzo fajny, wzruszający i nieszablonowy.
BTW film powstał na podstawie książki
3
Do jakiego stopnia jesteście w stanie zaakceptować ingerencję AI w muzykę?
Tylko wokal/tylko muzyka/cała piosenka może być AI
Ja osobiście zaakceptuję tylko wokal AI, choć i tutaj jestem trochę sceptyczny, bo uważam że sztuczna inteligencja może oczywiście pomóc w tworzeniu (powiedzieć jakie tempo czy charakterystyczne cechy ma dany gatunek), ale wszystko powinien zrobić sam autor. Wiadomo że z wokalem może być problem, bo autor może nie znać osoby, która dobrze śpiewa, albo nie posiadać pieniędzy na profesjonalnego wokalistę, więc AI może dużo pomóc.
Nie widzę jednak nic kreatywnego w tym że ktoś stworzy jakiś utwór w całości zrobiony przez AI
@macio_944 @misterio @Konradowskyy @Batys
1
@DragonxNF
O i takiego Bass House chciałbym słyszeć więcej na NCS
W top 2025 na miejscu 13
5
Muzyczna propozycja #437
kaya!, LULO - Hit The Ground
Gatunek: Electro House/Bass House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16496192#comment-16496192
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
@wojopancer mądrze prawi, polać mu
3
@NeroTFP1 w internetach każdy mocny, a jak przychodzi co do czego...
2
@Batys a jak B)
https://giphy.com/gifs/reaction-mood-KWhzYRArxnE9U0ioHW
3
@Luciano99 a teraz zagwostka - puszki, butelki czy może beczki?
Nie no wiadomo że beczki
5
Proszę państwa zaczynamy kolejną walkę FAME Orlen o złotego hot-doga Orlenu. Poznajmy dzisiejszych rywali
W lewym narożniku kandydat do mistrzostwa, zawodnik o dużym potencjale @gumaz
Powitajmy go serdecznie
A w prawym narożniku wielokrotny mistrz, zdobywca złotej cysterny Orlenu @Batys
Mistrz to i mistrzowski utwór
Zaczynamy walkę!
2
Więzień labiryntu: lek na śmierć na Polsacie się zaczął
1
@Konradowskyy ja zawsze będę stał po stronie piłkarzy w przypadku rozgrywania dodatkowych spotkań, więc tu się zgadzam, albo po prostu zmieniłbym proporcje (więcej drużyn wchodzi a mniej gra w play-offach czy coś w tym stylu)
No ale UEFA chce pinionżkuf no to będzie tak jak jest, a zdrowie piłkarzy mają gdzieś.
Wiadomo że zarabiają duże pieniądze za grę w piłkę nożną, no ale ludzie to nie roboty. Tyle spotkań w sezonie a później zaskoczenie że zawodnicy tak często są kontuzjowani, a ci w wieku Yamala mają tyle minut co kiedyś profesjonaliści w wieku 20 paru lat.
Wywaliłbym ligę konferencji (bo raz że mało kogo one obchodzą, a dwa że te słabsze drużyny nie mają takiej kadry żeby grać w tych rozgrywkach), ligę narodów i zmniejszył liczbę drużyn na mundialu (bo ma ich być chyba więcej nie wiem po ch..j)
7
Muzyczna propozycja #436
Rudeejay, NOYSE - Loner
Gatunek: Trance
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16493831#comment-16493831
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
W końcu!
W końcu jakiś film sprawił że uroniłnym łzy - ,,Czas na miłość"
Wcześniej były filmy, które mnie wzruszały, ale nigdy nie uroniłnym łzy, a co dopiero płakał. Tutaj scena spaceru ojca z synem mnie tak poruszyła że do teraz mnie trzyma
Piękny film
@MesQueUnClub_87 to byłaby bardzo dobra propozycja filmowa IMO jeśli jej nie znasz
1
@kubix05 to wypadałoby chociaż dzisiaj tę kostkę Rubika ułożyć bo dawno tego nie robiłem
1
@NeroTFP1 czyli chcesz mi powiedzieć że na mojej maturze (z tego co pamiętam) było o czarnej polewce do której musiałem się odnieść w ,,Panu Tadeuszu" i to było kłamstwo?
Czyli wszyscy nie zdają. No dziękuję bardzo :D